Προς το περιεχόμενο

Οι ταινίες του Google Play διαθέσιμες πλέον και στην Ελλάδα


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το google music είναι πανάκριβο. Ακου εκεί 10 ευρώ το μήνα για streaming μουσικής....

Αν θες streaming βάζεις deezer με επίσημη τιμή στα 7 ευρώ και με ελάχιστο ψάξιμο από 4,5 μέχρι 5,5 ανάλογα τους μήνες που θα πάρεις.

 Το ειδα εχθες το deezer, και εκανα με την μια συνδρομη, εξαιρετο. Κανονικη τιμη λεει 10 ευρα αλλα εχει προωθηση για 6 μηνες 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα εχθες το deezer, και εκανα με την μια συνδρομη, εξαιρετο. Κανονικη τιμη λεει 10 ευρα αλλα εχει προωθηση για 6 μηνες 5.

Δεν το βλέπω κάτι τέτοιο στο site του deezer. Εγώ μιλάω για premium+ συνδρομή που το δουλεύεις και σε κινητό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το ειδα εχθες το deezer, και εκανα με την μια συνδρομη, εξαιρετο. Κανονικη τιμη λεει 10 ευρα αλλα εχει προωθηση για 6 μηνες 5.

 

Πού ρε παιδιά είδατε τα 10 ή τα 5 ευρώ; Εγώ βλέπω δύο τιμές, 3.5 για web μόνο και 7 για mobile+tablet επιπλέον.

 

Αλλά όπως και να έχει, η προτίμησή μου είναι το spotify, απλά αναρωτιόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού ρε παιδιά είδατε τα 10 ή τα 5 ευρώ; Εγώ βλέπω δύο τιμές, 3.5 για web μόνο και 7 για mobile+tablet επιπλέον.

 

Αλλά όπως και να έχει, η προτίμησή μου είναι το spotify, απλά αναρωτιόμουν.

Άλλαξα και εγώ το μυνημα μου. Τεσπα έχω βολευτεί με 4.5 ευρώ το μήνα. Όσο για το Spotify καλό αλλά με έχασε γιατί η εφαρμογή που είχε για wp8 ηταν απαράδεκτη ενώ ταυτόχρονα το deezer μου δίνει εφαρμογή που δε λείπει τίποτα σε σχέση με android IOS. Και αν τα δουλεψεις λίγο και τα δυο θα δεις ότι το deezer έχει πιο πολύ υλικο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το βλέπω κάτι τέτοιο στο site του deezer. Εγώ μιλάω για premium+ συνδρομή που το δουλεύεις και σε κινητό.

Ναι premium+ εβαλα. Με το που πηγα στο σιτε μου εβγαλε οτι εχει προσφορα, τους πρωτους 6 μηνες 5 ευρω και μετα κανονικα 10 , και φυσικα διακοπτεις οποτε θελεις.

 

Ισως επειδη ειμαι Γερμανια να παιζει εδω η προσφορα? Αμα θελεις , μπορεις να το κανεις φανταζομαι με αλλαγη ip, με Ελληνικη χρεωστικη πληρωσα εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξα και εγώ το μυνημα μου. Τεσπα έχω βολευτεί με 4.5 ευρώ το μήνα. Όσο για το Spotify καλό αλλά με έχασε γιατί η εφαρμογή που είχε για wp8 ηταν απαράδεκτη ενώ ταυτόχρονα το deezer μου δίνει εφαρμογή που δε λείπει τίποτα σε σχέση με android IOS. Και αν τα δουλεψεις λίγο και τα δυο θα δεις ότι το deezer έχει πιο πολύ υλικο

 

Δεν ξέρω για WP, στο android η εφαρμογή πάντως είναι πολύ δυνατή :)

 

