Προς το περιεχόμενο

SilverStone NB04 Review


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mια βάση στήριξης και ψύξης για το φορητό μας υπολογιστή μπορεί να αποδειχθεί σε πολλές περιπτώσεις ένα πολύτιμο εργαλείο καθώς εάν μεν έχουμε να κάνουμε με τον εργασιακό μας χώρο μπορεί να βελτιώσει τις συνθήκες και την άνεση κατά τη χρήση, ενώ σε περιόδους όπου η θερμοκρασία (όπως τώρα καλή ώρα) σκαρφαλώνει σε αρκετά υψηλά επίπεδα μπορεί να συνεισφέρει, σε ένα βαθμό τουλάχιστον, στην καλύτερη απαγωγή της παραγόμενης θερμότητας.Σήμερα θα σας παρουσιάσουμε μια νέα πρόταση από τη Silverstone, με την ονομασία Silverstone ΝΒ04, η ονομασία της οποίας προέρχεται από τα πρώτα γράμματα των λέξεων Noble Breeze.

Η εν λόγω βάση υποστηρίζει φορητούς υπολογιστές με οθόνη έως και 15.6 ίντσες και φυσικά φιλοδοξεί να φέρει αποτελεσματκά εις πέρας όλα όσα αναφέραμε παραπάνω.

Ξεκινώντας θα ρίξουμε φυσικά μια ματιά στα τεχνικά χαρακτηριστικά αλλά και σε μερικές φωτογραφίες του υπό δοκιμή προϊόντος.

Link.png Site: Αναλυτική Παρουσίαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως πολλα τα λεφτα για κατι που ριχνει τους βαθμους 2-3 κατω?

 

επισης τα θεωρω ολα αυτα αχρηστα δλδ την ιδεα του να ριχνεις αερα με ανεμηστιρακι στο low(5v because of USB) σε ενα κλειστο καπακι

 

καλυτερη η ιδεα να βαλεις δυο βιβλια ωστε να ερχεται αερακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως πολλα τα λεφτα για κατι που ριχνει τους βαθμους 2-3 κατω?

 

επισης τα θεωρω ολα αυτα αχρηστα δλδ την ιδεα του να ριχνεις αερα με ανεμηστιρακι στο low(5v because of USB) σε ενα κλειστο καπακι

 

καλυτερη η ιδεα να βαλεις δυο βιβλια ωστε να ερχεται αερακι

  Νόμιζα ότι ίσως είμαι ο μοναδικός που χρησιμοποιεί βιβλία και για αυτόν τον σκοπό! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Νόμιζα ότι ίσως είμαι ο μοναδικός που χρησιμοποιεί βιβλία και για αυτόν τον σκοπό! :-)

Το 90% της φοιτητικής εστίας που μένω κάνει το ίδιο με τα βιβλία... Βέβαια στο κρεβάτι... πάνω στην κουβέρτα και δεν συμμαζεύεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι μπορω να την βγαλω με κατι τετοιο ανετα! (καλα οκ ξερω οτι αυτο που λεω δεν συγκρινεται με την μεγιστη silverstone αφου η δικια μου μειωνει το πολυ 2 βαθμους στο λαπτοπ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ με την υπερτατη silverstone που το μειωνει κατα 3 ολοκληρους βαθμους! ) Οκ, με 45 ευρω παιρνω κανονικο ανεμιστηρα, κανω μια χαζοπατεντα να το λειτουργησω για ψηξη του λαπτοπ και ειμαι μια χαρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...