Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Φόρμας Αγοράς/Αναβάθμισης Η/Υ


rowain

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξερεις κανενας κανενα καλο μαγαζει με pc Η/Υ  γεια game μεγρι 380Ε

κομματι - κομματι να ψαξεις , συμφορουμιτη.....

Κανε θεμα , με εξεπεργασιας της παραπανω φορμας.....

Φιλικα, Νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ μόνο για το o/c στον επεξεργαστή

 

Για τη gpu δεν συμφωνείς? Το oc στην κάρτα γραφικών είναι πιο κρίσιμο (σε περίπτωση που γίνει) για επιλογή τροφοδοτικού από ένα oc στον επεξεργαστή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για sticky.

 

Σημαντικό το κομμάτι για το OC ώστε να γίνουν οι κατάλληλες προτάσεις.

 

Βασικά πιστεύω πρέπει να γίνει λίγο πιο αυστηρό το κομμάτι με τα καινούρια νήματα δηλαδή για παράδειγμα ρωτάει κάποιος "θέλω καινούριο υπολογιστή μέχρι 600" χωρίς να συμπληρώσει την φόρμα τότε κάποιος θα προτείνει να την συμπληρώσει αν ξαναρωτήσει και δεν την έχει συμπληρώσει απλά δεν απαντάει κανείς ή του κλείνουν το νήμα και αν το συνεχίσει ban. Λίγο σκληρό το ξέρω.

 

 

ξερεις κανενας κανενα καλο μαγαζει με pc Η/Υ  γεια game μεγρι 380Ε

Ακόμα δεν άνοιξε γίνονται ερωτήσεις εδώ για την αγορά του υπολογιστή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλ κατι σαν οδηγια που να κατευθυνει και να κανει απαραιητη την χρησιμοιποιηση της φορμας, οταν καποιος επιθυμει την αγορα καινουργιου συστηματος???


Επισης, τωρα που το προσεξα καλυτερα, την vi θα την ενωσω με την vii γιατί ετσι οπως ειναι, η μια μοιαζει παρακλαδι της αλλης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

UPDATE στη φόρμα παιδιά!! Δείτε την και πείτε μου γνώμες. Πιστέυω είναι οκ τώρα! Η vi πρόταση έφυγε και συγχωνεύθηκε με την vii και πρόσθεσα οδηγίες!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

UPDATE στη φόρμα παιδιά!! Δείτε την και πείτε μου γνώμες. Πιστέυω είναι οκ τώρα! Η vi πρόταση έφυγε και συγχωνεύθηκε με την vii και πρόσθεσα οδηγίες!!

 

Νομίζω είναι μια χαρά τώρα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατόπιν λαϊκής απαίτησης η ενότητα καρφιτσώθηκε. Αν μπορώ να συνεισφέρω με την ταπεινή μου αποψούλα λίιιιιγο απλοποίηση θέλει για τον χρήστη που δεν είναι τόσο ενημερωμένος. Να έχετε πάντα κατά νου ότι μια προσέγγιση KISS (όχι knights in satan's service αλλά Keep It Simple & Stupid) βοηθάει τους πάντες.

 

Αργήσατε να ζητήσετε την βοήθειά μας. ΄Ενα PM σε μένα ή σε οποιοδήποτε αρμόδιο συνάδελφο και εδώ είμαστε.

 

Bon chance :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...