Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE46F6100, 489 ευρώ, Multirama και Public.


Age4Greeks

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλή προσφορά . Γενικά μην τρελαίνεστε όμως ..

με τις 4κ τώρα στην αγορά οι "απλές" και "ταπεινές" 3d full hd θα πέσουν κι άλλο.. δεν νομίζω να θέλουν να τις κρατήσουν στα ράφια τους ειδικά τέτοιες εποχές..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μου πεις τι να τις κανεις τις 4κ?θα κατεβάζεις 4κ ταινία?η έχουμε κανάλια που υποστηρίζουν 4κ?και θα ξενερώνεις άμα βλέπεις HD full HD υλικό γτ θα βλέπεις ατέλειες....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα να μην τις κάνεις, απλα θα ρίξουν τις τιμες σε όλες τις άλλες...Σε κάποιους αρκει αυτό...

Εκει που έπειρνες 46-47 full HD,3D,Smart tv, περυσι με 600 +, τωρα λογω νεας τεχνολογιας 4Κ θα πανε σιγα σιγα στα 400.. Για πολλους αυτη θα ναι καλη ευκαιρια για αλλαγη..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 3d της ειναι παθητικο?

Η Samsung ως γνωστόν έχει παντού active 3D.

 

ναι μην είναι smart ή τουλάχιστον να εχει δίκτυο να παίρνει τις ταινίες κατευθείαν...

:P

Η απουσία Ethernet θα με χαλούσε πολύ κι εμένα ρε mate. Τι τους πείραζε να το βάλουν... Και να θυμίσω ότι είναι αντικαταστάτρια μοντέλου που είχε Ethernet κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή προσφορά . Γενικά μην τρελαίνεστε όμως ..

με τις 4κ τώρα στην αγορά οι "απλές" και "ταπεινές" 3d full hd θα πέσουν κι άλλο.. δεν νομίζω να θέλουν να τις κρατήσουν στα ράφια τους ειδικά τέτοιες εποχές..

Όταν με το καλό μπορέσω θα χτυπήσω μια "ταπεινή" 55-60" fhd και θα με καλύψει για καμιά 10αριά χρόνια για τη χρήση που κάνω! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μου πεις τι να τις κανεις τις 4κ?θα κατεβάζεις 4κ ταινία?η έχουμε κανάλια που υποστηρίζουν 4κ?και θα ξενερώνεις άμα βλέπεις HD full HD υλικό γτ θα βλέπεις ατέλειες....

διάβασε αλλη μια φορά τι έγραψα..

Μας συμφέρει να βγάζουν 4κ και μετά τις 4κ 8κ και πάει λέγοντας για να πέφτουν οι τιμές! 

55άρα 3d κάτω απο 1000αρικο που έπαιξε ποιος θα το φανταζόταν πριν 3-4 χρόνια

 

Εγώ το 2011 αγόρασα την 40'C650 της Samsung 850e και η 46αρα η αντίστοιχη κόστιζε 1250  (400 ευρώ διαφορά! )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά... Αν δεν είχα πάρει πρόσφατα θα τη χτυπούσα..

 

 

Περιμένω βέβαια αυτόν που θα πεί: "Με δύο εξόδους HDMI δεν πάς πουθενά!"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...