Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασε SAMARAS2013.

 

Και πέρα απ'την πλάκα, ισχύει μάλλον αυτό που είπαν. Για να έχει κωδικό και να μην είναι στο χώρο του κυλικείου αλλά σε πτέρυγα δε θα είναι free.

Το ότι έχει GUEST στο SSID δε σημαίνει υποχρεωτικά και free.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε αυτό το Πολυμηχανημα http://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/multifuction-inkjet/hp-laserjet-pro-m125a-aspromayro-polymihanima-laser-a4/prod7000408pp/

Δεν υπάρχει το καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή. Μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να το βρω; και ποιος ακριβώς τύπος είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το Πολυμηχανημα http://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/multifuction-inkjet/hp-laserjet-pro-m125a-aspromayro-polymihanima-laser-a4/prod7000408pp/

Δεν υπάρχει το καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή. Μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να το βρω; και ποιος ακριβώς τύπος είναι;

Όπως λέει ο stelios, γυφτιά αλλά δεν δίνουν καλώδιο! Αυτό εδώ είναι, απλό usb ίσως ήδη έχεις:

 

https://www.skroutz.gr/c/695/kalodia-usb.html?from=catspan&keyphrase=usb+%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%89%CE%B4%CE%B9%CE%BF

 

(Έχουν και τα public, μπορείς να το πάρεις μαζί με το πολυμηχάνημα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλώδιο γ αυτούς άντε να έχει 0.20-0.30€ τι κόστος παραπάνω θα είχε να το βάλουν στο κουτί μαζί;

 

Τραγικοί απλά.

 

Παράδειγμα :

 

Το συγκεκριμένο προϊόν έχει  100.000 πωλήσεις  και ας πούμε ότι αρχικά η τιμή είναι στα 115 ευρώπουλα μαζί με το καλώδιο .

Ξυπνάει κάποια μέρα ο υπεύθυνος και λέει μάγκες δεν μας παίρνει έχουμε λιγότερα έσοδα .. θα βγάλουμε το καλώδιο αλλά η τιμή θα παραμείνει ίδια και ας ελπίσουμε να μην το πάρουν χαμπάρι.

 

Μετά από λίγο καιρό και άλλες 100.000 πωλήσεις έχει βάλει στην τσέπη του επιπλέον 100.000 x 0.20 ( υποτιθέμενη τιμή καλωδίου ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να δω αν το καλώδιο της κεραιας tv δεν ειναι κομμενο;

 

Μπορω αν παω πανω στην ταρατζα να το συνδέσω σε οποια κεραια βρω ελευθερη υποδοχη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γιατί το κάνουν; γιατί δεν βάζουν καλώδιο;Έχω αναρωτηθεί πολλές φορές

Γίνεται και χωρίς, αφού ο εκτυπωτής έχει υπέρυθρες. Αρκεί να έχει υπέρυθρες και το pc. Τα λ laptop εχουν

Και κατι ακομα, αν δεν φτανει η αποχετευση του πλυντηριου να παει στην αποχευτεση του μπανιο, παιζει προεκταση;

Εξωτερικά που ξέρω ναι. Χωρίς να χάνει σταγόνα.πηγα σε μαγαζί με υδραυλικά ειδη , ειπα το πρόβλημα κ μου έφτιαξε επέκταση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι ακομα, αν δεν φτανει η αποχετευση του πλυντηριου να παει στην αποχευτεση του μπανιο, παιζει προεκταση;

Πρόσεξε που θα την βάλεις να βγάλει τα νερά γιατί τα βγάζει με πίεση. Πρέπει να είναι κάπου στερεωμένη η άκρη καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαφορά έχει αυτός ο πίνακας από αυτόν; Ή για να μην ανοίγετε τα links, τι διαφορά έχει ένας λευκός μαγνητικός πίνακας από έναν λευκό σκέτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...