Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, stefancosmos είπε

Οπότε στα 720p, δεν θα έχω κάποιο θέμα; πχ στο online φαντάζομαι θα έχω καλά fps εφόσον πάω 720p;

ναι θα είσαι καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα. Το πήρα τώρα που βγήκε σε προσφορά εκεί στα 8€, και δεν αλλάζουν τα settings με τίποτα. Ξεκινάει με 800Χ600 και τα settings όλα normal και δεν αλλάζουν με τίποτα, μετά το restart επανέρχονται όπως ήταν. Τι στην ευχή κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Παιδιά καλησπέρα. Το πήρα τώρα που βγήκε σε προσφορά εκεί στα 8€, και δεν αλλάζουν τα settings με τίποτα. Ξεκινάει με 800Χ600 και τα settings όλα normal και δεν αλλάζουν με τίποτα, μετά το restart επανέρχονται όπως ήταν. Τι στην ευχή κάνω λάθος;

Μηπως καποιο αρχειο η ακομα και ο φακελος στο program files ειναι read only? Την εχω παθει αρκετες φορες με reshade που κανει reset μονο του μιας και δεν αποθηκευει τα settings. Δωσε permissions σε ολο το φακελο η τρεξε το exe με admin rights. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tommybertsen είπε

Ήταν όντως read only κάποια parts του φακέλου. Απορώ πως γκένεν αυτό. Τα έκανα και όλα οκ, thanx :) 

Τελεια χαιρομαι που βοηθησα. Το πως εγινε δεν γνωριζω δεν συμβαινει παντα αλλα σε συγκεκριμενες περιπτωσεις. Αν διασταυρωσω το pattern θα γραψω αναλυτικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, babality είπε

το γυαλι γιατι ρε φιλε? δεν βλεπεις οτι υποφερει ο ανθρωπος?

Ασε το ξερω, του τα έβαλα για τη σελφι, μετά θα του τα βγαλω γιατι μου έκανε κι εμενα κατι παραπονα

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Ασε το ξερω, του τα έβαλα για τη σελφι, μετά θα του τα βγαλω γιατι μου έκανε κι εμενα κατι παραπονα

SNIK εσύ;🤣

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...