Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο το δραπανοκατσαβιδο λεει τιποτα; θελω να κανω ενα σπιτακι το σκυλο και ενα ντουλαπι, οχι για τρελές κατασκευες. Ή αν εχετε να προτείνετε κατι εσεις.

 

http://www.praktiker.gr/m/p/drapanokatsavido-budget-14-4v-68172

 

Περιμενα να βγαλει το λιντλ το δικο του, αλλα μαλλον θα αργησει

Η να παω σε κατι τετοιο;

 

https://www.kentrovidas.gr/showprod.php?id=5595#texnika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το δραπανοκατσαβιδο λεει τιποτα; θελω να κανω ενα σπιτακι το σκυλο και ενα ντουλαπι, οχι για τρελές κατασκευες. Ή αν εχετε να προτείνετε κατι εσεις.

http://www.praktiker.gr/m/p/drapanokatsavido-budget-14-4v-68172

Περιμενα να βγαλει το λιντλ το δικο του, αλλα μαλλον θα αργησειΗ να παω σε κατι τετοιο;

https://www.kentrovidas.gr/showprod.php?id=5595#texnika

Όχι επαναφορτιζόμενο αν πρόκειται να μην το χρησιμοποιείς συχνά. Θα πεθάνει η μπαταρία και δεν θα έχει βγάλει τα λεφτά της.

Το δεύτερο φαίνεται ok αν και θα προτιμούσα με κλειδί στο τσοκ, είναι πιο ανθεκτικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναιπχ μου χρειάζεται τωρα και δεν ξέρω ποτε ξανα.

 

Αρα κοιταω σαν το δεύτερο. Αυτο το κοιταξα γιατι ειναι πιο βολικο και οχι τεραστιο. Στα συν του ειναι το καλωδιο 6μετρων

 

Εχει να προτεινεις κατι αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναιπχ μου χρειάζεται τωρα και δεν ξέρω ποτε ξανα.

Αρα κοιταω σαν το δεύτερο. Αυτο το κοιταξα γιατι ειναι πιο βολικο και οχι τεραστιο. Στα συν του ειναι το καλωδιο 6μετρων

Εχει να προτεινεις κατι αλλο;

Ε ναιπχ μου χρειάζεται τωρα και δεν ξέρω ποτε ξανα.

Αρα κοιταω σαν το δεύτερο. Αυτο το κοιταξα γιατι ειναι πιο βολικο και οχι τεραστιο. Στα συν του ειναι το καλωδιο 6μετρων

Εχει να προτεινεις κατι αλλο;

Όχι κάτι συγκεκριμένο. Skil, Black & Decker, Bosch, με ρεύμα και κλειδί στο τσοκ είναι ο μπούσουλας και φυσικά το budget σου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπηρεσίες μέσω του ermis σταματήσανε;
Παλιά έμπαινα και έβγαζα δικαιολογητικά/πιστοποιητικά όποτε ήθελα και προσπαθώ να μπω εδώ και μια βδομάδα να βγάλω ληξιαρχική πράξη γέννησης για να κάνω αίτηση για γάμο και δεν με βάζει. Μου λέει ότι δεν είναι ασφαλής η σύνδεση όταν πάω να κάνω login. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπηρεσίες μέσω του ermis σταματήσανε;

Παλιά έμπαινα και έβγαζα δικαιολογητικά/πιστοποιητικά όποτε ήθελα και προσπαθώ να μπω εδώ και μια βδομάδα να βγάλω ληξιαρχική πράξη γέννησης για να κάνω αίτηση για γάμο και δεν με βάζει. Μου λέει ότι δεν είναι ασφαλής η σύνδεση όταν πάω να κάνω login.

Το ιδιο και σε μενα, αλλα εδω και μηνες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να βρω CPU list για αυτήν την μητρική mv25v1.1

 

137873.jpg

 

Θέλω να βάλω tualatin αλλά αν δεν είναι ηλεκτρικά συμβατή, τον έκαψε.

 

Έψαξα προφανώς στο νετ, αλλά τίποτα.

 

Για να μην ανοίξω τόπικ για την γριά, και αφού η απάντηση είναι... μια απάντηση, είπα να ρωτήσω εδώ.

 

Socket 370 ειναι?

Εχω εγω εναν cpu για τετοιο socket.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπηρεσίες μέσω του ermis σταματήσανε;

Παλιά έμπαινα και έβγαζα δικαιολογητικά/πιστοποιητικά όποτε ήθελα και προσπαθώ να μπω εδώ και μια βδομάδα να βγάλω ληξιαρχική πράξη γέννησης για να κάνω αίτηση για γάμο και δεν με βάζει. Μου λέει ότι δεν είναι ασφαλής η σύνδεση όταν πάω να κάνω login. 

 

Λογικά θα έχει λήξει το SSL και δεν θα το έχουν ανανεώσει οι γκαζμάδες.

 

Ψάχνω και ξαναψάχνω να βρω που διάλο είναι το login και δεν το βρίσκω. Μπορείς να μου πεις πού να πατήσω για να το βρω?

 

Edit: Άκυρο το βρήκα. Πράγματι έχει πρόβλημα το SSL τους. Εδώ είναι η ανακοίνωσή τους, όπου προτρέπουν τον κόσμο να χρησιμοποιήσει IE ή παλαιότερες εκδόσεις FF και Chrome. Αν είναι δυνατόν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Socket 370 ειναι?

Εχω εγω εναν cpu για τετοιο socket.

Καλησπερα, ναι 370 ειναι. Επεξεργαστες εχω κατι cely 633 και εναν 1200αρη. Επειδη εχει καμποση διαφορα και με τον 1.2 ισως ειναι usable, για αυτο ρωτησα. Αν τον δοκιμαζα απλα και δεν εκανε θα τον εκαιγε.

 

Απο οτι καταλαβα, ειναι συμβατη η μητρικη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοματικό διάλυμα, ή δ/μα χλωρεξιδινης, αφου κανετε το μπουκωμα και το φτυσετε, το ξεπλενετε κιολας;

 

Σωστο ή λάθος αυτο εκανα ανεκαθεν. Η συσκευασία δε λέει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοματικό διάλυμα, ή δ/μα χλωρεξιδινης, αφου κανετε το μπουκωμα και το φτυσετε, το ξεπλενετε κιολας;

 

Σωστο ή λάθος αυτο εκανα ανεκαθεν. Η συσκευασία δε λέει τίποτα.

Νομίζω λέει ότι δεν το ξεπλένεις. Αυτή την εντύπωση έχω, δεν είμαι 100% σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοματικό διάλυμα, ή δ/μα χλωρεξιδινης, αφου κανετε το μπουκωμα και το φτυσετε, το ξεπλενετε κιολας;

 

Σωστο ή λάθος αυτο εκανα ανεκαθεν. Η συσκευασία δε λέει τίποτα.

Εγώ ξεπλένω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια (χλωρεξιδινη πχ) κανουν και χρωση. Ειδικα αν μεινουν.

 

Αποφασισα να κανω μια δοκιμη και να το αφηνω. Ενα oral b τουλαχιστον που ξεκίνησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...