Προς το περιεχόμενο

Πρύβλημα σύνδεσης πρίζας δικτύου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟς ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΟΠΌΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΑΝ ΕΊΣΤΕ ΠΡΌΘΥΜΟΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΈΨΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΠΙΟ ΑΠΛΑ.. ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΡΙΖΕΣ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΙΠΛΑ.. Η ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΡΙΖΑ.. ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΝΔΕΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΕ.. ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΑ.. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.. ΑΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟς ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΟΠΌΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΑΝ ΕΊΣΤΕ ΠΡΌΘΥΜΟΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΈΨΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΠΙΟ ΑΠΛΑ.. ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΡΙΖΕΣ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΙΠΛΑ.. Η ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΡΙΖΑ.. ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΝΔΕΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΕ.. ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΑ.. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.. ΑΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

Οι πριζες αυτες λογικα καταληγουν καπου που ειναι το switch σου ή το router σου.μηπως απο εκει ειναι στον αερα το καλωδιο επειδη το router εχει μονο  4 υποδοχες για καλωδια αλλα εσυ εχεις παραπανω πριζακια?εκει θα πρεπει να πας στον router και να βγαλεις αυτο που χρησιμοποιουσες και να συνδεσεις το καινουριο.οταν δεις το λαμπακι της lan στο ρουτερ να αναβει σημαινει οτι εχεις βαλει το σωστο.εκτος αν το πριζακι εχει προβλημα ή δεν εχει καν καλωδιο απο πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...