Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισχύει έχω παίξει πολύ περισσότερο από 20 παιχνίδια και ακόμα μαζεύω.

 

Μέχρι τώρα δεν με ενοχλεί και δεν νομίζω να έχω θέμα ποτέ με τους 12500 παίκτες.

 

Το πρόβλημα μου είμαι σίγουρος ότι θα είναι με τους 25000 που όντως είναι υπερβολικό νούμερο.

 

Στα του παιχνιδιού, ιδιαίτερα διασκεδαστικό, πολύ καλό Community (αν και μαλάκες υπάρχουν αρκετοί όπως παντού άλλωστε), πολύ καλοί Shooting μηχανισμοί και ωραίοι χάρτες.

 

Για 7€ είναι τέλεια προσφορά. 20€ δεν θα έδινα όμως για να πω την αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα αφου εχεις σκοπο να παιξεις και θα θελεις πολυ φαρμαρισμα για να βγαλεις ακομη και τους πρωτους operator αν θες μπες δες βιντεακια τι κανει ο καθενας και μην χαλασεις τα λεφτα πριν παρεις καποιον.Πχ για μενα πεταμενα λεφτα τωρα που εισαι στην αρχη ειναι tachanka,glaz,fuze,montagne,blitz,castle δηλαδη ασπιδες δεν αξιζει να παρεις.Αν θες να δοκιμασεις την τυχη σου με ασπιδα πηγαινε με recruit δες πως ακριβως πρεπει να παιξεις με αυτον κ αμα σου αρεσει τοτε δοκιμαζεις τους παιχτες με ασπιδες και τα gadget τους.

Στους dlc Operator θα σου πω ποιοι αξιζουν στην αρχη και βασικα μεινε μακρια απο αυτους που θα βγουνε τωρα γιατι ολοι αυτους θα παιρνουν και αναθεμα αν προλαβεις να τους παρεις και μετα θα βρεθεις να μην εχεις Operator να παρεις.Εχουμε και λεμε hibana,valkyrie,mira,lesion,ela και μετα ολοι οι αλλοι.Βεβαια αυτο ειναι η αποψη η δικη μου μετα απο πολλες ωρες στο παιχνιδι.Απο εκει κ περα παιζει ρολο και το στυλ παιχνιδιου που εσενα σου αρεσει οποτε καλη ιδεα θα ειναι αυτο που σου ειπα εξαρχης με το να βαλεις βιντεακια να δεις τι κανει ο καθενας τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό κάνω, επίσης βλέπω και Top 10 Operators στο Internet για να έχω μια ιδέα.

 

Για αρχή πάντως είχα πάρει Glaz και μέχρι τώρα είναι ο αγαπημένος μου. Τώρα αγόρασα Ash γιατί την είδα και μου άρεσε που έπαιζαν μερικοί στην ομάδα μου.

 

Ευχαριστώ για τις συμβουλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Rainbow six siege

Θα μπορω να τρεχω το παιχνιδι με intel i7 7500U , 6 GB ram , intel graphics hd620 ?

Θα υπαρχει μεγαλο lag ?

Οποιος γνωριζει ας μου πει την γνωμη του . 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα υπαρχει lug δυστυχως και ισως να μην ξεκιναει καν...θελει vram μπολικη το παιχνιδι. και οι drivers της intel δ2ν ξερω αν μπορουν.εγω δοκιμασα με ι7 4790 desktop και δεν το παιζε.φανταζομαι η mobile εκδοση που εχεις θα ειναι ακομα χειροτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Eγώ το παίζω απροβλημάτιστα με phenom II X 4 955, 8GB RAM, Asus radeon R9 270X 2GB

Επειδη ειμαι λιγο ασχετος χαχα. 

Εγω εχω λαπτοπ με τα παραπανω χαρακτηριστικά. Πιστεύεις θα το τρεχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω δεν μπορώ να σε ''πάρω στον λαιμό'' μου

από μικρή εμπειρία που έχω με gaming σε λαπτοπ

δεν ήμουν ποτέ ικανοποιημένος και πάντα μιλάω

για μεσαίας κατηγορίας  λαπτοπ που δεν είναι καθαρά για gaming γιατί υπάρχουν και

''τέρατα'' που φυσάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

Τι να σου πω δεν μπορώ να σε ''πάρω στον λαιμό'' μου

από μικρή εμπειρία που έχω με gaming σε λαπτοπ

δεν ήμουν ποτέ ικανοποιημένος και πάντα μιλάω

για μεσαίας κατηγορίας  λαπτοπ που δεν είναι καθαρά για gaming γιατί υπάρχουν και

''τέρατα'' που φυσάνε.

Κοιτα απ οτι εχω δει πληρει ολες τις προϋποθέσεις εκτος απο τα γραφικα που ειναι για λιγο χειροτερα απο τις minimum απαιτείσεις. Αποτι ειδα σε βιντεακι θα το τρεχει απλα θα φριζαρει λιγο οταν πεφτουν τα fps. Απλα δν θελω να καλασω 25 ευρω τσάμπα και ηθελα μια γνωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ίσως αλλα και πάλι δεν βγάζει νόημα γιατί έχει γίνει ήδη, το να μην συνεχίσουν να provide support στο mode το καταλαβαίνω άμα δεν αρέσει ιδιαιτερα στον κόσμο αλλα να το αφαιρέσουν πιο το νόημα?! Anyways το mode δεν είναι καθόλου πρόχειρο και για αυτό απορώ.

Anyways play και θα καταλάβεις, αυτό που το κάνει να ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα horde modes είναι ότι έχει objectives και το stealth παίζει ρολο.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...