Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Τι ενοει ο ποιητης οταν λεει ''some online gambling is illegal''? Σαν λατρης του ''αθληματος'' ειπα να ξανα πιασω το gta v παλι λογω αυτου του mode αλλα με ξενησε λιγο αυτο, ξερετε τι σημαινει οταν λεει ''some online gambling is illegal''? Σε πια παιχνιδια σου απαγορευει να παιξεις δλδ?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα στην παρεα.. Θελω λιγο τα φωτα σας μιας και ειμαι λιγο ασχετος με το θεμα Ip.. Καθως επαιζα gta online αρχισα να αλληλοσκοτωνομαι με εναν γερμανο ( οπου γενικα οι περισσοτεροι ηταν γερμανοι μεσα στην session) καθως λοιπον γινοταν αυτο..  μετα απο λιγο βλεπω πως ενας αλλος γερμανος κατι ελεγε και αρχιζε να μου βγαζει φωτιες να με παταει στον αερα ολοι ξερουμε περι modding.. και του λεω οτι σε εκανα report. Ξαφνικα βλεπω κατι νουμερα στο chat και κατι εγραφε στα γερμανικα και φανταστικα οτι αυτη θα ειναι η Ip μου.. οντως μετα απο λιγο αφου βγαινω.. παταω να την βρω στο google και βλεπω πως ειναι η Public IPv4 is: 46.198.etc etc.. Μπορει καποιος να βρει οντως μεσα απο το παιχνιδι την Ip καποιου? Να ανησυχω αν πχ μπορει να εχει προσβαση στο pc η κατι αλλο? Ευχαριστω πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 27/8/2019 στις 7:29 ΜΜ, ChrisRX-8 είπε

Καλησπερα στην παρεα.. Θελω λιγο τα φωτα σας μιας και ειμαι λιγο ασχετος με το θεμα Ip.. Καθως επαιζα gta online αρχισα να αλληλοσκοτωνομαι με εναν γερμανο ( οπου γενικα οι περισσοτεροι ηταν γερμανοι μεσα στην session) καθως λοιπον γινοταν αυτο..  μετα απο λιγο βλεπω πως ενας αλλος γερμανος κατι ελεγε και αρχιζε να μου βγαζει φωτιες να με παταει στον αερα ολοι ξερουμε περι modding.. και του λεω οτι σε εκανα report. Ξαφνικα βλεπω κατι νουμερα στο chat και κατι εγραφε στα γερμανικα και φανταστικα οτι αυτη θα ειναι η Ip μου.. οντως μετα απο λιγο αφου βγαινω.. παταω να την βρω στο google και βλεπω πως ειναι η Public IPv4 is: 46.198.etc etc.. Μπορει καποιος να βρει οντως μεσα απο το παιχνιδι την Ip καποιου? Να ανησυχω αν πχ μπορει να εχει προσβαση στο pc η κατι αλλο? Ευχαριστω πολυ..

Τιποτα δεν μπορει να σου κανει.

13 ώρες πριν, JohnGr19 είπε

Καλησπερα. Εχω αγορασει τo gta v στο pc μου, ενας φιλος μου εχει ps4 και εχει το gta v. Μπορουμε να παιξουμε μαζι στο online mode?

οχι δεν υποστηριζεται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/10/2019 στις 10:24 ΠΜ, JohnGr19 είπε

Καλησπερα. Εχω αγορασει τo gta v στο pc μου, ενας φιλος μου εχει ps4 και εχει το gta v. Μπορουμε να παιξουμε μαζι στο online mode?

όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, JohnGr19 είπε

Καλησπερα. Εχω αγορασει τo gta v στο pc μου, ενας φιλος μου εχει ps4 και εχει το gta v. Μπορουμε να παιξουμε μαζι στο online mode?

Ναι γίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αυτο που γνωριζω ειναι οτι απλα καποια στιγμη παλιοτερα μπορουσες να μεταφερεις τον χαρακτηρα σου απο το ps4 στο pc,πλεον δεν γινεται αυτο.

Τωρα να εχεις ps4 και να παιζεις με παιχτες απο το pc δεν εχω δει να γινεται.

Ας μας δωσει μια πηγη ο φιλος ποιο πανω αν θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αλλά έχει βγει VR mod για το GTA V και είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

https://github.com/LukeRoss00/gta5-real-mod

Ειδικά σε συνδυασμό με τιμονιέρα πραγματικά χάνεσαι στο Los Santos. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα σκεφτομαι να αγορασω το game κυριος για ονλινε, αξιζει?

εχω παιξει offline, το story mode πιο παλια και ελαχιστα ονλινε σε ps3.

γενικα εχει κοσμο παλευεται ακομα και τι παιζει με τις εξτρα αποστολες(dlc) ,

τα αγοραζει ξεχωριστα η ειναι στο premium πακετο?

https://www.humblebundle.com/store/grand-theft-auto-v-premium-online-edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα DLC είναι ΟΛΑ δωρεαν στο παιχνίδι ΑΛΛΑ θα χρειαστεις χρήματα στο παιχνίδι για να μπορέσεις να πάρεις πράγματα κλπ κλπ.

Η premium εκδοση αν δεν κανω λάθος περιέχει κάποια μπονους που κανονικα θα ήθελες μερικά εκατομμύρια στο παιχνίδι για να τα αποκτήσεις.

Επίσης, το παιχνίδι θέλει παρέα για να μπορείς να το απολαύσεις και να κάνει ςυατά που πρέπει η να παίξεις αυτά που θες, εκτός κ αν δεν σε απασχολεί να παίζεις με άκυρους που μπορεί να χαλάσουν μια αποστολη επειδή δεν ξέρουν τι να κάνουν η είναι απο την αλλη ακρη του πλανήτη, δεν ξέρουν αγγλικά και εχουν ping στον θεό.

Σαν παιχνίδι ΑΞΙΖΕΙ και με το παραπάνω ΑΡΚΕΙ να έχεις χρόνο να ασχοληθείς ώστε να βγει χρήμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ενα λάπτοπ με ssd, 8gb ram, Ryzen 5 2500u και καρτα γραφικών Radeon Vega 8. Θα το σηκώνει? Σκέφτομαι να το αγοράσω αν και γενικά δεν παίζω games. Απο ποιο κατάστημα συμφερεινα το πάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, logokrimenos είπε

Έχω ενα λάπτοπ με ssd, 8gb ram, Ryzen 5 2500u και καρτα γραφικών Radeon Vega 8. Θα το σηκώνει? Σκέφτομαι να το αγοράσω αν και γενικά δεν παίζω games. Απο ποιο κατάστημα συμφερεινα το πάρω

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/

Διάλεξε από εδώ μερικά δίνουν και κωδικό με criminal pack δηλαδή κάποια έξτρα, ναι θα το σηκώνει το λάπτοπ σου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, logokrimenos είπε

Έχω ενα λάπτοπ με ssd, 8gb ram, Ryzen 5 2500u και καρτα γραφικών Radeon Vega 8. Θα το σηκώνει? Σκέφτομαι να το αγοράσω αν και γενικά δεν παίζω games. Απο ποιο κατάστημα συμφερεινα το πάρω

Μια χαρα θα στο σηκώνει αν μπορείς να συμβιβαστείς με χαμηλα settings θα εισαι γυρω στα 35-40 fps, οριστε και ενα συγκριτικό για το πως τρεχει στο ιδιο συστημα με το δικο σου για να παρεις μια ιδεα.

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...