Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παντως το εκανα preorder απο Steam σημερα, καθως θεωρησα την τιμη σχετικα τιμια για την χρονικη στιγμη σε σχεση με G2A ας πουμε που εμπιστευομαι και το εχει 48. Το πηρα 55 ευρω, νομιζω οτι η τιμη εχει πεσει αναλογικα με πριν λιγο καιρο (ας το επιβεβαιωσει καποιος) και περνεις και το preorder bonus που εχει αλλαξει λιγο αν θυμαμαι καλα, αλλα περιλαμβανει αυτα σαν tier 2 πλεον.. PRE-PURCHASE BY MARCH 31 AND GET $1,200,000 IN-GAME PLUS A BONUS $300,000

 

Δεν ειναι κακο deal αν σκεφτει κανεις οτι ειναι απο steam και γλυτωνεις και τις φασαριες με τα κλειδαδικα που θελω να αποφυγω για αυτο το παιχνιδι, λογω μεγαλης ζητησης..
 

Οποτε ειμαστε ετοιμοι πλεον.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι έμπιστο το site?

ναι,και πολλοί από δω ψωνίζουν.

μια φορά ψώνισα προχτες,που πήρα σε έναν φίλο μου δώρο το silent hill.

(μπορείς να αγοράσεις μια φορά μόνο το κάθε game)

 

Βασικα αν εχω καταλαβει απο video στο youtube.Ακομα και το ιδιο σπιτι μπορεις να αγορασεις.Απλα ο καθενας θα ειναι indoors στον χωρο του.Δεν μπορω να στο εξηγησω καλα,θα δεις τι εννοω.Οποιος τα παει καλυτερα με αυτο που προσπαθησα να εξηγησω,ας εξηγησει.

:(

κατάλαβα...δεν θα μπορώ να βγαίνω το πρωί στο μπαλκόνι μου πίνοντας το πρωινό μου,και να σας πετώ χαρτιά την ώρα που θα ποτίζετε τα λουλούδια σας. :unsure:

Ούτε να κάνω after party και να σας ενοχλώ βραδιάτικα.. :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην ανοιγω αλλο θεμα...

Κερδισα προχθες το GTA IV (steam) το εβαλα σημερα...μπαινω στο παιχνιδι αλλα δεν μπορω να αλλαξω αναλυση...εχει απο την μανα του 800χ600...οποιος ξερει ας βοηθησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παίδες έτσι για να έχετε μια ενημέρωση διότι διαβάζω τώρα πολύ ότι συζητάνε τα ξένα φορουμς ότι ίσως είναι πορτ. Παιδιά, δεν νοιαζόμαστε άμα θα είναι πορτ ή όχι. Νοιαζόμαστε άμα θα είναι ένα well-optimized game. Port ή όχι.


Όποιος το έκανε αυτό δεν ξέρω γιατί, αλλά γέλασα.

http://steamcommunity.com/app/271590/discussions/0/611701999531900162/?tscn=1427645308

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα insomniacs.

Είμαι και εγώ μεγάλος Fan όλης της σειράς GTA(απο εποχή PS1) και περιμένω πώς και πώς να έρθει η μέρα που θα αρχίσει το λιώσημο. :devil:

Μία απορία μόνο έχω σχετικά με την έκδοση για steam: ποιός ο λόγος που πολλοί προτημάτε αυτή, απο το να το πάρετε σε retail;

Ρωτάω γιατί δέν έχω εμπειρία απο steam.Υπάρχει μήπως κάποια διαφορά στο online κομμάτι του παιχνιδιού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nuuvem, για rockstar client μονο (οχι steam), 25.5 ευρω http://www.nuuvem.com.br/produto/2086-grand-theft-auto-v

 

Με αυτο θα μπορουμε να παιξουμε online; Επισης μιας και δεν εχω ξανασχοληθει με το online κομματι, μπορει καποιος να μου πει τι περιεχει; Δεν εννοω τα modes φυσικα μιας και αυτα τα ξερω, κανα τζερτζελο εχει;

 

Παραδειγματος χαριν να μπαινεις σε gangs, να υπαρχει καποιου ειδους "πολεμος" μεταξυ σας, να μπορειτε να οργανωνετε ληστειες κλπ; Σε free roam τα εννοω ολα αυτα και οχι σε συγκεκριμενα modes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα insomniacs.

