Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, notist είπε

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Είδα βίντεο στο steam community ακριβώς όπως λες. Θα το κάνω το βράδυ που θα επιστρέψω. 

Μια τελευταία ερώτηση να μην κουράζω εγκυκλοπαιδικά. Αυτή τη διαδικασία με την επαλήθευση αρχείων δεν την είχα κάνει και έπαιζε κανονικά. Τώρα τι έγινε άλλαξε κάτι?

Το είχα πάθει και εγώ για αυτό θυμάμαι τον τρόπο επειδή και εγώ είχα αλλάξει τον φάκελο 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατεβάζω το παιχνίδι (Premium) από Rockstar.Είναι 88,88GB .Αυτό με την επαλήθευση/verifying files όταν αποθηκεύεται/μετακινείται ο φάκελος του παιχνιδιού,γίνεται και με τον Rockstar Launcher ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι δεν έχει κάτσει καλά...ούτε με επαλήθευση αρχείων λειτούργησε, ούτε με μεταφορά του παιχνιδιού 80+gb στον ssd ούτε με scan στον rockstar launcher που έγραψε ο φίλος ποιό πάνω. Ξανά όλα από την αρχή με φορμάτ, καθαρή εγκατάσταση Windows 10 για να μην έχει κρατήσει κάτι, και βλέπουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας έχω το gta v στο pc και το έχω και στο ps4 ξέρει κανείς αν γίνετε να παιξω και με τα 2 ταυτόχρονα στην ίδια season πχ. Εγώ από pc και ο αδερφός μου από το ps4 αλλά να παίξουμε στην ίδια season. Ευχάριστο για τον χρόνο σας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, milisktinos είπε

Γειά σας έχω το gta v στο pc και το έχω και στο ps4 ξέρει κανείς αν γίνετε να παιξω και με τα 2 ταυτόχρονα στην ίδια season πχ. Εγώ από pc και ο αδερφός μου από το ps4 αλλά να παίξουμε στην ίδια season. Ευχάριστο για τον χρόνο σας 

Καλησπέρα, όχι δεν είναι Cross-platform τίτλος.
Τα παιχνίδια που μπορείς να παίξεις με τον αδερφό σου είναι αυτά εδώ:

Fortnite: PS4, Xbox One, Switch, PC, mobile
Dauntless: PS4, Xbox One, PC
Rocket League: Xbox One, Switch, PC, PS4
SMITE: Xbox One, Switch, PC, PS4
Paladins: Champions of the Realm: Xbox One, Switch, PC, PS4
Realm Royale: Xbox One, Switch, PC, PS4 (October)
Call of Duty: Modern Warfare: Xbox One, PS4, PC (October 25)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αγορασμένο το GTA 5 αρκετο καιρο αλλα δν είχα παιξει ποτε ονλαιν και ουτε ξερω τι γινεται.. σκεφτομαι να αρχισω.. ψηνετε κανεις για παρεα η καποιο group/clan/discord κλπ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/1/2020 στις 9:10 ΠΜ, pasxaliskar είπε

εχω αγορασμένο το GTA 5 αρκετο καιρο αλλα δν είχα παιξει ποτε ονλαιν και ουτε ξερω τι γινεται.. σκεφτομαι να αρχισω.. ψηνετε κανεις για παρεα η καποιο group/clan/discord κλπ ?

δεν υπάρχει κόσμος στο online πλέον στο pc..ελάχιστα lobby με λίγο κόσμο και hackers. το έχασες το τραίνο φίλε.
(στις κονσόλες έχει πολύ παραπάνω κόσμο)

5 χρονών τίτλος είναι

παλιά μπαίναμε από δω μέσα 30-40 άτομα και γινόταν πανηγύρι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

δεν υπάρχει κόσμος στο online πλέον στο pc..ελάχιστα lobby με λίγο κόσμο και hackers. το έχασες το τραίνο φίλε.
(στις κονσόλες έχει πολύ παραπάνω κόσμο)

5 χρονών τίτλος είναι

παλιά μπαίναμε από δω μέσα 30-40 άτομα και γινόταν πανηγύρι

ε ντε , το εχασα το τραινο φιλε λεει...σιγα δν εχασα και την ευκαρια της ζωης μου.. μια ερωτηση εκανα... 

αρχικα ειναι 7 χρονων τιτλος αλλα αυτο δν λεει κατι φιλε ... και το wow ειναι 15 χρονων αλλα κραταει..και το λολ 7 κλπ μπηκες στο νοημα τι θελω να πω... 

μια ερωτηση εκανα , εαν παιζει ακομα κανεις.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

ε ντε , το εχασα το τραινο φιλε λεει...σιγα δν εχασα και την ευκαρια της ζωης μου.. μια ερωτηση εκανα... 

αρχικα ειναι 7 χρονων τιτλος αλλα αυτο δν λεει κατι φιλε ... και το wow ειναι 15 χρονων αλλα κραταει..και το λολ 7 κλπ μπηκες στο νοημα τι θελω να πω... 

μια ερωτηση εκανα , εαν παιζει ακομα κανεις.. 

Παίζει κόσμος δεν χρειάζεται να υπάρχει Έλληνας για να παίξεις ένα παιχνίδι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, pasxaliskar είπε

ε ντε , το εχασα το τραινο φιλε λεει...σιγα δν εχασα και την ευκαρια της ζωης μου.. μια ερωτηση εκανα... 

