Προς το περιεχόμενο

Rainbow Six Siege [PC]


SlackulatoR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Fast cash grab ειναι απο Ubi , μιας κ τα packs με τα exclusive items τα παιρνεις μονο με rl $

Κατα τα αλλα μια χαρα ειναι mode για κατι διαφορετικο κ νομιζω οτι απο datamining που ειχαν κανει στο reddit θα το ξαναβαλουν γυρω στον Ιουνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Still makes no fucking sense. Ξέχασα να πω ότι runs like shit, έχω 90 fps high preset στο κανονικό game και 44 fps με όλα low/off στο Outbreak.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μιας και το αγορασα σημερα το game θελω να μου πειτε αν αξιζει το online αν σε κραταει δλδ και αν οντως υπαρχει zombie mode δωρεαν δλδ χωρις να το αγορασεις σαν εξτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosmcmc είπε

Μιας και το αγορασα σημερα το game θελω να μου πειτε αν αξιζει το online αν σε κραταει δλδ και αν οντως υπαρχει zombie mode δωρεαν δλδ χωρις να το αγορασεις σαν εξτρα.

To game ΔΕΝ είναι για zombies. To event που βάλανε τώρα ήταν απλά αδιάφορο και από ένα σημείο και μετά απλά αναγκαζόσουν να το κάνεις για να πάρεις τα charms. Δεν ξέρω κανέναν το mode έτσι για πλάκα πέρα από τις πρώτες μέρες. Επίσης το event λήγει σε μερικές μέρες οπότε τέλος και το mode. Ο βασικός πυρήνας του παιχνιδιού είναι competitive 5vs5 όπως πολλά άλλα e-sport games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, naruto14 είπε

To game ΔΕΝ είναι για zombies. To event που βάλανε τώρα ήταν απλά αδιάφορο και από ένα σημείο και μετά απλά αναγκαζόσουν να το κάνεις για να πάρεις τα charms. Δεν ξέρω κανέναν το mode έτσι για πλάκα πέρα από τις πρώτες μέρες. Επίσης το event λήγει σε μερικές μέρες οπότε τέλος και το mode. Ο βασικός πυρήνας του παιχνιδιού είναι competitive 5vs5 όπως πολλά άλλα e-sport games.

Γενικα εχουν κοσμο οι σερβερ? Ασχοληται ακομα ο κοσμος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχει κάποιο campaign αν αυτό εννοείς. Το μόνο που μπορείς να παίξεις μόνος σου είναι ενάντια σε bots για να μάθεις καλύτερα τα maps. Γενικά απαιτεί χρόνο το παιχνίδι για να το μάθεις και αυτό αφορά κυρίως την γνώση των maps, εφόσον δεν υπάρχει κάποιο mini-map.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αυτό εδώ,είναι προ 2μηνου νέο:

 

Rainbow Six Siege will support about another ten years

Rainbow Six Siege "will be here for the next 10 years"

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το παρακατο βιντεο ειναι ο λογος που δεν εμφανιζεται το siege στο nvidia inspector? Οντως αν το ενεργοποιησω εστω και απ τις ρυθμησεις του control panel της nvidia υπαρχει πιθανοτητα για ban? Το μονο που ενεργοποιω στα παιχνιδια ειναι το maximum perfomance τιποτε αλλο. Γνωριζει καποιος?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γεια σας παιδιά μόλις άρχισα το game και μπορώ να πω ότι μου αρέσει πολύ σαν game..το πρόβλημα είναι ότι δεν βρίσκω έλληνες..οποτε έκανα έναν discord server για να παίζουμε όλοι μαζί και γιατι οχι οι παλιοί να μαθαίνουν στους νέους..είναι σε αρχικά στάδια αλλα είναι μια καλή αρχή και έχω κάνει μερικά rooms για να μαζευόμαστε να παίζουμε. το invite link είναι https://discord.gg/xdwe3nz και σας προτείνω να κατεβάσετε το πρόγραμμα για να μην έχετε θέματα με το μικρόφωνο..σας περιμένω ;)

Επεξ/σία από nikos_saxo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, nikos_saxo είπε

γεια σας παιδιά μόλις άρχισα το game και μπορώ να πω ότι μου αρέσει πολύ σαν game..το πρόβλημα είναι ότι δεν βρίσκω έλληνες..οποτε έκανα έναν discord server για να παίζουμε όλοι μαζί και γιατι οχι οι παλιοί να μαθαίνουν στους νέους..είναι σε αρχικά στάδια αλλα είναι μια καλή αρχή και έχω κάνει μερικά rooms για να μαζευόμαστε να παίζουμε. το invite link είναι https://discord.gg/xdwe3nz και σας προτείνω να κατεβάσετε το πρόγραμμα για να μην έχετε θέματα με το μικρόφωνο..σας περιμένω ;)

Ωραίος man, εγώ το είχα αρχίσει αλλά το παράτησα το game δε καταλαβαίνω Χριστό τι γίνεται και πως παίζεται και με έτρωγαν συνέχεια, αν όντως μαζεύονται Έλληνες να πούνε και σε μας κάνα tip να μάθουμε λίγο τα βασικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...