Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε συ katie απορώ πώς ξύπνησες τόσο νωρις!! Και μάλιστα Σάββατο.

Σύνολο 3 μπύρες ήπια αλλά πήγα και για after οπότε μετά ξερή κ ξύπνημα σαν ζόμπι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ katie απορώ πώς ξύπνησες τόσο νωρις!! Και μάλιστα Σάββατο.

Σύνολο 3 μπύρες ήπια αλλά πήγα και για after οπότε μετά ξερή κ ξύπνημα σαν ζόμπι.

Δεν ξέρω, το βιολογικό μου ρολόι δρα μόνο του. Και είχε απίστευτη νέκρα το σπίτι, ένας συνάδελφος μου στειλε στο fb και τσουυπ μάτι γαρίδα οπότε δε σκέφτηκα να ξανακοιμηθώ.

 

Ας σε ξύπναγαν κι εσένα 8.30 η ώρα για να κατέβεις κέντρο Σαββατιάτικα, να σε δω πόσο όρεξη θα είχες >.>

Παίζει να χάσω το μπάνιο μου αύριο για να κάνω απογραφή πρωί πρωί και έχω μείνει αναισθησία :P

Γιατί 8:30 και γιατί κέντρο παρόλα αυτά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζομαρές ρε συ, είχε κλείσει ραντεβού η αδελφή μου σε συνεργείο και δεν ήταν σίγουρη πως να πάει κτλ. Δεν έχει και πολύ καλή σχέση με τα συνεργεία γενικότερα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα ειναι μαυρα , ολα ειναι λάθος , οτιδήποτε προσπαθείς να κάνεις γυρίζει μπουμερανγκ και οι κοντινοί σου άνθρωποι δεν νιώθουν
θες να μιλήσεις σε κάποιον και ειναι αδύνατον , προσπαθείς να βρεις τι ειναι λάθος , τι φταίει και ολα φαίνονται σωστά αλλα ταυτόχρονα λάθος.
ποιος ο λόγος για όλα αυτά , γιατι υπάρχουμε γιατι βασανιζόμαστε γιατι σκοτίζουμε το μυαλό μας με τόσα χαζά πράγματα αφου η κατάληξη θα ειναι ίδια?. Αν δεν προσπαθούμε να περάσουμε το χρόνο μας όπως μας ευχαριστεί , αν χάσουμε έστω και ένα λεπτό σκεπτόμενοι την κατάληξη , αν τολμούσαμε , αν κάναμε το παραπάνω βήμα , no matter what...


tumblr_men369Vm6N1qebz07o1_400.gif



ειναι κομμάτι απο ενα βιβλίο που γράφω B) :cool: B) :cool:
γκαλό ?? α??


 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...