Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα, μιας που έχουμε μοδεράτορες εδώ μέσα, μια ερώτηση.

 

Βγάλατε το 30λεπτο που μπορούσαμε να κάνουμε επεξεργασία στο μήνυμα χωρις να φαίνεται? Βάλτε το πίσω, γιατί κάτι ψυχαναγκαστικοί σαν και εμένα τα ξαναδιαβάζουν μετά και διορθώνουν ένα ορθογραφικό, οπότε τα μισά μηνύματα φαίνονται επεξεργασμένα.  :ph34r:

 

Ευχαριστώ!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, μιας που έχουμε μοδεράτορες εδώ μέσα, μια ερώτηση.

 

Βγάλατε το 30λεπτο που μπορούσαμε να κάνουμε επεξεργασία στο μήνυμα χωρις να φαίνεται? Βάλτε το πίσω, γιατί κάτι ψυχαναγκαστικοί σαν και εμένα τα ξαναδιαβάζουν μετά και διορθώνουν ένα ορθογραφικό, οπότε τα μισά μηνύματα φαίνονται επεξεργασμένα.  :ph34r:

 

Ευχαριστώ!

Δεν το πρόσεξα. Το κάνω κι εγώ συχνά :)

 

Αν δεν το αλλάξουν μπορείς απλά να γράφεις ένα edit, ορθογραφικά στο τέλος του μηνύματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, μιας που έχουμε μοδεράτορες εδώ μέσα, μια ερώτηση.

 

Βγάλατε το 30λεπτο που μπορούσαμε να κάνουμε επεξεργασία στο μήνυμα χωρις να φαίνεται? Βάλτε το πίσω, γιατί κάτι ψυχαναγκαστικοί σαν και εμένα τα ξαναδιαβάζουν μετά και διορθώνουν ένα ορθογραφικό, οπότε τα μισά μηνύματα φαίνονται επεξεργασμένα.  :ph34r:

 

Ευχαριστώ!

 

Νομίζω αν απαντήσεις κάποιος μετά από εσένα τότε φαίνεται η επεξεργασία

 

Edit: Τεστ, τεστ :P

Επεξ/σία από Pa0ki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αν απαντήσεις κάποιος μετά από εσένα τότε φαίνεται η επεξεργασία

Όχι, στο λεπτό απάνω να το κάνω και κανείς να μην έχει απαντήσει ακόμα. Άλλαξε 2-3 μέρες τώρα.

 

Edit- Ας πούμε, τεστ-τεστ

 

(Δεν το έπιασε τώρα... χμμμ  :ph34r:  )

Aν άλλαξε κάτι, ευχαριστώ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες narcos και άσε τις σαπουνόπερες για τις νοικοκυρές :P

 

Το Narcos δε συγκρίνεται, είναι 1000 επίπεδα πιο πάνω, δεν το συζητάμε. Αυτό όμως τού Star, υπερέχει σ' ένα σημείο ειδικά: Στη φάτσα τού ηθοποιού που παίζει τον Escobar. Όπως και ο αληθινός, έτσι κι αυτός, σαν ψήστης σε χασαποταβέρνα τής Βάρης είναι. Καμία σχέση με την σκληράδα, την επιβλητικότητα και το απειλητικό που βγάζει ο Moura.

 

Τον Escobar, έτσι και τον έβλεπες χωρίς να ξέρεις ποιος είναι, όχι ως απειλή δε θα τον αντιμετώπιζες, το πολύ-πολύ να τον έστελνες να σού βοσκήσει τα πρόβατα... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, μιας που έχουμε μοδεράτορες εδώ μέσα, μια ερώτηση.

 

Βγάλατε το 30λεπτο που μπορούσαμε να κάνουμε επεξεργασία στο μήνυμα χωρις να φαίνεται? Βάλτε το πίσω, γιατί κάτι ψυχαναγκαστικοί σαν και εμένα τα ξαναδιαβάζουν μετά και διορθώνουν ένα ορθογραφικό, οπότε τα μισά μηνύματα φαίνονται επεξεργασμένα.  :ph34r:

 

 

 

Εκτος απο το 30λεπτο, ειναι και το ποσες φορες κανεις edit(ή ποσα γραμματα αλλαζεις).

 

Επι της ουσιας, απ τη στιγμη που η σημειωση περι επεξεργασιας αναφερει την ωρα, δεν ειναι σημαντικο προβλημα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ινσόμνιαξ ήρθε η ώρα να χρειαστώ τα φώτα σας :shifty:  Χύθηκε σε μαρμάρινο πάτωμα μπλε οινόπνευμα και σε κείνο το σημείο από άσπρο έγινε γαλάζιο.. (και με σκέτο νερό δεν επανέρχεται.. :wacko:) Έχει κανείς εμπειρία πώς να το επαναφέρω..?

 

edit: Μια απορία εξέθεσα και γω κι έγινε αμέσως σεισμός d015.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. Στην αδερφή μου πήραν το δίπλωμα γιατί πέρασε κόκκινο. Δίπλωμα αυτοκινήτου. Μπορεί να οδηγήσει μηχανάκι? Να βγάλει εκεί δίπλωμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...