Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eνδιάμεσες καταστάσεις δεν υπάρχουν έτσι;

Φυσικα και υπαρχουν και εχει ονομα Dragons Dogma dark arisen. Αν και δεν ειναι ακριβως το ιδιο ειναι το ποιο κοντινο παιχνιδι που θα βρεις σε souls παιχνιδι χωρις να ειναι souls. Τα souls ειναι για hardcore και purists. Δεν μπορεσα προσωπικα να καταλαβω ποτε τι τοσο δυσκολο υπαρχει σε αυτα τα παιχνιδια περα απο την προσοχη που πρεπει να δωσεις σε ορισμενα πραγματα και απλα την φυσικη εξελιξη που θα αποκτησει καποιος παιζοντας τα για να εχει τον πληρη ελεγχο. 

 

Ισως θα επρεπε να το δοκιμασεις πρωτα πριν βγαλεις το συμπερασμα οτι ο τιτλος δεν ειναι για εσενα. Προσωπικα με "προσβαλουν" τα παιχνιδια που μου συμπεριφερονται σαν να ειμαι βλακας (αχεμ, Elder Scrolls μεταξυ και αρκετων ακομα). Τα Souls απλα μου παιξανε τις καταλληλες χορδες του gamer που εχω μεσα μου. Του gamer που νομιζα οτι απλα εχει "ξεφυγει" πλεον απο το gaming. Αμ δε, απλα τα παιχνιδια φλωρεψαν. Το διαπιστωσα και σχετικα προσφατα απο μια αναδρομη μου στο παρελθον στις μερες του Snes και Megadrive.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ το The Order: 1886

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA

 

ΒΛΑΣΦΗΜΟΣ!

 

Ξεκινάμε λέγοντας ότι δεν έχει καμία σχέση το ένα game με το άλλο και τελειώνουμε λέγοντας ότι το Bloodborne είναι pure respect.

 

Nuff said!

 

Επιτελους κανονικο gameplay βιντεο!

 

 

 

Επιτελους κανονικο gameplay βιντεο!

 

ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ! ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τα γραφικα του, αλλα κατι με χαλαει, πρεπει να το πιασω στα χερια μου για να ενθουσιαστω ή να απογοητευτω τελειως.

 

Και πριν με προλαβει καποιος εχω plat απο το Demon εως και το Souls 2 (με κανα 250 ωρες το καθενα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...