Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν πολύ εμπιστεύομαι τα screens ποτέ...στο screen έξω από το Chinese theater κάποια npcs δεν έχουν σκιές, αν όντως δεν παίζει photoshop τότε looks awesome αν και λίγοι πιστεύω θα μπορούν να το τρέξουν σε τόσο υψηλές αναλύσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με τα mods θα γίνει..

Επιτέλους θα μπορέσουμε κατα πάσα πιθανότητα να απολαύσουμε σωστό handling διότι ήταν εμετικο και σε ps4 x360 που το έπαιζα...πιο πολύ κάτι τέτοια θα με κάνουν να το πιάσω παρά τα γραφικά.

 

 

Πετάω λίγο μια off topic ερώτηση οποίος θέλει απαντάει μη κανω τζάμπα θρεντ,εχω μια asus h97 plus,αν πάρω άλλη μια r9 290 θα παίξει crossfire στο 100% η θα εχω απώλειες λόγω h97 και ενός x16 slot?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλησιάζει η μεγάλη ώρα :)

 

Grand Theft Auto V – 15 New Screenshots Released, Official PC Trailer Coming Next Week

 

(Οι νέες εικόνες τα σπάνε)

 

 

1_gtavpc_03272015.jpg

 

 

Πρεπει να ειναι απο τα μεγαλυτερα επιτευγματα της ζωης μου που ενω ειχα στην αρχη 360 δεν το πηρα, για να περιμενω τις next gen κονσολες, που με την σειρα τους οταν βγηκε δεν το πηρα γιατι ειχε επιβεβαιωθει το extra gfx content και το first person στο pc και ακομη περιμενω για να κρατησω pure την εμπειρια.. :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να ειναι απο τα μεγαλυτερα επιτευγματα της ζωης μου που ενω ειχα στην αρχη 360 δεν το πηρα, για να περιμενω τις next gen κονσολες, που με την σειρα τους οταν βγηκε δεν το πηρα γιατι ειχε επιβεβαιωθει το extra gfx content και το first person στο pc και ακομη περιμενω για να κρατησω pure την εμπειρια.. :P

 

Same here.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους θα μπορέσουμε κατα πάσα πιθανότητα να απολαύσουμε σωστό handling διότι ήταν εμετικο και σε ps4 x360 που το έπαιζα...πιο πολύ κάτι τέτοια θα με κάνουν να το πιάσω παρά τα γραφικά.

 

 

Πετάω λίγο μια off topic ερώτηση οποίος θέλει απαντάει μη κανω τζάμπα θρεντ,εχω μια asus h97 plus,αν πάρω άλλη μια r9 290 θα παίξει crossfire στο 100% η θα εχω απώλειες λόγω h97 και ενός x16 slot?

Αν εισαι σε 1080p μεινε οπως εισαι,τσαμπα χρηματα θα πεταξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μας τα παρει η rockstar μου φενεται.

Και το καλυτερο ολων θα ηταν να εβγαζε το red dead redemption για pc.Το καλυτερο παιχνιδι της rockstar για εμενα.Αλλα ζηταω πολλα μαλλον..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το καλυτερο ολων θα ηταν να εβγαζε το red dead redemption για pc.Το καλυτερο παιχνιδι της rockstar για εμενα.Αλλα ζηταω πολλα μαλλον..

 

Έχει γίνει petition και απλά δεν παίζει. Για μένα τα καλύτερα games ήταν το Manhunt και Max Payne 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προηγειται το Mortal kombat 10 και μετα αυτη η μαλακια. 1000 φορες καλυτερο να δερνω και να κοβω εντερα και να τους γεμιζω στα αιματα παρα να παιξω αυτη τη μαλακια που βγαινει 1+ χρονο μετα απο τις κονσολες για pc. Τοσο χαζοι ειναι που το βγαζουν ταυτοχρονα με το mortal kombat 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα fighting καλώς ή κακώς δεν έχουν πλέον την ίδια απήχηση που είχαν κάποτε

 

το gta περιμένει να το παίξει πολύς περισσότερος κόσμος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το GTA  θα επαιζα αλλα αποφαισσα ετσι απο αντιδραση για την καθυστερηση στο pc να μην το παιξω αμεσως. Ας το εβγαζαν τον Μαρτιο οπως ειχαν πει και οχι ταυτοχρονα με το MK. Εχω παιξει και τερματισει ολα τα GTA. Κανενα δεν βγηκε μετα απο χρονια στο pc. Λυπαμαι αλλα η Rockstar πρεπει να παρει ενα μαθημα. Θα πω στο θειο να το φερει αλλα αφου τερματισω το mk και παιξω online να τους δειρω ολους στο τελος θα πιασω το GTA 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...