Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

....ειπα και εγω τη εγινε και παει σφεντονα :D .....η αληθεια είναι ότι  δεν  καταλαβα τιποτα αν δεν το εβλεπα στο βιντεο...σημερα κατεβηκε και το 1.09 update συμπληρωματικo/διορθωτικο του  1.08 ...το NeoGaf εχει παρει φωτια και οι εξελιξεις τρεχουν και μετα το σημερνό update.... :-D

 

...και επειδή ο κοσμος  δεν τρωει κουτοχορτο ευτυχως....η απαντηση της Rockstar ...

 

Question: After updating to Title Update 1.08 on PS4 and Xbox One, there appears to be a deterioration of graphical quality. Is Rockstar investigating this issue?

 

 

Answer: We are aware of some graphical issues on the Xbox One and PS4 versions of GTAV after the most recent Title Update, and we are investigating a fix now. If you would like to receive an automatic email notification as soon as there is more information, please log into the Support Site and click Subscribe at the top of this page.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/205228687-Issues-with-Graphical-Quality-in-GTAV-for-Xbox-One-and-PS4-after-Title-Update-1-08

 

 

 

 

Απαράδεκτα πράγματα που με ξενερώνουν.

........θα ηθελα να ρωτησω.....τα Mac εχουν αυτά τα θεματα???Μηπως επειδή οι devs εχουν να κανουν με πολλα συστήματα καπου χανουν την μπαλα??Ποσο διαφορετικα θα ηταν τα πραγματα αν ειχαν να κανουν με δυο καρτες γραφικων,δυο επεξεργαστες,κ.ο.κ....??

Επεξ/σία από ggramenos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dude σίγουρα πολλοί devs χάνουν την μπάλα όπως πολλοί άλλοι απλά suck και δεν το έχουν να κάνουν κάτι καλύτερο, αλλα εδώ μιλάμε για rockstar....άμα θέλει προσλαβανει το προσωπικό της NASA για το επόμενο game, οποτε δεν υπάρχουν δικαιολογίες imo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαιο το οτι το downgrade στις κονσολες εγινε μολις 2 εβδομαδες πριν την κυκλοφορια του στο pc? Υποψιαζομαι πως εχει να κανει με την Valve. Ο Gabe πληρωσε τη Rockstar για να κανουν downgrade στις κονσολες ετσι ωστε να αγορασοτν πιο πολλοι την pc εκδοση. Δεν υπαρχει αμφιβολια οτι θα ειναι το πιο επιτυχημενο παιχνιδι στο steam φετος και για αυτο η valve κανει οτι μπορει για να εχει οσο το δυνατον πιο υψηλες πωλησεις το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δεν υπαρχει αμφιβολια οτι θα ειναι το πιο επιτυχημενο παιχνιδι στο steam φετος και για αυτο η valve κανει οτι μπορει για να εχει οσο το δυνατον πιο υψηλες πωλησεις το παιχνιδι.

 

Κι όμως με Pillars of Eternity & Witcher 3 υπάρχει αμφιβολία και μεγάλη μάλιστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι μέσα στις πρώτες 3 μέρες το GTA V έβγαλε $1 Billion ξέρω γω το το ξεχνάμε. Τον Gaben περίμενε η Rockstar για να βγάλει φράγκα.

 

Σκατά στα μούτρα τους, μετά από 1μιση χρόνο το πήραν απόφαση να το βγάλουν για pc, και οι ξεδιάντροποι 

PRE-PURCHASE BY MARCH 31 AND GET $1,200,000 IN-GAME PLUS A BONUS $300,000.

αν είναι δυνατόν.

 

Σταματήστε να κάνετε σαν γκομενίτσες όταν Rockstar, CD Project Red κλπ βγάζουν παιχνίδια και όλοι αποφασίζουν να παραβλέψουν τις βλακείες τους.

 

Θέλουν και full price για παιχνίδι 2 ετίας, σιχτίρ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως με Pillars of Eternity & Witcher 3 υπάρχει αμφιβολία και μεγάλη μάλιστα.

Κανενα Witcher  δεν εχει πουλησει τοσο πολυ οσο τα GTA.. Τα action rpg τυπου witcher 3 dragon age 3 ... ειναι μια μικρη κατηγορια παιχνιδιων που σε καμια περιπτωση δεν μπορει να ανταγωνιστει σε πωλησεις και σε κοινο παιχνιδια σαν το GTA V και αλλα παρομοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο και μονο επειδη παιχνιδια σαν gta δεν εχουν συγκεκριμενο target group. Θα το παιξουν απο τους casual - hardcore μεχρι και τους ασχετους καγκουριαρηδες με "τερατα" pc σαν του τρολοκου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρείται αξίζει το pre-order? και αν ναι μεχρι ποια τιμή? τα cash που δίνει in-game ειναι σημαντικα πιστεύετε? γιατι ας πουμε αν ειναι οπως στο 4 δεν μου λενε και τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρείται αξίζει το pre-order? και αν ναι μεχρι ποια τιμή? τα cash που δίνει in-game ειναι σημαντικα πιστεύετε? γιατι ας πουμε αν ειναι οπως στο 4 δεν μου λενε και τιποτα

Ξέχνα το παιχνίδι αυτό.

Βαλ' το στο wishlist σου στο Steam και γύρνα στα x-mas sales του 2018-19 και τσίμπα το.

Ούτε full, ούτε half price αξίζει. Για καμιά 5-10€, το συζητάω.

Γνώμη μου πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το in-game cash πιστεύω ότι θα σου χαλάσει την εμπειρία στο campaign, στη πραγματικότητα πρόκειται για cheat το οποίο μάλιστα απαιτεί πραγματικά χρήματα

 

αστειότητες...

 

ακόμα και αν το αγοράσω δε θα το κάνω pre-order για αυτό ακριβώς το λόγο (+ ότι είμαι κάθετα κατά των pre-order ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όντως έπεσε downgrade. Δεν μπορούσαν αλλιώς φαίνεται να βελτιώσουν το framerate στις κονσολες, ειδικά στην οδήγηση μέσα στην πόλη, όπου εκεί έχει παρατηρηθεί πτώση των καρέ.

ωραιά crashes....NOOOOOOOOOOOOOT!

τα ίδια θα μας φέρουν στο PC?

Να ξέρω να ετοιμάζω το κράξιμο!

 

ΔΕΝ ξεχνάμε

pin2_1428969600.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο pc θα έχουμε settings δε νομίζω ότι έχει νόημα να καθόμαστε να ασχολούμαστε με το downgrade των κονσολών

 

άλλωστε σε ένα low end pc πώς θα περιμένεις να παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...