Προς το περιεχόμενο

"Έφυγε" ο marios1957... :(


Highlander

Προτεινόμενες αναρτήσεις

A ρε pinwkolwnies.. :/  (έτσι τον είχα μάθει..)   Από τις ωραίες πένες και ένας άνθρωπος που άλλαζε τα nicks σαν τα πουκάμισα. :Ρ   Μanbook,barbas,o_magazatoras,Flexeril και τώρα βλέπω κι άλλο νικ marios1957. Aκόμα και από κει πάνω μας τρολλάρεις ρε παππού.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

A ρε pinwkolwnies.. :/ (έτσι τον είχα μάθει..)  Από τις ωραίες πένες και ένας άνθρωπος που άλλαζε τα nicks σαν τα πουκάμισα. :Ρ   Μanbook,barbas,o_magazatoras,Flexeril και τώρα βλέπω κι άλλο νικ marios1957. Aκόμα και από κει πάνω μας τρολλάρεις ρε παππού.. 

 

Αυτο ηταν το original, αξεχαστο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άτομο λόγιο, απίστευτα διαβασμένο σε σωρεία θεμάτων, με κριτική σκέψη που θα ζήλευαν πολλοί o Marios1957.

Η ανιδιοτέλεια του εντός και εκτός fora και το ιδιαίτερο χιούμορ του, έκαναν πάντα εντύπωση.

Πάντα γελαστός, χωρίς ίχνος κακίας, ότι και αν του συνέβαινε. Έδινε μαθήματα ζωής θα έλεγε κάποιος...

 

Δεν ξεχνάω το "καλύβι" σου στην εξοχή που ήθελες να αποσυρθείς όταν θα έβγαινες στη σύνταξη.

Ναι, εκείνο που μας πρόσεχες, όταν μας μάζευες. Εκεί "άραξες" τελικά έμαθα ...

 

 

Καλή αντάμωση εκεί πάνω σε αυτούς που διάβαζες ... 

 

 

 

/sc

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια επιμονή να μου στείλει το neverwinter nights επειδή δεν το έβρισκα... με κάτι άλλα δωράκια.

Σπουδαίος ακατανόμαστος και μεγάλος συλλέκτης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα, αφου ηταν αρχιτρολερ οπως λετε, πως ξερουμε οτι δε σκηνοθετησε το θανατο του ωστε να επανεμφανιστει με νεα νικς? :)

Γιατι τον λετε παππου? Επειδη ενα νικ του ειχε το 1957?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα, αφου ηταν αρχιτρολερ οπως λετε, πως ξερουμε οτι δε σκηνοθετησε το θανατο του ωστε να επανεμφανιστει με νεα νικς? :)

Γιατι τον λετε παππου? Επειδη ενα νικ του ειχε το 1957?

 

 

Γιατι μαζι με εμνα ηταν από τους πιο μεγαλους σε ηλικια εδώ μεσα . Ο Μαριος 57 κι εγω 56 ετων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μαζι με εμνα ηταν από τους πιο μεγαλους σε ηλικια εδώ μεσα . Ο Μαριος 57 κι εγω 56 ετων

 

Δηλαδη ησουν συνεργατης του τρολ? Αρχιζω να υποψιαζομαι διαφορα.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RIP. Πιστεύω άλλο ένα θύμα της πλημμελούς κατάστασης που βρίσκονται τα νοσοκομεία. Θερίζει κόσμο μια αρρώστια που χτυπάει το αναπνευστικό, πέρισυ έχασα δικό μου κοντινό πρόσωπο από παρόμοιο λόγο. Κάτι πρέπει να γίνει για αυτό. Είναι ΞΕΦΤΙΛΑ στον 21 αιώνα να πεθαίνει κόσμος από πνευμονιόκκο ή πως σκατά λέγεται. Θα μας λέιψεις Μάριε εσύ και τα "περίεργα" κομικ σου!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ησουν συνεργατης του τρολ? Αρχιζω να υποψιαζομαι διαφορα.... :)

 

 

Ειμου φιλος και από εδώ αλλα και στη ζωη με τον Μαριο .Τιποτα άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατι τον λετε παππου? Επειδη ενα νικ του ειχε το 1957?

 

Εσωτερικό του ΟΟΤ, όπου κάποιοι insomniacs προσφωνούνται πλέον με τίτλους οικογενείας όπως μπαρμπάδες,μανάδες κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RIP. Πιστεύω άλλο ένα θύμα της πλημμελούς κατάστασης που βρίσκονται τα νοσοκομεία. Θερίζει κόσμο μια αρρώστια που χτυπάει το αναπνευστικό, πέρισυ έχασα δικό μου κοντινό πρόσωπο από παρόμοιο λόγο. Κάτι πρέπει να γίνει για αυτό. Είναι ΞΕΦΤΙΛΑ στον 21 αιώνα να πεθαίνει κόσμος από πνευμονιόκκο ή πως σκατά λέγεται. Θα μας λέιψεις Μάριε εσύ και τα "περίεργα" κομικ σου!

 

Αγνοώντας το συναισθηματικό μέρος, καθόλου ξεφτίλα θα έλεγα. Υπάρχουν κάποια ποσοστά θανάτων από άτομα που θα κολλήσουν έναν ιο, αυτά προκύπτουν στατιστικά και αλλάζουν με την χώρα και την ηλικία. Η στατιστική απλά επιβεβαιώνει τα ποσοστά θνησιμότητας. Οι περισσότεροι συγγενείς που έχω χάσει και ήταν μεγάλης ηλικίας, σχεδόν όλοι έφυγαν από πνευμονία.

 

Όσο για το mario1957, δεν τον ήξερα με αυτό το νίκ, αλλά θυμάμαι καλά το Flexenil και το pinwkolonies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...