Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Φόρμας Αγοράς/Αναβάθμισης Η/Υ


rowain

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η περιοχη του ενδιαφερομενου πιστευω οτι δεν ειναι απαραιτητη πληροφορια, καθως υπαρχει ερωτηση για τα καταστηματα που επιθυμει-προτιμαει κανεις για αγορα. Αρα ετσι, αν μενει κανεις σε καποιο μερος που ειναι διαφορετικο πχ κυπρος, θα διευκρινησει υποχρεωτικα την περιοχη που μενει στη συγκεκριμενη ερωτηση. Αν εχεις κατι στο νου σου η δεν καταλαβα κατι καλα στειλε μου pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια θελω να φτιάξω ενα pc με 1500€.Μονο το το tower.Το μονο που εχω ως τωρα ειναι η θήκη Bitfenix Shinobi τη white.Ειδα ενα build στο internet http://www.pcsteps.g...πτέμβριος-2014/.Ειναι καλο η πρεπει να αλλάξω κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να φτιάξω ενα pc με 1500€.Μονο το το tower.Το μονο που εχω ως τωρα ειναι η θήκη Bitfenix Shinobi τη white.Ειδα ενα build στο internet http://www.pcsteps.g...πτέμβριος-2014/.Ειναι καλο η πρεπει να αλλάξω κατι?

 

Θα ανοίξεις νέο θέμα στην κατάλληλη ενότητα και θα συμπληρώσεις και αυτή τη φόρμα :). Αυτό το thread δεν είναι για βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλησπερα παιδια θα ηθελα να στησω εναν πυργο βεβαια δεν ξερω πολλα με 400 ευρω μου ειπαν οτι καλυτερα ειναι να τον φιαξεις μονο σου παρα να παρεις ετοιμο αλλα με το ατομο που μιλαγα παλια και ηξερε δεν μιλαμε πια θα μπορουσε καποιος να μου κανει ενα καλο πακετο στα 400 Πυργο απο ελληνικο μαγαζι σκεφτομαι για eshop αλλα αμα υπαρχει κατι καλυτερο δεκτως :) ευχαριστω σχετικα για προγραματα ταινιες game internet

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ξαναγραφω αμα καταλαβα καλα οτι πρεπει να γραφτει εδω θελω να κανω μια αγορα νεου υπολογιστη σταθερου αμα γινεται,με 400 αλλα αμα ειναι να γινει ποιο τουμπανακι εστω και με 50 ευρω οκ .οθονη,εχω μια που συνδεω το λαπτοπ με καλωδιο hdmi με την οθονη και ολα καλα αλλα λογικα θα παρω στο μελλον αλλη αμα θελετε ποσταρετε να εχω μια εικονα πληκτρολογιο και ποντικι εχω και κατι ηχεια αλλα γενικα απο αυτα ξερω και εγω( ποντικι ηχεια πληκτρολογιο )αρα 400-450 να εχει ανεμηστιρες κτλπ για καλυτερη λειτουργια για τον πυργο χρηση καθημερινα προγραματα οπως photoshop/word games/l2 dota lol/tainies/internet αυτα δεν νομιζω να γινει καποια αναβαθμηση στο μελλον ενταξει θελω ομως να βγαλει τα 5 χρονια του καταστηματα eshop πλαισιο η κοτσοβολος οποιο ειναι ποιο οικονομικο αυτα και αμα ειναι να μου βαλουν λειτουργικο ειναι+λευτα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβες καλά λοιπόν. Συμπληρώνεις τη φόρμα σε νέο θέμα στην ενότητα αναβαθμίσεων. Όχι στο thread που περιλαμβάνει τη φόρμα για αναβάθμιση Η/Υ. Όχι εδώ δηλ. Αυτό το thread είναι μόνο για οδηγίες-κατευθύνσεις για συμπλήρωση της φόρμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...