Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο kinguin το πουλάνε γύρω στα 54 ευρώ, το περίμενα λιγο χαμηλότερα ως προς την τιμη. Ουτως η αλλως οτι τιμή και να έχει θα προπαραγγελθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο kinguin το πουλάνε γύρω στα 54 ευρώ, το περίμενα λιγο χαμηλότερα ως προς την τιμη. Ουτως η αλλως οτι τιμή και να έχει θα προπαραγγελθεί.

Κάνε υπομονή να βγει και να δοκιμαστεί μην πέσεις με τα μούτρα.

 

Κι εγώ θέλω να το έχω οπωσδήποτε αγορασμένο αν όλα είναι καλά, αλλά γουρούνι στο σακί δε πληρώνω για κανένα λόγο.

 

Επίσης μπορεί να αναζητήσω και καμιά retail έκδοση μιας και έχω τα περισσότερα gta σε retail

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουρουνι στο σακι και GTA δεν υπαρχει.

Εξαλου τα σημεια που θελει βελτιωση το παιχνιδι τα εχουμε δει και τα ξερουμε ηδη (driving mechanics, physics, damage και collision mechanics...κ.α.), και εδω θα κανουν τη δουλεια τους οι modders.

 

Στο G2A εχει 39 ευρω https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-preorder-steam-cd-key-global.html?___store=englishus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρομαι σε κακό port, προσωπικά αυτό δε μπορώ να το αποκλεισω. Η R* άλλωστε έχει στο ιστορικό της ένα από τα χειρότερα port όλων των εποχών.

 

Όπως και να'χει πάντως είμαι πολύ κατά της ιδέας του να προπληρώνεις κάτι πριν καν κυκλοφορήσει. Δε νομίζω ότι έχεις να κερδίσεις κάτι το ιδιαίτερο, ούτε θα παθεις κάτι να περιμένεις μερικές μέρες για να βεβαιωθείς ότι αξίζει την αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα driving mech και τα physics τι προβλημα εχουν? Ισα ισα που η οδηγηση του ειναι απολαυση (οταν ξερεις οτι περιμενεις arcade φαση). Λατρης των racing games (Assetto,Forza,F1) και το εχω καταευχαριστηθει στο ονλαιν. Το τελειο αρκειντ. Βαζει τα γυαλια στις μουφες που λογιζονται και αποκλειστικα ρεισινγκ. Για το damage εχεις απολυτο δικιο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει λογος pre order για κανενα game. Και ειδικα στο pc.. Εκτος αν εισαι τοσο σιγουρος οτι θα ειναι αυτο που θελεις, και εισαι απολυτα σιγουρος οτι θα σου τρεχει καλα, χωρις να χρειαστουν 15 update patches.

 

Τo gta v στο ps4 ας πουμε το ειχα κανει pre order λογω των χρηματων που σου εδινε ως bonus σε sp και mp και ημουν σιγουρος για το τι θα επαιρνα καθως ποσο διαφορετικο θα ηταν απο την εκδοση του ps3; Θα ηταν χειροτερο; Ε δεν επαιζε ποτε αυτο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρομαι σε κακό port, προσωπικά αυτό δε μπορώ να το αποκλεισω. Η R* άλλωστε έχει στο ιστορικό της ένα από τα χειρότερα port όλων των εποχών.

 

Όπως και να'χει πάντως είμαι πολύ κατά της ιδέας του να προπληρώνεις κάτι πριν καν κυκλοφορήσει. Δε νομίζω ότι έχεις να κερδίσεις κάτι το ιδιαίτερο, ούτε θα παθεις κάτι να περιμένεις μερικές μέρες για να βεβαιωθείς ότι αξίζει την αγορά.

 

Καλο ή κακο port, το παιχνιδι θα το παιξω και θα το λιωσω, οπως και καθε fan της σειρας. Και το GTA IV ηταν αθλιο (οχι απλα κακο) port και ακομα και 7 χρονια μετα την κυκλοφορια του διατηρει μια τεραστια κοινοτητα gamers k modders, και ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου games. Το V σιγουρα χειροτερο port δεν μπορει να ειναι. Επισης το τελευταιο port της Rockstar (MaxPayne 3) ηταν αριστο.

 

Σ'αυτο δεν διαφωνω, δεν κερδιζεις κατι το ιδιαιτερο προπαραγγελνοντας, αλλα ουτε και χανεις κατι οταν προκειται για παιχνιδια που ξερεις οτι ουτως ή αλλως θα τα παρεις οταν βγουν. Πολλες φορες εχεις και μια μικρη εκπτωση, και βοηθας και τους developers.

Το μονο game που εκανα preorder Φετος ηταν το FC4 και το GTA V.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα driving mech και τα physics τι προβλημα εχουν? Ισα ισα που η οδηγηση του ειναι απολαυση (οταν ξερεις οτι περιμενεις arcade φαση). Λατρης των racing games (Assetto,Forza,F1) και το εχω καταευχαριστηθει στο ονλαιν. Το τελειο αρκειντ. Βαζει τα γυαλια στις μουφες που λογιζονται και αποκλειστικα ρεισινγκ. Για το damage εχεις απολυτο δικιο.

 

Δεν εχουν καποιο προβλημα, απλα ειναι ψιλο-αθλια. Arcade και unrealistic σε σημειο που το free roaming-driving χανει το ενδιαφερον του. Τα driving mechanics του vanilla GTA IV ειναι καλυτερα. Και με MODs ειναι σχεδον semi-sim σε πολλα σημεια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασε η εβδομαδα και ακομα να ανακοινωσουν τις απαιτησεις ενω το παιχνιδι βγαινει σε 29 μερες! Ουτε preorder στο steam ουτε pc gameplay trailers!  Τι πραγματα ειναι αυτα?! Ντοπη!! Αισχος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...