Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους;
 
Website: http://rainbow6.ubi.com/siege/en-US/
 

Tom Clancy's Rainbow Six Siegee is the upcoming installment of the acclaimed first-person shooter franchise developed by the renowned Ubisoft montreal studio for the new generation of consoles and PC.

Inspired by the reality of counter terrorist operatives across the world, Rainbow Six Siege invites players to master the art of destruction. Intense close quarters confrontations, high lethality, tactics, team play, and explosive action are at the center of the experience. The multiplayer gameplay of Rainbow Six Siege sets a new bar for intense firefights and expert strategy in the rich legacy of past Rainbow Six games.

Counter terrorist units
Assume the roles of global counter terrorist operatives, specializing in close-quarters combat, demolition and brutally precise execution of coordinated assaults.

The siege gameplay
Breach enemy strongholds with new tactical measures or fortify your own with defensive resources in both sides of sieges, a brand-new mode of assault combat for the Rainbow Six series.

Procedural destruction
Change the landscape of your assault with an unprecedented level of environmental destruction. Walls can be shattered, and floors and ceilings can be breached. Mastering the element of destruction is the key to victory.

 
rainbow6siege_ss1_147508.jpg
 
rainbow6siege_ss2_147510.jpg
 
rainbow6siege_ss3_147512.jpg
 
rainbow6siege_ss4_147514.jpg
 
 
 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

btw, τώρα είδα και το trailer

 

βασικά δεν χρειάζεται να έχεις εκπαιδεύση SWAT για να ξέρεις ότι όταν προχωράς σε line formation, και μάλιστα σε CQC, ο τελευταίος κοιτάει πάντα προς τα πίσω (και όχι όπως στο βίντεο) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw, τώρα είδα και το trailer

 

βασικά δεν χρειάζεται να έχεις εκπαιδεύση SWAT για να ξέρεις ότι όταν προχωράς σε line formation, και μάλιστα σε CQC, ο τελευταίος κοιτάει πάντα προς τα πίσω (και όχι όπως στο βίντεο) :P

 

Καλά εδώ όταν ανέβαιναν τις σκάλες ο τελευταίος κρατούσε τον όμηρο ενώ ο μεσαίος είχε την ασπίδα και μπορούσε να κάνει αυτό που είπες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το rainbow six ήταν το αγαπημένο μου game τότε στο πρώτο playstation της sony. Από τότε έχω να παίξω αυτό το game και νομίζω θα ασχοληθώ ξανά με αυτό εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ηταν το καινουργιο παιχνιδι που θα ανακοινωνε η ubisoft στην e3 και οχι το princeo f persia για το οποιο ειχαν κυκλοφορησει φημες πριν 1 μηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνάμε ότι ήταν εδώ η σειρά που ακυρώθηκε,άλλαξε όνομα..Για να μην νομίζουν κάποιοι ότι ξαφνικά έγινε το πουφ και εμφανίστηκε ο τίτλος..

www.insomnia.gr/topic/424782-rainbow-six-patriots/

 

την αλλάξανε,σε κάτι μάλλον που μας δείχνουν..Το tactical κομμάτι ελπίζω να μην χαθεί..

 

E3 2014: Rainbow Six Patriots Is Dead, Siege Puts Multiplayer First

http://www.ign.com/articles/2014/06/10/e3-2014-rainbow-six-patriots-is-dead-siege-puts-multiplayer-first

 

Rainbow 6: Patriots canceled, replaced by Rainbow Six Siege

http://www.polygon.com/2014/6/9/5792660/rainbow-six-patriots-canceled-replaced-by-rainbow-six-siege

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται και εγώ πρέπει να το δοκιμάσω αυτό όταν βγει....

Το trailer είναι όλα τα λεφτά.... Αν είναι από game footage έπαθα πλάκα.....

Δηλαδή θα κάνω Join με τους φίλους μου και θα είναι έτσι όπως το βίντεΟ???? ΦΟΒΕΡΟ!!!!!!!

By the way και εμένα μου θύμισε παλιά παιχνίδια που έπεζα. Ειδικά στο swat μοιάζει απίστευτα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμένα μου την δίνει μόνο που είναι πιο SWAT, παρά Rainbow Six.

 

Παλιά (RS και Rogue Spear) ήταν μέχρι 8 άτομα και έτρωγαν πόσο κόσμο, αλλά από την άλλη ήταν και single player περισσότερο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...