Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε να προτείνετε ένα πρόγραμμα για εξομοίωση παλμογραφου το θέλω για το ξαδερφακι μου που είναι πρωτοετής φοιτητής.

multisim ναι ειναι απλο

Επισης πολυ καλα και απλα τα pspice και psim. Το psim προτεινω εγω παντως, αν και δε μας ειπες για το εφαρμογες το θελει, ηλεκτρονικες ή ηλεκτρολογικες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα για drivers?

 

Μεχρι προτεινως δουλευα τα driver genius & driver magician αλλα απ' οτι βλεπω δεν ενημερωνωνται συχνα με αποτελεσμα να υπαρχουν drivers σε laptops & desktops που να μην τους βρισκουν.

 

Σας ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαφορά έχει αυτός ο πίνακας από αυτόν; Ή για να μην ανοίγετε τα links, τι διαφορά έχει ένας λευκός μαγνητικός πίνακας από έναν λευκό σκέτο;

ο πρώτος έχει και μαγνητικη επιφάνεια και κόλλας σημειωσεις

Παίζει κάτι αυτόν τον καιρό με "περίεργες κλήσεις και μυνήματα"από τηλεφωνικούς αριθμούς με πρόθεμα +44 (Αγγλία)?????

. Κάτι γίνεται. Ηρθε μήνυμα στον άντρα μου με ενα link.ευτυχώς δε το ανοιξε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα αυτό : +442036083486. Τύπος καλούντος, Εξαπάτηση. Scam numbers.

. Πουθενά δε βρήκα στο ίντερνετ γι αυτό. Ισως δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα κάτι..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απλούστερο πρόγραμμα για φώτο μπλέρ ποιό είναι?

Επίσης ο ασφαλέστερος τρόπος για να μην επανέλθει η φωτό στην πρότερη κατάσταση μέσω ειδικού προγράμματος είναι μέσω σκρίνσοτ μετά τη δημιουργία της εικόνας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απλούστερο πρόγραμμα για φώτο μπλέρ ποιό είναι?

Επίσης ο ασφαλέστερος τρόπος για να μην επανέλθει η φωτό στην πρότερη κατάσταση μέσω ειδικού προγράμματος είναι μέσω σκρίνσοτ μετά τη δημιουργία της εικόνας?

Mε το screenshot ναι, είναι λογικά ασφαλέστερο.

 

Εγώ το κάνω με matlab, αν θες blur βγάζεις ανα πίξελ τον μέσο όρο απο τα γειτονικά στους rgb πίνακες κτλ. Απλό δεν το λες όμως. Δεν γυρίζει πίσω όμως σε σχέση με τον κίνδυνο που ίσως έχουν άλλα προγράμματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε το screenshot ναι, είναι λογικά ασφαλέστερο.

 

Εγώ το κάνω με matlab, αν θες blur βγάζεις ανα πίξελ τον μέσο όρο απο τα γειτονικά στους rgb πίνακες κτλ. Απλό δεν το λες όμως. Δεν γυρίζει πίσω όμως σε σχέση με τον κίνδυνο που ίσως έχουν άλλα προγράμματα.

επιστήμη το χεις κάνει εσύ B) , κάτι πιο απλό ψάχνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...