Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ενα 19αρι εχω βρει (με debuffs) και κανα δυο 18αρια phys. dmg.. 20φευγα που λες δεν εχω βρει πουθενα..

 

3 spots ειναι για τα best cursed gems στο main game- Πλην των FRC dungeons φυσικα. 

 

1) nightmare frontier

2) mergo's loft

3) fishing hamlet

 

winter lanters λεγονται οι εχθροι: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Brain+Trust

 

κανεις equip τα 2 eye runes (item discovery) , deep see rune (frenzy) και κανα attire με frenzy res να φτασεις 300αρα , και φαρμαρεις gemακια,,, bold hunter's mark μολις τελειωσεις για reset και repeat.

 

Θέλω να πάρω όσο πιο γρήγορα το bloodletter

 

Τον έχει βαρεθεί το παιχνίδι από το πολύ το φαρμινγκ και του τα έχει δώσει με την μία

 

χαχαχαχα!! ελα ρε μου το λες 1 χρονο τωρα :P σου ειπα παμε μαζι οποτε θες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

3 spots ειναι για τα best cursed gems στο main game- Πλην των FRC dungeons φυσικα. 

 

1) nightmare frontier

2) mergo's loft

3) fishing hamlet

 

winter lanters λεγονται οι εχθροι: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Brain+Trust

 

κανεις equip τα 2 eye runes (item discovery) , deep see rune (frenzy) και κανα attire με frenzy res να φτασεις 300αρα , και φαρμαρεις gemακια,,, bold hunter's mark μολις τελειωσεις για reset και repeat.

 

 

χαχαχαχα!! ελα ρε μου το λες 1 χρονο τωρα :P σου ειπα παμε μαζι οποτε θες

 

Ω ρε μλκ.. καλυτερα να μου λεγες να ξαναβγαλω ολο το game απο την αρχη παρα τα Winter.. Με την καμμια δεν παω να φαρμαρω σε αυτα! Ουτε με σφαιρες!

Αυτα τα μλκισμενα παιζει να μου χουν φαει καμμια 300χιλιαδες blood echoes..

Μονο το τραγουδι τους που ακουω αλλαζω δρομο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

3 spots ειναι για τα best cursed gems στο main game- Πλην των FRC dungeons φυσικα.

 

1) nightmare frontier

2) mergo's loft

3) fishing hamlet

 

winter lanters λεγονται οι εχθροι: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Brain+Trust

 

κανεις equip τα 2 eye runes (item discovery) , deep see rune (frenzy) και κανα attire με frenzy res να φτασεις 300αρα , και φαρμαρεις gemακια,,, bold hunter's mark μολις τελειωσεις για reset και repeat.

 

 

χαχαχαχα!! ελα ρε μου το λες 1 χρονο τωρα :P σου ειπα παμε μαζι οποτε θες

Μπες μια μέρα, έστω για σεμινάριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε μλκ.. καλυτερα να μου λεγες να ξαναβγαλω ολο το game απο την αρχη παρα τα Winter.. Με την καμμια δεν παω να φαρμαρω σε αυτα! Ουτε με σφαιρες!

Αυτα τα μλκισμενα παιζει να μου χουν φαει καμμια 300χιλιαδες blood echoes..

Μονο το τραγουδι τους που ακουω αλλαζω δρομο..

Το ξερεις οτι μπορεις να γιατρεψεις το frenzy με τα sedatives ?

 

Ναι προφανως αν κατσεις και τρως ολο το dmg του frenzy τα πραγματα θα ειναι σκουρα.

 

Επισης οσον αφορα τα gems προσωπικα απο chalice τα ειχα παρει τα μεγαλυτερα(κλασσικα προ dlc)αλλα το προβλημα παραμενει οτι και παλι τα boss ειναι τελειως διαφορετικη περιπτωση.

 

Για παραδειγμα οσον αφορα το Ludwig το προβλημα μου δεν ηταν το dmg του αλλα η ρημαδο καμερα(οπως και στο lawrence)πρωτον και αντε λιγο το rng στις επιθεσεις του.

Γενικα με την καμερα μου εσπασε τα νευρα σε ολα τα boss του dlc,ακομα και στα πιο μικρα σε μεγεθος επειδη οποτε ανεβαιναν στον αερα να κανουν την επιθεση εκανε τα δικα της η καμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι εχθροι ειναι αυτοι που ανεβαζετε ρει..και εγω φοβαμαι ακομα αυτους με τα καπελα και τις τσουγκρανες.

Μαλλον πρεπει να σταματησω να βλεπω εικονες εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι είναι κάπως off topic αλλά πολλοί απο εσάς μπορεί να μην κοιτάζετε καν τα pc threads. Είναι free To chivalry για 2 μέρες στο steam (μένει για πάντα στην Library έτσι και κάνετε add). To game ήταν προσωπικός εθισμός μου πριν κάποια χρόνια και συνεχίζει να είναι αξιοπρεπές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι είναι κάπως off topic αλλά πολλοί απο εσάς μπορεί να μην κοιτάζετε καν τα pc threads. Είναι free To chivalry για 2 μέρες στο steam (μένει για πάντα στην Library έτσι και κάνετε add). To game ήταν προσωπικός εθισμός μου πριν κάποια χρόνια και συνεχίζει να είναι αξιοπρεπές.

 

Γιατι οχι.Εγω το βαζω αμεσα στο pc.

Παντως δε το γνωριζω το game,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που είναι συλλεκτικό, φτάνει.δεν το δίνουν σε όλους.έπαιξα με το μυαλό τους, όπως ο Πάνος αργιανιδης παίζει με το μυαλό του μανάβη και των υπολοίπων, και έφαγαν τον πρόλογο να με το στείλουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλε mail στην Sony απ'οτι μου ανεφερε προχθες.. οποτε στειλ'τους κι εσυ που το χεις πλατινιασει..


Μόνο που είναι συλλεκτικό, φτάνει.δεν το δίνουν σε όλους.έπαιξα με το μυαλό τους, όπως ο Πάνος αργιανιδης παίζει με το μυαλό του μανάβη και των υπολοίπων, και έφαγαν τον πρόλογο να με το στείλουν

 

Οταν ερθει η ωρα θα μου πεις αναλυτικα τι τους ειπες να τους τα πω και γω ενα χερακι.. το ψηνω το theme φουλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...