Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σήμερα ναι, ένοιωθα πόνο στα πόδια. Ελπίζω το απόγευμα να είμαι ΟΚ... :-\

 

Συγκεντρώσου! Θα βγεις φέτες στη παραλία, θα στη πέφτουν οι κορασίδες και απο την υπερκόπωση δεν θα μπορείς να σηκωθείς απο τη ξαπλώστρα να ανταποκριθείς. :P

Πιο ήρεμα τα χιλιόμετρα.   

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανήλικε, μέχρι να φτάσω να γίνω φέτες, γκομενάκια θα πρέπει να ψάχνω σε χιονοδρομικά για να χτυπήσω! :P

 

Έρχεται η παντόφλα, το νοιώθω!

 

Είμαστε σε καλό δρόμο πάντως, -6Kg έως τώρα. Τα επόμενα 24 θα είναι δύσκολα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λυσε μου μια απορια ρε καιτη, υπηρχε περιπτωση να ειναι η γκομενα στη διπλανη πολυκατοικια και να μην εκανα κατι? Οποτε μηπως παιζει κατι αλλο που δεν θελω να πω? 
Οτι παιζει γενικα να εχω νευρα για αλλα πραγματα και το θεμα της γκομενας να με τσιτωνει τιγκα το σκεφτηκες? 
Νιωθεις τωρα γιατι σου ξεσπαω? Χωρις να ξερεις τι παιζει ξεκινας τις "μαγκιες" και τι εισαι συ και κλαιγεσαι και αντε ρε κανε κεινο, και αν εισαι αντρας το αλλο και της λες πιπες κτλ κτλ. Σιγα ρε κοπελια δηλαδη, μαζεψου λιγο, και γω βλεπω τοσα περιεργα στο oot δε δινω συμβουλες αντρισμου στο κοσμο. Με υφακι. Στερεοτυπικες. Σα μπαρμπας. 

ρε παιδί μου κι εσύ, μερικές φορές οι άνθρωποι απλά θέλουμε μια ώθηση να κάνουμε πράγματα. στην τελική είμαι της άποψης ότι καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες παρά για κάτι που δεν έκανες. απλά κι εγώ το σχολιάζω με το κλίμα που έχουμε γενικώς και με αυτά που βλέπω και είναι κρίιιιιιιμα μερικοί άντρες να ναι κοτούλες.

είμαι 23 και μόνο ένας άντρας με έχει κυνηγήσει και μου έχει φερθεί καλά στη ζωή μου. κι επειδή κάνω παρέα 90% με αρσενικά τους βλέπω να κοτεύουν και να μην παίρνουν τα σήματα και μου γυρνάει το μάτι ανάποδα.

απο κει και πέρα όλοι έχουμε πει κομμάτι των προσωπικών μας εδω χάμω και τα σχολιάζουμε λίγο πιο "ανάλαφρα" δηλαδή κανείς δε θα δώσει την απαραίτητη σοβαρότητα σε κάτι που γράφεις in public... απο κει και πέρα εφόσον ήσουν τόσο φορτισμένος όχι με αυτό μόνο αλλά και με άλλα τότε ίσως καλύτερα να μην έλεγες μόνο αυτό γιατι οκ είναι cheesy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει ψυχρά.

 

Σπερες

εισαι τρεμουλιαρης

 

μλκες βρωμάω, όχι αστεία

πηγαινε να πλυθείς βρομυλε.

 

hey επεσαν western καταστασεις στο κεντρο :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει ψυχρά.

Δεν μου αρέσουν τα implications και μόνο της πρότασης αυτής, ελπίζω να μην παρεξήγησα το ύφος. Η έλλειψη ζέστης σε συνδυασμό με βροχή ειδικά είναι κάτι παραπάνω από καλοδεχούμενη.

 

Κόπηκα στο δίπλωμα για αμάξι γιατί χτύπησα κάτι φύλλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...