Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπαρχει συνδιασμος αστικων που απο Λυκοβρυση να παει κανποιος Σταθμο ΗΣΑΠ Καλλιθεας ? Αυριο σε ΣΤΑ.ΣΥ εχουν σταση εργασιας μεχρι 10πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα μαγαζί στην Αθήνα με μεγάλη ποικιλία σε σκηνές camping μπορεί να μου πει κάποιος που θα βρω?

θέλω να δω σε έκθεση για να διαλέξω από τις φωτογραφίες στο internet δε μπορώ να αποφασίσω. 

Εκτός Praktiker.

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πηγα κι εγω απο Οpen Office σε Word, πως ξεφορτωνoμαι αυτο το μηνυμα(το βγαζει στο save)?

Μάλλον έχεις παλιότερη έκδοση; Αν βάλεις νεότερη (η 4.1.2 είναι η τελευταία), μετά το κείμενο έχει επιλογή να ξετσεκάρεις και μην σε προειδοποιεί κάθε φορά που πας να σώσεις σε άλλη μορφή φορμάτ.

Οπότε ή περνάς την τελευταία, ή αν δεν θέλεις, δες μήπως στην δική σου το έχει κάπου αλλού, σε κανένα μενού properties, options ή κάτι τέτοιο... όπως και να 'χει όμως, δεν σε εμποδίζει να το σώσεις, προειδοποίηση / ενημέρωση είναι... πατάς απλά "continue" ("συνέχεια") και το σώζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχεις παλιότερη έκδοση; Αν βάλεις νεότερη (η 4.1.2 είναι η τελευταία), μετά το κείμενο έχει επιλογή να ξετσεκάρεις και μην σε προειδοποιεί κάθε φορά που πας να σώσεις σε άλλη μορφή φορμάτ.

Οπότε ή περνάς την τελευταία, ή αν δεν θέλεις, δες μήπως στην δική σου το έχει κάπου αλλού, σε κανένα μενού properties, options ή κάτι τέτοιο... όπως και να 'χει όμως, δεν σε εμποδίζει να το σώσεις, προειδοποίηση / ενημέρωση είναι... πατάς απλά "continue" ("συνέχεια") και το σώζει.

Κάπου στις επιλογές έχει να το σώζει σαν αρχείο word by default, λογικά τότε δεν θα βγάζει και το μήνυμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός, το έψαξα τώρα που το είπες και όντως δεν το βγάζει αν αλλάξεις το default φορματ... στην 4.1.2 είναι στο:

Τοοls > Options > Load/Save > General > τα πεδία document type και always save as

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...