Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το vegan στα Ελληνικά πως είναι;

 

Χορτοφαγος. Σκοπευεις να γινεις?

Απλά κάθομαι στο μπαλκόνι και βλέπω τι γίνεται από κάτω, δεν μου φαίνεται να πράττουν σωστά οι μηχανάκηδες και ωσάν κυράτσα τους βρίζω (δεν με ακούνε). Δεν κόβουν ταχύτητα και απλά παίρνουν τη στροφή κορνάροντας σε φάση "ανοίξτε δρόμο να περάσω", κάνοντας σλάλομ ανάμεσα στα αυτοκίνητα που προσπαθούν να φύγουν (και ενιοτε οικογένειες που περνάνε το δρόμο).

Γαμώτο, μου τη σπάει που είναι νόμιμοι. Θα τους βρίζω πιό δυνατά.

 

Και αυτοι θα σε γραφουν πιο ζωηρα στ @ρχιδι@ τους :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να βρω CPU list για αυτήν την μητρική mv25v1.1

 

137873.jpg

 

Θέλω να βάλω tualatin αλλά αν δεν είναι ηλεκτρικά συμβατή, τον έκαψε.

 

Έψαξα προφανώς στο νετ, αλλά τίποτα.

 

Για να μην ανοίξω τόπικ για την γριά, και αφού η απάντηση είναι... μια απάντηση, είπα να ρωτήσω εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο viber στις συνομιλιες κατω βγαζει αυτοκολλητα. Εχω κατεβασει καποια και θελω να τα διαγραψω.. Πως γινεται?

Στο μενου του Viber πατας εκει που λεει Sticker Market και μετα πατας το γραναζι των ρυθμισεων πανω δεξια. Στη συνεχεια on/off ποια αυτοκολλητα θες να κρατησεις κ ποια οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και αν μόλις έστριψε για να βγει στον δρόμο που λέμε? Δεν μου φαίνεται σωστό. Θα μπορούσε να έχει οτιδήποτε ήδη σε αυτόν τον δρόμο: παιδιά, ζώα, όχημα να έρχεται από την άλλη κατεύθυνση...(είναι μικρός δρόμος διπλής κατεύθυνσης σε κατοικημένη περιοχή και έξω από σχολείο).

Με άλλα λόγια, οι γονείς ξεπαρκάρουν όταν αφήνουν ή παίρνουν τα παιδιά τους και συχνά εμφανίζονται εξυπνάκηδες που βγαίνουν από το πουθενά και θέλουν προτεραιότητα. Εγώ τους βρίζω συνέχεια αλλά θέλω να ξέρω μην τυχόν και έχουν δίκιο βάσει νόμου.

Έχεις λάθος. Προτεραιότητα έχει αυτός που ειναι στο δρόμο. Οποίος ξεπαρκάρει, βγαίνει απο πάρκινγκ ή οτιδήποτε άλλο για να εισέλθει στην κυκλοφορία πρέπει να περιμένει (θεώρησε ότι έχει στοπ).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ελεγαν για τα μορια σημερα εγραφε σε παρενθεση μονο για πολιτες

τη εννουσαν?

Wtf..

 

Μηπως μονο για υπηκοους ή κατι παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνα τα σακουλάκια των 3-5cm που κλείνουν στη μια άκρη πιέζοντας το πλαστικό θυληκοσερνικό, που μπορώ να τ' αγοράσω μαζικά;

 

Μια τριαντάδα για παράδειγμα..

 

Δεν νομίζω τα Smarkets να έχουν από δαύτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνα τα σακουλάκια των 3-5cm που κλείνουν στη μια άκρη πιέζοντας το πλαστικό θυληκοσερνικό, που μπορώ να τ' αγοράσω μαζικά;

 

Μια τριαντάδα για παράδειγμα..

 

Δεν νομίζω τα Smarkets να έχουν από δαύτα.

Τα τζαμπο έχουν
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να βρω CPU list για αυτήν την μητρική mv25v1.1

 

137873.jpg

 

Θέλω να βάλω tualatin αλλά αν δεν είναι ηλεκτρικά συμβατή, τον έκαψε.

 

Έψαξα προφανώς στο νετ, αλλά τίποτα.

 

Για να μην ανοίξω τόπικ για την γριά, και αφού η απάντηση είναι... μια απάντηση, είπα να ρωτήσω εδώ.

 

 

Για δες εδώ: Link.png Site: Shuttle Mainboard MV25, MV25N .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...