Προς το περιεχόμενο

Lenovo K920 με οθόνη 6' ιντσών, QHD ανάλυση και 3GB μνήμη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

... και SAR στο θεό, όπως το προηγούμενο ???

να σου πω την αληθεια απο τη στιγμη που μεγαλωσαμε με 3210 και τ28ς τι σαρ μου λες 1.28 ειχε το τελευταιο και κοιμασταν με το κινητο κατω απο το μαξιλαρι,

Οταν χαλουσε ο φουρνος μικροκυμματων εδινα το κινητο στη μανα μου για να φτιαξει ποπ κορν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν στο skroutz κανει το προηγουμενο μοντελο 510 αμφιβαλλω να το φερουν με 400 γιουρια αν και απο κινα καμια 300αρου θα κανει

 

για αυτό και αγοράζουμε από την κίνα περισσότεροι απο μας, σιγά μην δώσουμε στο κλέφτικο κρατος τα λεφτά.......... εχω παραγγείλει το Lenovo k910 πριν 22 μερες με 220 ευρώ για έναν φίλο και χτες ήρθε

 

 

 

 

αν και 6 ινστες τουλαχιστον τραγικο,εδω το 5 ινστο και μου φευγει απο την τσεπη συνεχεια το 6ιντσο θα σκιζει τα παντελονια

tablet είναι τι περίμενες............ smartphone κάπου στης 5 εκεί γύρο τελειώνει από εκεί και πέρα tablet

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

οταν στο skroutz κανει το προηγουμενο μοντελο 510 αμφιβαλλω να το φερουν με 400 γιουρια αν και απο κινα καμια 300αρου θα κανει

 

για αυτό και αγοράζουμε από την κίνα περισσότεροι απο μας, σιγά μην δώσουμε στο κλέφτικο κρατος τα λεφτά.......... εχω παραγγείλει το Lenovo k910 πριν 22 μερες με 220 ευρώ για έναν φίλο και χτες ήρθε

 

 

 

 

αν και 6 ινστες τουλαχιστον τραγικο,εδω το 5 ινστο και μου φευγει απο την τσεπη συνεχεια το 6ιντσο θα σκιζει τα παντελονια

tablet είναι τι περίμενες............ smartphone κάπου στης 5 εκεί γύρο τελειώνει από εκεί και πέρα tablet
Φίλε στείλε link για το κ910 ενδιαφέρεται φίλη.Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ούτε tablet είναι ούτε κινητό είναι, δεν μπορώ να καταλάβω τι χρήση βρίσκουν κάποιοι σε τέτοιου είδους συσκευές. Μελλοντική αιτία θανάτου ..τον πλάκωσε το κινητό του...έλεος δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το πήρα πια απόφαση, αυτό που πουλάει σε ένα κινητό σε παγκόσμιο επίπεδο (γιατί στην Ελλάδα δεν βλέπω να ισχύει κάτι τέτοιο) είναι η μεγάλη οθόνη. Η Lenovo κατάφερε να παρουσιάσει ένα κινητό με τόσο μικρό bezel και τί έκανε; Αντί να μικρύνει τις διαστάσεις του κινητού και να μας δώσει μία οθόνη 5", κρατάει τις ίδιες φυσικές διαστάσεις και στριμώχνει μία οθόνη 6"! Δεν μπορεί όλες οι εταιρίες να έχουν συνωμοτήσει για να μας πουλάνε παντόφλες, κάποιες έρευνες θα έχουν κάνει.

Εμένα προσωπικά δεν με πειράζει να βγάλουν κινητά και με 24άρες οθόνες, αρκεί υπάρχουν στην αγορά και δύο-τρία μοντέλα στην κατηγορία του Ζ1 compact και Xiaomi MI-2S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητο ειναι μια χαρα.Απλα δεν θα ερθει ποτε στην Ελλαδα οποτε ειναι για την αγορα της Κινας και για τους λιγους ψαγμενους που θα το ρισκαρουν να το παρουν απο Κινα.Κινητο μεχρι 5.7" με μικρα bezels μια χαρα φορητο ειναι και εχει ολες τις ευκολιες ενος tablet.Παρτε ενα note δουλεψτε το κανα μηνα και θα το δειτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...