Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιατί του το έκανες αυτό;  

Ε δε πηγαμε για ρουχα, παπουτσια κλπ. Για αυτα παω μονη μου. Δε μπορω να σερνω απο πισω μου ουτε φιλη/αδερφη. Αν δεις πως μπαινω σε μαγαζια που δε τα ξερω και σκαναρω αν εχει κατι ενδιαφερον θα παθεις πλακα.

 

Πηγαμε για διάφορα ειδη σπιτιου (απο εργαλειοθηκες μεχρι κουτια για τακτοποιηση), οποτε επρεπε να τα παρουμε μαζι, ασχετα που εγω απλα εβαζα στο καροτσι και αυτος μονο πληρωνε. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δε πηγαμε για ρουχα, παπουτσια κλπ. Για αυτα παω μονη μου. Δε μπορω να σερνω απο πισω μου ουτε φιλη/αδερφη. Αν δεις πως μπαινω σε μαγαζια που δε τα ξερω και σκαναρω αν εχει κατι ενδιαφερον θα παθεις πλακα.

 

Πηγαμε για διάφορα ειδη σπιτιου (απο εργαλειοθηκες μεχρι κουτια για τακτοποιηση), οποτε επρεπε να τα παρουμε μαζι, ασχετα που εγω απλα εβαζα στο καροτσι και αυτος μονο πληρωνε. :P

γυνιαίκες!!!

παντρεύτηκες δερφούλαμ ? κ δε με ειπες να ρθω παρανυφάκι ? με φαντάζεσαι σε mini νυφικό να κρατάω την ουρά ? :""3

 

 

την έχεις σκίσει τη γάτα από νωρίς.

εύγε φίλη κωλοπετσωμένη σαλονικιά.

STOP REPRODUCE DAT FEKIN WORD WOMAN!

με προκαλεί εκνευρισμό :/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά παντού έτσι είναι με τις μαφίες,μας έλεγε ένας Κολομβιανός, στο μάθημα γλώσσας, πως στον δρόμο φοβόταν να κάμει μαγκιές γιατί οι μπράβοι των καρτέλ είχαν στα αμάξια από υποπολυβόλα μέχρι αντι-αρματικά(για μπλόκα) και είχαν αναφερθεί κάτι τέτοιες περιπτώσεις που λες με "νταήδες" να τους τρώει το μαύρο χώμα.

 

κάτι τέτοιο:

xxXtbh.jpg

 

Kαναδα που ειμανε, εκανα κολλητη παρεα με ενα τρελο τυπακι, Καναδος με μανα απο Κολομβια και πατερα Νορβηγο. 1.90 με φατσα λατινου, σαν πορτιερης ηταν. Τεσπα, μου ειχε πει τα απειρα για το τι συνεβαινε εκει κατω και αυτος ηταν και απο Cali που ειναι απο τα πιο νορμαλ μερη στην Κολομβια. Δεν κανεις μαγκιες εκει κατω για κανενα λογο, η σκοπολαμινη ρεει αφθονη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attention whore μας βγήκε ο κύριος. Τι βγαίνει και το λέει ? δηλαδή πας να φας σε ενα εστιατόριο που φτιάχνει ωραίο φαγητό , τι ρωτάς πριν πας να φας , αν ειναι ωραίο το φαγητό του , ή αν του αρέσουν οι ορθοπεταλιές ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...