Προς το περιεχόμενο

Η Samsung παρουσιάζει τα καλύτερα της tablet, τα Galaxy Tab S 8.4 και Galaxy Tab S 10.5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εβγαλε ενα tablet με 6,6 παχος και οθονη 1440x2560 και το διαφημίζει . Τους επεξεργαστες που ειναι μαπα (τουλαχιστον στην wifi εκδοχη) ουτε λογος...

Άσε που βλεπω την οθονη κλειδώματος απο το σποτ και μου τσουζουν τα ματια.  B) τωρα καλυτερα

Μάπα ο 800άρης; Είμαστε καλά; Και αυτοαποκαλείσαι και tech guru;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλά νέα ας τα δούμε και από κοντά. Μη βιαζόμαστε να κατακρινουμε.οσο για τις τιμές όσοι δεν βιάζονται σίγουρα θα πέσουν αρκετά. (Βλέπε 8.4 pro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο 800αρης πάντως, επειδή τον έχω στο LG g2, τρέχει μια χαρά στα 2.8 για (dormant kernel) και εκει, ειδικά με power ρυθμίσεις πετάει.. Γι αυτούς που ρούχα Ρούνεϊ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο 800αρης πάντως, επειδή τον έχω στο LG g2, τρέχει μια χαρά στα 2.8 γιγα (dorimanx kernel) και εκει, ειδικά με power ρυθμίσεις πετάει.. Γι αυτούς που ρουταρουν τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο 800αρης πάντως, επειδή τον έχω στο LG g2, τρέχει μια χαρά στα 2.8 για (dormant kernel) και εκει, ειδικά με power ρυθμίσεις πετάει.. Γι αυτούς που ρούχα Ρούνεϊ.

καταραμένε κορρέκτορα! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία φαίνονται. Θα ήθελα τον Snapdragon και στην wifi έκδοση γιατί δεν έχω ακούσει καλά λόγια για τους 8πυρηνους Exynos εκτός αν άλλαξε κάτι στην τελευταία έκδοση.

Το βάρος το έχουμε ξαναδεί σε τόσα χαμηλά επίπεδα και από άλλες εταιρίες.

Φαντάζομαι το μεγάλο + θα είναι η οθόνη.

 

Και κάτι άσχετο που αφορά όλες τις εταιρίες. Πότε επιτέλους θα κόψετε τις κάμερες από τα tablet; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...