Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

Γι' αυτό

 

3)Που είναι οι ρίμες σας, ποιο είναι το crew σας;

 

 

 

with the bitches

 

 

Ψιλοβαριεμαι και πρεπει να στειλω το proposal μεχρι το τελος της εβδομαδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα την είχα λιώσει στο fatality αν την έβρισκα απέναντί μου

 

εγω παλι θελω σαν subzero να βγαλω το κεφαλι μαζι με την σπονδυλικη στήλη στον Σαμαρα χαχαχα  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σκατά τελείωσαν τα λεφτά άμα πέρνανε μόνο 60€ ? Πόσοι έχουν στην alpha, όλη η πόλη?

 

Εντωμεταξύ από πειραιώς και εθνική που πέρασα κατά τις 22:30 είχε καλούτσικη ουρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σκατά τελείωσαν τα λεφτά άμα πέρνανε μόνο 60€ ? Πόσοι έχουν στην alpha, όλη η πόλη?

 

Εντωμεταξύ από πειραιώς και εθνική που πέρασα κατά τις 22:30 είχε καλούτσικη ουρά

 

Απο τα ΑΤΜ δεν βγαζουν μονο οσοι εχουν Αλφα βγαζει οποιος θελει απλα πληρωνει προμήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω πηγα τωρα καπακι μετα την δουλεια,ειχε μονο 4-5 ατομα στην Εθνικη.Εβγαζε 20ρικα με οριο 60€.

Να δω πως και αν θα πληρωθώ μετά από τις 05/06.Ακόμα και να μπούν τα χρήματα δεν θα προλάβω να τα πάρω με δόσεις.Θα τα παρει το κρατος για να ξεχρεωσει.   :lol:

 

Υ.Γ.:Πρεπει να ποσταρω εκτος Μπλα Μπλα γιατι εχω 999 μυνηματα και αναποδα βγαινει αλλο νουμερο.    :ph34r:

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες στον "Ενικό" μετά την είδηση για την επιλεκτική χρεωκοπία των τραπεζών ειπώθηκε ότι τα δάνεια των τραπεζών(Δημόσιο και ιδιώτες) ανήκουν πλέον στην ΕΚΤ και θα αποπληρωθούν σε ευρώ όποιο νόμισμα και αν έχουμε (ελπίζω να μην έχουμε καταστάσεις Ισλανδίας όπου πλήρωναν τις δόσεις και αυξάνονταν το δάνειο αντί να μειώνεται).Επίσης,το πιο πιθανό είναι ότι μόλις λήξει ο ΕLΑ και ανοίξουν οι τράπεζες την τρίτη να χρησιμοποιηθούν χρήματα από τις καταθέσεις. :(

Μην ξεχνάμε εξάλλου το κούρεμα που είχε γίνει και στην Κύπρο.

 

 

Καλημέρα......ελπίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...