Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Παίδες επειδή θέλω να το αγοράσω σε PC και θα προτιμούσα να μην σκάσω 60άρι, που θα πάω ώστε να το αγοράσω online αλλά να έχω και DRM το Steam και όχι την άλλη την μαλακ*α το Social Club;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο troll ασχολείται πάλι με fake ss ;


Παίδες επειδή θέλω να το αγοράσω σε PC και θα προτιμούσα να μην σκάσω 60άρι, που θα πάω ώστε να το αγοράσω online αλλά να έχω και DRM το Steam και όχι την άλλη την μαλακ*α το Social Club;

O ''JohnGTA'' δεν θέλει να σκάσει 60άρι για GTA ;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες επειδή θέλω να το αγοράσω σε PC και θα προτιμούσα να μην σκάσω 60άρι, που θα πάω ώστε να το αγοράσω online αλλά να έχω και DRM το Steam και όχι την άλλη την μαλακ*α το Social Club;

Απ'οτι φαίνεται το Social Club δεν το γλυτώνει κανείς. Ακόμα και του Steam θα το απαιτεί όπως τα ubisoft παιχνίδια απαιτουν uplay. Απλα με το Steam τα έχεις όλα σε ένα νοικοκυρεμένα για να τα κατεβάζεις και να περνάνε αυτόματα τα updates.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι φαίνεται το Social Club δεν το γλυτώνει κανείς. Ακόμα και του Steam θα το απαιτεί όπως τα ubisoft παιχνίδια απαιτουν uplay. Απλα με το Steam τα έχεις όλα σε ένα νοικοκυρεμένα για να τα κατεβάζεις και να περνάνε αυτόματα τα updates.

...ακριβως η ιδια διαδiκασια με το GTA IV...εκτος και αν αλλαξει κατι τελευταια στιγμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο έδωσε για steam ήδη ή όταν βγει το παιχνίδι?

Μου εδωσε steam gift και αυτη τη στιγμη το εχω στο steam library μου.Το site ειναι αξιοπιστο.Οποιος γνωστος μου ηθελε το gta ολοι απο εκει το πηραμε και το εχουμε στο library μας κανονικα.

 

Παίδες επειδή θέλω να το αγοράσω σε PC και θα προτιμούσα να μην σκάσω 60άρι, που θα πάω ώστε να το αγοράσω online αλλά να έχω και DRM το Steam και όχι την άλλη την μαλακ*α το Social Club;

Gamers-outlet 43euro.Το social club δεν το γλυτωνεις με οποιο τροπο και να το αγορασεις.Απλα οπως προαναφερθηκε ειναι ωραιο να τα εχεις ολα μαζι και στο steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα το εχω ξαναναφερει αλλα πολλοι με αγνοουνε γιατι δεν τα εμπιστευονται αυτα τα πραγματα του διαβολου :devil:

Παντως ναι...το gta για μενα ειναι τιτλος που τα αξιζει τα λεφτα του.Οοοταν βγει...αντε γιατι the hype is real.Μετραω μερες λες και ειμαι στρατο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ποιο troll ασχολείται πάλι με fake ss ;

O ''JohnGTA'' δεν θέλει να σκάσει 60άρι για GTA ;

Έσκασε ήδη δύο 60άρια για PS3 και PS4. Μαλακία ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

pfff peasant.... χουεχουεχουε

To ξέρω. Απλά δεν μπορούσα να κρατηθώ. Ήθελα να μπω στο LS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσκασε ήδη δύο 60άρια για PS3 και PS4. Μαλακία ε;

Στελε email στην εταιρια,ισως σου δωσουν κανενα εκπτωτικο κουπονι 5% :P

To ξέρω. Απλά δεν μπορούσα να κρατηθώ. Ήθελα να μπω στο LS.

Δεκτο αυτο που λες για την εκδοση του Ps3,αλλα που κολλαει με την εκδοση του Ps4 αφου θα το επαιρνες ουτως ή αλλως στο PC ? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...