Πιο πολύ υλικό πώς γίνεται;; Εμένα με καλύπτει πλήρως το Spotify σε όλα -μα όλα- τα είδη μουσικής που ακούω. Όχι μόνο δε λείπει τίποτα, αλλά μου κάνει και ωραίες προτάσεις ή μου θυμίζει ξεχασμένα κομμάτια και καλλιτέχνες (γεράματα γαρ). Άσε που θα είναι μεγάααλο ξεβόλεμα αν αναγκασθώ ποτέ να πάω σε άλλη υπηρεσία streaming μουσικής, καθώς οι playlists και οι προτιμήσεις μου δύσκολα μεταφέρονται εκ νέου..! Θετικό επίσης η διαφορά στην τιμή, 5 ευρώ στο spotify, 7 στο deezer (γιατί να μη σκέφτομαι και τα 2 ευρώ δηλαδή :P)

 

Πάντως η πληρότητα ενός καταλόγου είναι υποκειμενική, οπότε ό,τι τον βολεύει τον καθένα! Από την άλλη, αν δεν υπάρχουν καν εφαρμογές για μία πλατφόρμα, τότε μηδενίζεται και η αποτελεσματικότητα της υπηρεσίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για WP, στο android η εφαρμογή πάντως είναι πολύ δυνατή :)

 

Πιο πολύ υλικό πώς γίνεται;; Εμένα με καλύπτει πλήρως το Spotify σε όλα -μα όλα- τα είδη μουσικής που ακούω. Όχι μόνο δε λείπει τίποτα, αλλά μου κάνει και ωραίες προτάσεις ή μου θυμίζει ξεχασμένα κομμάτια και καλλιτέχνες (γεράματα γαρ). Άσε που θα είναι μεγάααλο ξεβόλεμα αν αναγκασθώ ποτέ να πάω σε άλλη υπηρεσία streaming μουσικής, καθώς οι playlists και οι προτιμήσεις μου δύσκολα μεταφέρονται εκ νέου..! Θετικό επίσης η διαφορά στην τιμή, 5 ευρώ στο spotify, 7 στο deezer (γιατί να μη σκέφτομαι και τα 2 ευρώ δηλαδή :P)

 

Πάντως η πληρότητα ενός καταλόγου είναι υποκειμενική, οπότε ό,τι τον βολεύει τον καθένα! Από την άλλη, αν δεν υπάρχουν καν εφαρμογές για μία πλατφόρμα, τότε μηδενίζεται και η αποτελεσματικότητα της υπηρεσίας.

Κοίταξε στη μουσική που ακούω το deezer είναι πιο μπροστά. Όταν έκανα τη μεταφορά από Spotify σε deezer δεν την έκανα χειροκίνητα αλλά μέσω online tool.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές πώλησης των ταινιών διαμορφώνονται από €13.99 για την SD ποιότητα και €16.99 για HD. Αντίστοιχα η ενοικίαση κοστίζει €3.99 για την απλή ανάλυση και €4.99 για την HD.

 

 

 

1273951-964541_866301_bwahaha_super_supe

 

oh well, back to the Jdownloader.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερον η κατηγορια με τις ταινιες αλλα μονο για να δεις τι νεο κυκλοφορει.Οι τιμες ειναι τραγικες.Μιλαμε για χαμηλης ποιοτητας hd με streaming.Ε ρε netflix που σας χρειαζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερον η κατηγορια με τις ταινιες αλλα μονο για να δεις τι νεο κυκλοφορει.Οι τιμες ειναι τραγικες.Μιλαμε για χαμηλης ποιοτητας hd με streaming.Ε ρε netflix που σας χρειαζετε.

Συμφωνώ απόλυτα. Είναι μια καλή πηγή για να ενημερώνεσαι για όλα τα τελευταία φιλμ. Αυτό, τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Νόβα εννοείται. Προτιμώ να μην κλέβω τον κόπο και τα πνευματικά δικαιώματα των ανθρώπων που φτιάχνουν σειρές και ταινίες που μου αρέσουν.

Οι ίδιοι βέβαια έχουν άλλη προσέγγιση από τη δική σου:

 

HBO: Η πειρατεία είναι κολακευτική για το Game of Thrones, καθώς ενισχύει αντί να μειώνει τις πωλήσεις!

 

Μια χαρά είναι το video club, με πολύ καλύτερες τιμές και ανά μονάδα και σε σύνολο ενοικιάσεων ανά μήνα. DVD / Bluray που να μην παίζει έχω να πετύχω χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...