Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ηταν σημερα ενας χακερ που ειχε βγαλει το minigun και καθε σφαιρα του ηταν και 40.000$! Εγω και αλλα 2-3 παιδια απο το γκρουπ  αρπαξαμε καλα λεφτα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ηταν σημερα ενας χακερ που ειχε βγαλει το minigun και καθε σφαιρα του ηταν και 40.000$! Εγω και αλλα 2-3 παιδια απο το γκρουπ  αρπαξαμε καλα λεφτα :P

υπαρχει περιπτωση να δωσετε τπτ και σε εμας τους φτωχους ? :P

Μπορείς να αγοράσεις με πραγματικά χρήματα ingame money.

Με κάρτες Shark.

απο που τις παιρνω αυτες....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια πως μπαινω στις ρυθμισεις? γιατι παντα ξεκιναει από την δευτερη αποστολή κατευθείαν. το esc κανει τιποτα? γιατι εγω όταν το παταω βγαινει από το παιχνιδι με σφαλμα.

Επεξ/σία από k30taas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απόψε από τις 22.00 και μετά,όσοι πιστοί θέλουν θα βρισκόμαστε στο TS των noob greek players,θα βρισκόμαστε online για heists σε διάφορες ομάδες αν είναι ζυγός αριθμός,με αγώνες και υπάρχει πρόταση για δημιουργία σεναρίου από κάποια μέλη.

Εαν έχει απήχηση σήμερα,θα σκεφτούμε για events κάθε βδομάδα με κάτι διαφορετικό κάθε φορά(πχ τουρνουά τεννις)

 

Σας περιμένουμε!

http://steamcommunity.com/groups/NoobGreekPlayers#events/191746403293663618

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πως μπαινω στις ρυθμισεις? γιατι παντα ξεκιναει από την δευτερη αποστολή κατευθείαν. το esc κανει τιποτα? γιατι εγω όταν το παταω βγαινει από το παιχνιδι με σφαλμα.

ας βοηθησει ενας που ξερει ρε παιδια!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας βοηθησει ενας που ξερει ρε παιδια!!!!!!!!

Αν έχεις μπει στο παιχνίδι, μπορείς να μπεις στις ρυθμίσεις κανονικά με το Esc, δε θα έπρεπε να σου βγάζει σφάλμα. Μάλλον σε βάζει αυτόματα επειδή μένεις για λίγη ώρα στο αρχικό μενού χωρίς να κάνεις τίποτα ή έχεις απενεργοποιήσει το Landing Page από τις ρυθμίσεις. (Μήπως δεν έχεις αυθεντικό το παιχνίδι;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια πηρα ρευστο και τωρα εχω περιπου 1250000$ και το πρωτο πραγμα που θελω ειναι σπιτι...προφανως θελω οχι μονο high end αλλα κατι παραπανω,να το παρω μια φορα και τερμα.και να ειναι costumizable αν γινεται...να ανεβω κι αλλο?η ειναι καλα τα χρηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις μπει στο παιχνίδι, μπορείς να μπεις στις ρυθμίσεις κανονικά με το Esc, δε θα έπρεπε να σου βγάζει σφάλμα. Μάλλον σε βάζει αυτόματα επειδή μένεις για λίγη ώρα στο αρχικό μενού χωρίς να κάνεις τίποτα ή έχεις απενεργοποιήσει το Landing Page από τις ρυθμίσεις. (Μήπως δεν έχεις αυθεντικό το παιχνίδι ;)

αυθεντικοτατο είναι, μπορει να εχω κανει και αυτό που λες από τις ρυθμισεις, τωρα τι να κανω εφόσον στο esc βγαζει σφαλμα? 

του θείου είναι;

τι εννοεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια πηρα ρευστο και τωρα εχω περιπου 1250000$ και το πρωτο πραγμα που θελω ειναι σπιτι...προφανως θελω οχι μονο high end αλλα κατι παραπανω,να το παρω μια φορα και τερμα.και να ειναι costumizable αν γινεται...να ανεβω κι αλλο?η ειναι καλα τα χρηματα?

 

Παραπανω απο high end δεν εχει. Μπορω να σου συστησω ενα καλο μεσιτικο γραφειο στην πραγματικη ζωη αν θες ολα τα υπολοιπα που ζητας

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραπανω απο high end δεν εχει. Μπορω να σου συστησω ενα καλο μεσιτικο γραφειο στην πραγματικη ζωη αν θες ολα τα υπολοιπα που ζητας

axxaxaxaxaxaxa

anyway,ενα καλο καλο που να το παρω μια φορα στη ζωη μου και τερμα ποσο θα μου βγει?ετσι ενα που να μαμαει ασχημα...

(σμρ γηπεδο θα πας για το match???-κριμα που δεν μενω αθηνα-πειραια....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

axxaxaxaxaxaxa

anyway,ενα καλο καλο που να το παρω μια φορα στη ζωη μου και τερμα ποσο θα μου βγει?ετσι ενα που να μαμαει ασχημα...

(σμρ γηπεδο θα πας για το match???-κριμα που δεν μενω αθηνα-πειραια....)

 

Δεν ασχολουμαι πια με τα αθλητικα. Παρε αυτο με τα 500κ που λεει και ο aekoupoli, αυτο που βγαζει πανω πανω και εισαι κομπλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παίξει κανένας με το χρηματιστήριο;

Αγόρασα κάτι μετοχές χάλια, πήραν 30% πάνω, τις πούλησα, αλλά δεν μου γυρνάει λεφτά πίσω..

Τι κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...