Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 αναμεσα σε 7870 και 7850 δεν ειναι?

είναι σαφώς πιο κάτω και από τις 2 , δεν ξέρω αν φτάνει την 7770

 

στη σειρά 7xxx είχε γίνει σαφές άλμα, επειδή είχα πάει από 6950 σε 7950 είχα πολύ μεγάλη αύξηση που με το o/c που σήκωνε η νέα σε σχέση με τη παλιά έφτασε στο 67% + 

 

αλλά πλέον ούτε και η 7950 μπορείς να πεις ότι μαξάρει τα πάντα, έχω αρχίσει κι εγώ τις γενναίες εκπτώσεις, οπότε να περιμένεις να παίζεις με high/ultra με την 6950 είναι υπερβολή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοντινοτερη καρτα στην 6950/70 της σειρας 7 ειναι η 7850. Η 7790 ειναι πολυ κατωτερη.
Εχω και την 6950 και την 6970 Lighting, το Battlefield 4 το τρεχουν σε Ultra settings 1080p χωρις MSAA αλλα με FPS κονσολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να δω πως θα τα παει η 265/7850 ισως στα medium κατι να κανει

Αυτο ειναι και το κακο που κανουν αρκετοι που δεν κοιταζουν σε αγγελιες οταν δεν μπορουν να δωσουν πολλα χρηματα για καρτα γραφικων.Αντι πχ να παρει καποιος την R7 265 ή 750ti μπορει να αγορασει 7970 Used,ή ακομα και R9 280x αν ειναι τυχερος καρτες πολλα σκαλοπατια παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι και το κακο που κανουν αρκετοι που δεν κοιταζουν σε αγγελιες οταν δεν μπορουν να δωσουν πολλα χρηματα για καρτα γραφικων.Αντι πχ να παρει καποιος την R7 265 ή 750ti μπορει να αγορασει 7970 Used,ή ακομα και R9 280x αν ειναι τυχερος καρτες πολλα σκαλοπατια παραπανω.

θα το εκανα αλλα δεν ειχα πολυ χρονο να κατσω να ψαξω γιατι τα επεξε η 5770 που ειχα και ηθελα καρτα αμεσα.

Θα την δωσω καποια στιγμη τηv 265 για καμια απλη 290 ποιο πανω μαλλον θα παιξει χοντρο μπουκαλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με το συστημα που εχω (αυτο που φαινεται στην υπογραφη) μπορω να παιζω high γραφικα το παιχνιδι η με κραταει κατι πισω;

 

μαλλον απλως δεν θα παρω το παιχνιδι :P

Δεν φταιει το παιχνιδι για αυτο,αλλα το οτι ειναι αδυναμη η 550ti .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταιει το παιχνιδι για αυτο,αλλα το οτι ειναι αδυναμη η 550ti .

Δεν διαφωνώ :P Στην εποχη της ηταν αρκετα καλη η καρτουλα. Απλως δεν εχω να σκασω 250 για ενα game, αυτο εννοω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνώ :P Στην εποχη της ηταν αρκετα καλη η καρτουλα. Απλως δεν εχω να σκασω 250 για ενα game, αυτο εννοω :P

Μα δεν χρειαζεται να δωσεις 250ευρω για να παρεις καρτα γραφικων.Πουλα την δικια σου και κοιτα σε 7970 ή R9 280x στα 140 με 150ευρω και εισαι αρχοντας.Τοσο απλα αν και δεν ξερω τι τροφοδοτικο εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν χρειαζεται να δωσεις 250ευρω για να παρεις καρτα γραφικων.Πουλα την δικια σου και κοιτα σε 7970 ή R9 280x στα 140 με 150ευρω και εισαι αρχοντας.Τοσο απλα αν και δεν ξερω τι τροφοδοτικο εχεις.

Τροφοδοτικο ενα lc power 600 watt. Ποσο να την πουλησω στο κατω κατω; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον απλως δεν θα παρω το παιχνιδι :P

 

Δηλαδη High Settings ή τιποτα? Δηλαδη σε Low-Mid δεν το θελεις? Εδω αλλοι το εχουν τερματισει σε γραφικα PS3...

Τροφοδοτικο ενα lc power 600 watt. Ποσο να την πουλησω στο κατω κατω; :P

 

Μια χαρα ειναι το τροφοδοτικο σου. Την 550ti την δινεις 60 ευρω αν ειναι σε αριστη κατασταση με κουτι, βαζεις και 60-80 ευρω και παιζεις σε High+ settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...