Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν θα ξεχασω ποτε μια φορα που ειχα μπει στον ηλεκτρικο και το βαγονι καραβρομαγε κατουριλα και ηταν ολοι αδιαφοροι.μιλάμε καμια αντιδραση αηδιας κανενας να βαζει το χερι στη μυτη.δεν ηταν ουτε καν φισκα γεματο και δεν ειχα κανα αστεγο κοντα.αυτα τα 5-6 λεπτα μεχρι να φτασει στον επομενο σταθμο και να αλλαξω βαγονι ηταν μαρτυρικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μπαίνω στην εφορία Χαλανδρίου τις προάλες, στο Μητρώο που είναι στο ισόγειο...

 

κλειστά παράθυρα/πόρτα και μέσα A/C, βρώμαγε ποδαρίλα, σχεδόν το φώναξα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος θα εβγαλε τα παπουτσια να ανακουφιστει :P

 

γενικα το θεμα μποχα εχει παραγινει.παρτε και κανα αποσμητικο ολο σε εκπτωσεις τα εχουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προπόνηση στα αποδυτήρια έχει σκάσει μπόχα κάλτσας που μύριζε σα τυρογαριδακι! Καλή όρεξη :P

 

Γενικά με τις μυρωδιές εχω ενα θεμα. Ζηλεύω όσους είναι αναίσθητοι στη περίπτωση αυτή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά με τις μυρωδιές εχω ενα θεμα. Ζηλεύω όσους είναι αναίσθητοι στη περίπτωση αυτή.

Και γω, αμεσως καταλαβαινω τη βρωμα. Πρωτα στον άλλον και μετα σε μενα.

Και ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ.

Ειμαι το θαυμα της φυσης, η γυναικα που δεν ιδρωνει παρα μονο οταν εχει 37+ βαθμους, και οταν βλεπω άλλους να σταζουν μου τη δίνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκοτς μαναριμ γιατί;;;; τι σου χω κάνει;;; 

 

Μη λέτε για μπόχα ρε παιδιά κι εσείς. Όλο κάτι σιχαμένες συζητήσεις πιάνουμε τελευταία...

Είμαι σε νοσοκομείο και παρόλο που όλα είναι πεντακάθαρα και αποστειρωμένα εδώ που καθόμαστε, γενικώς μου βρωμάει, ψυχολογικό θα ναι...

 

Ειμαι το θαυμα της φυσης, η γυναικα που δεν ιδρωνει παρα μονο οταν εχει 37+ βαθμους, και οταν βλεπω άλλους να σταζουν μου τη δίνει.

Καλά κι εγώ ιδρώνω δύσκολα, αλλά χάου;;;

 

Ένιγουέι, ιν άδερ νιουζ, μας έστειλαν σήμερα το σε ποιές εταιρείες θα μαστε τα επόμενα 2 χρόνια. Θα γίνει Βατερλώ, ήδη πλακώνονται μεταξύ τους για το ποιος θα πάρει ποιον... 'Ηθελα να ξερα γίνονται και αλλού αυτά; :P

 

Σπέρες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Ένιγουέι, ιν άδερ νιουζ, μας έστειλαν σήμερα το σε ποιές εταιρείες θα μαστε τα επόμενα 2 χρόνια. Θα γίνει Βατερλώ, ήδη πλακώνονται μεταξύ τους για το ποιος θα πάρει ποιον... 'Ηθελα να ξερα γίνονται και αλλού αυτά; :P

 

Σπέρες...

Απ οτι καταλαβαίνω κρατάτε τα σκήπτρα.

Εμείς πλακωνόμαστε για τις άδεις και τις "βάρδιες".

 

Γιατι δεν το παίζετε "Το παπουτσι σου βρωμάααειιιι, α-λλα-ξε-το". Ετσι κάναμε εμεις για να βγάλουμε ομάδες στο ποδόσφαιρο.

Ή το άλλο:

 

"Μπουφ! Ο Καρακατσάνης μπήκε στο τηγάνι κι έφαγε τ” αυγά.

Γιατί, Καρακατσάνη μπήκες στο τηγάνι κι έφαγες τ” αυγά;

Φά-ε τώρα κι α-πό μέ-να μί-α καρ-πα-ζιά.

 

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απ οτι καταλαβαίνω κρατάτε τα σκήπτρα.

Εμείς πλακωνόμαστε για τις άδεις και τις "βάρδιες".

 

Γιατι δεν το παίζετε "Το παπουτσι σου βρωμάααειιιι, α-λλα-ξε-το". Ετσι κάναμε εμεις για να βγάλουμε ομάδες στο ποδόσφαιρο.

Ή το άλλο:

 

"Μπουφ! Ο Καρακατσάνης μπήκε στο τηγάνι κι έφαγε τ” αυγά.

Γιατί, Καρακατσάνη μπήκες στο τηγάνι κι έφαγες τ” αυγά;

Φά-ε τώρα κι α-πό μέ-να μί-α καρ-πα-ζιά.

 

 

:-D

 

όταν θα αρχίσουν να μας ρωτάνε με ποιον θέλουμε να πάμε, θα πέσουν οι απολύσεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν θα αρχίσουν να μας ρωτάνε με ποιον θέλουμε να πάμε, θα πέσουν οι απολύσεις :P

Εξακολουθούμε να μιλάμε για τη δουλειά, έτσι; :P

 

Μην διαλέξεις το Χόμπιτ, κανέναν υψηλόβαθμο να διαλέξεις. Δεν κάνουμε αστεία σ αυτούς τους καιρούς :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω τι λέτε , η χειρότερη μποχα παντως είναι η ιδρωτίλα η βαριά που μυρίζει σαν σκόρδο .

 

Και η ιδρωτίλα που μυρίζει χρόνια στάσιμο , στεγνωμένο και ξαναιδρωμένο μπλουζάκι/πουκάμισο απο τον μπροστινό , είναι επίσης ανυπόφορη .

 

δις τζαστ χάππεντ τουντέη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...