Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι έφτιαξαν οι τύποι...Just Cause mod:

(προσέχουμε πάντα από που κατεβάζουμε mods με τα πρόσφατα γεγονότα για malware σε Angry Planes/NoClip mods)

 

εντάξει,ότι καλύτερο μέχρι τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με χειριστηριο τι γινεται? εχω ένα trust αρκετα καλο και στο gta 4 ειχα κατεβασει κατι αρχειακια από καποια σελιδα για να παιξει, τωρα με το 5 που παλι δεν το βλεπει υπαρχει καμια λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το τερμάτισα πάντως με όσο πιο αργούς ρυθμούς μπορούσα, έχω μείνει με την γεύση του μισού.

Δυστυχώς αφού τελειώσει το main story, το replayability του παιχνίδιού είναι σχεδόν μηδέν.

Αγοράζεις ότι δεν είχες αγοράσει, και απλά κάθεσαι και το κοιτάς περιμένοντας να πετύχεις κάτι κουλό στο δρόμο που μπορεί να σου τραβήξει λίγο την προσοχή.

 

Ούτε καν να ξεκλειδώσει με κάποιο τρόπο λίγα σπίτια, ένα μεγάλο φάκιν γκαράζ (αν είναι δυνατόν κάθε χαρακτήρας να μη μπορεί να προσθέσει περισσότερα από 6 αυτοκίνητα στην συλλογή του σε ένα παιχνίδι που λέγεται grand theft auto), και ούτε ένας λόγος να σε βάλει στο τρυπάκι να μαζέψεις κάπως λεφτά για να τα κάνεις ..κάτι, εκτός από ένα σχετικά ακριβό γήπεδο γκολφ.

 

Κρίμα, ενώ τα έχουν όλα έτοιμα να μην προσθέσουν 2 πραγματάκια που θα μπορούσαν να πολλαπλασιάσουν τον χρόνο ενασχόλησης στο offline mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παίξει κανένας με το χρηματιστήριο;

Αγόρασα κάτι μετοχές χάλια, πήραν 30% πάνω, τις πούλησα, αλλά δεν μου γυρνάει λεφτά πίσω..

Τι κάνω λάθος;

εχει και στο online ?η μιλας για story mode?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με χειριστηριο τι γινεται? εχω ένα trust αρκετα καλο και στο gta 4 ειχα κατεβασει κατι αρχειακια από καποια σελιδα για να παιξει, τωρα με το 5 που παλι δεν το βλεπει υπαρχει καμια λυση?

?????????????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με χειριστηριο τι γινεται? εχω ένα trust αρκετα καλο και στο gta 4 ειχα κατεβασει κατι αρχειακια από καποια σελιδα για να παιξει, τωρα με το 5 που παλι δεν το βλεπει υπαρχει καμια λυση?

Να κατεβασεις το "Xpadder" κανεις τις ρυθμησεις σου και παιζεις τα παντα με χειριστηριο, τωρα το gta 5 με ενα χειριστηριο της πλακας που εχω παιζει κανονικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το τερμάτισα πάντως με όσο πιο αργούς ρυθμούς μπορούσα, έχω μείνει με την γεύση του μισού.

Δυστυχώς αφού τελειώσει το main story, το replayability του παιχνίδιού είναι σχεδόν μηδέν.

Αγοράζεις ότι δεν είχες αγοράσει, και απλά κάθεσαι και το κοιτάς περιμένοντας να πετύχεις κάτι κουλό στο δρόμο που μπορεί να σου τραβήξει λίγο την προσοχή.

 

Ούτε καν να ξεκλειδώσει με κάποιο τρόπο λίγα σπίτια, ένα μεγάλο φάκιν γκαράζ (αν είναι δυνατόν κάθε χαρακτήρας να μη μπορεί να προσθέσει περισσότερα από 6 αυτοκίνητα στην συλλογή του σε ένα παιχνίδι που λέγεται grand theft auto), και ούτε ένας λόγος να σε βάλει στο τρυπάκι να μαζέψεις κάπως λεφτά για να τα κάνεις ..κάτι, εκτός από ένα σχετικά ακριβό γήπεδο γκολφ.

 

Κρίμα, ενώ τα έχουν όλα έτοιμα να μην προσθέσουν 2 πραγματάκια που θα μπορούσαν να πολλαπλασιάσουν τον χρόνο ενασχόλησης στο offline mode.

είναι σίγουρο το συγκεκριμένο;

εχω αγοράσει 4 και θελω να πάρω και μια μηχανή και φοβάμαι μην χάσω κανένα γιατί δεν έχω και πολλά χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κατεβασεις το "Xpadder" κανεις τις ρυθμησεις σου και παιζεις τα παντα με χειριστηριο, τωρα το gta 5 με ενα χειριστηριο της πλακας που εχω παιζει κανονικα!

τι είναι αυτό? πως παιζεις κανονικα με χειριστηριο της πλακας? μηπως θελει καποιες ρυθμισεις που δεν ξερω? μια περαιτέρω βοηθεια σας παρακαλω!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι σίγουρο το συγκεκριμένο;

εχω αγοράσει 4 και θελω να πάρω και μια μηχανή και φοβάμαι μην χάσω κανένα γιατί δεν έχω και πολλά χρήματα.

 

Δεν σε αφήνει να αγοράσεις αν δεν έχεις χώρο να το παρκάρεις.

Μπορείς να βάλεις μέχρι 4 σε αγορασμένο γκαράζ, και άλλα 2 στο safehouse.

 

Ίσως το safehouse του trevor να μπορεί να πάρει παραπάνω επειδή είναι υπαίθριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...