αρχικα ειναι 7 χρονων τιτλος αλλα αυτο δν λεει κατι φιλε ... και το wow ειναι 15 χρονων αλλα κραταει..και το λολ 7 κλπ μπηκες στο νοημα τι θελω να πω... 

μια ερωτηση εκανα , εαν παιζει ακομα κανεις.. 

 

5 ώρες πριν, LIGHT1NG είπε

Παίζει κόσμος δεν χρειάζεται να υπάρχει Έλληνας για να παίξεις ένα παιχνίδι... 

(δε μίλησα ποτέ για Έλληνες συμπαίκτες,αλλά έστω να έχει να συνενοηθεί τι να κάνει)

ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ ΛΕΜΕ!!
Έχασε την ευκαιρία του πιο διασκεδαστικού online παιχνιδιού που θα μπορούσε να παίξει....ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΤΟΥΣΕ ΑΕΤΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!

πως θα κάνει τα heists χωρίς άτομα; Άντε και βρίσκει randomαδες, είτε θα πεθαίνουν είτε θα κάνουν leave match και αντίο, φτου και από την αρχή..
(εννοείται δε θα μπορεί να δοκιμάσει τα επίπεδα δυσκολίας για να βγάλει παραπάνω φράγκα)

Εννοείται πως θα μπορεί να ιδρύσει firm ( ή co πως το ονομάζει).
Κούρσες με 2-3 άτομα θα κάνει,που σημαίνει δε θα ξεκλειδώσει τίποτα από τα levels για upgrades πουθενά...

Λεφτά για μεγάλη έπαυλη δεν θα έχει,οπότε αυτομάτως αντίο στα heists γιατί δε θα μπορεί να τα τρέξει καν..

Οπότε ναι, τι λέω δε το έχασε το τραίνο..μπες και δοκίμασε!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

(δε μίλησα ποτέ για Έλληνες συμπαίκτες,αλλά έστω να έχει να συνενοηθεί τι να κάνει)

ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ ΛΕΜΕ!!
Έχασε την ευκαιρία του πιο διασκεδαστικού online παιχνιδιού που θα μπορούσε να παίξει....ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΤΟΥΣΕ ΑΕΤΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!

πως θα κάνει τα heists χωρίς άτομα; Άντε και βρίσκει randomαδες, είτε θα πεθαίνουν είτε θα κάνουν leave match και αντίο, φτου και από την αρχή..
(εννοείται δε θα μπορεί να δοκιμάσει τα επίπεδα δυσκολίας για να βγάλει παραπάνω φράγκα)

Εννοείται πως θα μπορεί να ιδρύσει firm ( ή co πως το ονομάζει).
Κούρσες με 2-3 άτομα θα κάνει,που σημαίνει δε θα ξεκλειδώσει τίποτα από τα levels για upgrades πουθενά...

Λεφτά για μεγάλη έπαυλη δεν θα έχει,οπότε αυτομάτως αντίο στα heists γιατί δε θα μπορεί να τα τρέξει καν..

Οπότε ναι, τι λέω δε το έχασε το τραίνο..μπες και δοκίμασε!

Το θέμα με τα λεφτά λύνεται εύκολα πατάς μια εκεί στο money script και τέλος... 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

(δε μίλησα ποτέ για Έλληνες συμπαίκτες,αλλά έστω να έχει να συνενοηθεί τι να κάνει)

ΤΟ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ ΛΕΜΕ!!
Έχασε την ευκαιρία του πιο διασκεδαστικού online παιχνιδιού που θα μπορούσε να παίξει....ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΤΟΥΣΕ ΑΕΤΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!

πως θα κάνει τα heists χωρίς άτομα; Άντε και βρίσκει randomαδες, είτε θα πεθαίνουν είτε θα κάνουν leave match και αντίο, φτου και από την αρχή..
(εννοείται δε θα μπορεί να δοκιμάσει τα επίπεδα δυσκολίας για να βγάλει παραπάνω φράγκα)

Εννοείται πως θα μπορεί να ιδρύσει firm ( ή co πως το ονομάζει).
Κούρσες με 2-3 άτομα θα κάνει,που σημαίνει δε θα ξεκλειδώσει τίποτα από τα levels για upgrades πουθενά...

Λεφτά για μεγάλη έπαυλη δεν θα έχει,οπότε αυτομάτως αντίο στα heists γιατί δε θα μπορεί να τα τρέξει καν..

Οπότε ναι, τι λέω δε το έχασε το τραίνο..μπες και δοκίμασε!

πολύ μακάβρια τα λες ρε τρελε μου ... 2-3 φιλαρακια εχω που παιζουν ακομα..

΄΄Έχασε την ευκαιρία του πιο διασκεδαστικού online παιχνιδιού που θα μπορούσε να παίξει....ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΤΟΥΣΕ ΑΕΤΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!΄΄

αχχαχαχχαχααχα ε νταξι ρε τρελε μου εαν δν βρω ατομα δεν θα πεθάνω κιολας, τωρα βρηκα χρονο στην ζωη μου τωρα θα κατσω να δοκιμασω...

ηρεμηστε λιγο καποιοι με τα games, να τα παιζεις μην σε παιζουν..

μια ερωτηση εκανα και ο αλλος εβγαλε συμπερασμα οτι εχασα την ευκαιρια της ζωης μου.. 

by the way, τα πιο διασκεδαστικα games για εμενα με βαση της εποχης - τεχνολογιας ηταν εποχες ps1-ps2... τοτε που ησουν δημοτικο-γυμνασιο κ γουσταρες... και lich king

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...