Είμαι και εγώ μεγάλος Fan όλης της σειράς GTA(απο εποχή PS1) και περιμένω πώς και πώς να έρθει η μέρα που θα αρχίσει το λιώσημο. :devil:

Μία απορία μόνο έχω σχετικά με την έκδοση για steam: ποιός ο λόγος που πολλοί προτημάτε αυτή, απο το να το πάρετε σε retail;

Ρωτάω γιατί δέν έχω εμπειρία απο steam.Υπάρχει μήπως κάποια διαφορά στο online κομμάτι του παιχνιδιού;

Ναι απο οτι φενεται αναλογα με το που το αγοραζεις το παιχνιδι,θα παιζεις και αντιστοιχα Online. Εγω περιμενω να βγει το game να δω ακριβως που μαζευει περισσοτερο κοσμο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο Gamers-outlet το πηρα 43 euro για steam.Με ολα  τα bonus και χωρις vpn και μ@λακιες.Ολα κομπλε.Σιγα μην σκασει και 60αρι :P

Οριστε φιλος...δεν εχει ρισκο.Θα το εχεις στο steam σου μεσα σε μιση ωρα.

http://www.gamers-outlet.net/buy-grand-theft-auto-v-tier-2-steam-cd-key.html

 

μιας και δεν ειχα paypal εδωσα τα λεφτα σε εναν φιλο μου..του εδωσα 45 ευρω και σημερα τελικα τα εβαλε στην καρτα.η συγκεκριμενη σελιδα δεν εχει αλλο κομματι λεει..με αυτα τα λεφτα υπαρχει καμια αλλη αξιοπιστη σελιδα?θα χασω και το bonus ετσι οπως παω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο Bonus που αξιζει που δινανε ειναι για δωρεαν παιχνιδι(το οποιο μπορεις να αγορασεις και ξεχωριστα βεβαια αν αγορασεις το GTA V φθηνα).Οσο για τα Pre order bonus που γραφεις μου θυμισες αυτο 

 

 

Ειδικα αυτο που λεει στο 1:50.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

How to Make Money in GTA Online

 

----

 

Με αυτο θα μπορουμε να παιξουμε online; Επισης μιας και δεν εχω ξανασχοληθει με το online κομματι, μπορει καποιος να μου πει τι περιεχει; Δεν εννοω τα modes φυσικα μιας και αυτα τα ξερω, κανα τζερτζελο εχει;

 

Παραδειγματος χαριν να μπαινεις σε gangs, να υπαρχει καποιου ειδους "πολεμος" μεταξυ σας, να μπορειτε να οργανωνετε ληστειες κλπ; Σε free roam τα εννοω ολα αυτα και οχι σε συγκεκριμενα modes.

Ναι απο οτι φενεται αναλογα με το που το αγοραζεις το παιχνιδι,θα παιζεις και αντιστοιχα Online. Εγω περιμενω να βγει το game να δω ακριβως που μαζευει περισσοτερο κοσμο :P

http://gta.wikia.com/Grand_Theft_Auto_Online

Game Modes

 

 

 

μιας και έπεσε η ερώτηση,καιρός να γεμίσουμε με wikis να μάθουμε για το παιχνίδι!

GTA Online

 

http://www.igta5.com/multiplayer

 

pin2_1428969600.png

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και δεν ειχα paypal εδωσα τα λεφτα σε εναν φιλο μου..του εδωσα 45 ευρω και σημερα τελικα τα εβαλε στην καρτα.η συγκεκριμενη σελιδα δεν εχει αλλο κομματι λεει..με αυτα τα λεφτα υπαρχει καμια αλλη αξιοπιστη σελιδα?θα χασω και το bonus ετσι οπως παω.

Και εγω σήμερα θα το παρω, για πείτε εμπιστο site για steam μονο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...