Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την πρωτη φορα που ειχα αγορασει ssd, το 2009, τη βαση του δισκου την ειχα πληρωσει 10€(πωλουνταν χωριστα)... σημερα τη δινουν συνηθως μαζι με τον ssd.

O ssd δισκος βεβαια μπορει να στερεωθει και με ενα απλο σελοτειπ.

Τα καλωδια sata κλπ. απ οτι ξερω δεν χρεωνονται στα ετοιματζιδικα συστηματα.

το tray δεν είναι standard, ο δίσκος υπάρχει ήδη λέει και δεν ανέφερε αν έχει ή όχι

όλα είναι σχετικά.. είναι σε ποιον θα πέσει και πόσα € του λείπουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει κανείς υπ' όψιν του μαγαζιά με Πολωνικά προϊόντα εκτός από το WarsIsawa στην Αθήνα;

 

Όπως κατεβαίνεις την Πατησίων μετά τον Άγιο Λουκά, και την οδό Σκιάθου συγκεκριμένα, έχει στο αριστερό σου χέρι άλλο ένα με ρωσοπολωνικά  called Baltika.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω παραγγελία ένα σαν μαγνητικό που πιάνει στην πλάτη του κινητου που κρατάει το κινητό στο αμαξι σταθερό. (Είναι με ισχυρό μαγνήτη)

 

Αυτό παίζει να μ επηρεάσει το κινητό η την μπαταρία του κινητού με κάποιον τρόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαίνω. εγώ είχα πιει εξωτερικό μία βότκα με μέσα ένα φύλλο που τρώνε οι βίσωνες(bison grass νομίζω λέγεται) και γάμαγε.

edit: όντως έτσι λέγεται και είναι σαν της φωτο απο κάτω.

 

Ειδικά στις χώρες της βαλτικής οι ποικιλίες σε βότκα είναι απίστευτες.

Απο μέντα και βατόμουρο εώς καπνιστή ή ακόμα και με χαβιάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάστηκε να πάω σε μια δεη για αλλαγή ονόματος και είχε μια ουρά 300 μέτρα για τακτοποίηση χρεών, δόσεων κτλ. Διαμαρτυρήθηκα για το ότι δεν υπήρχε κανεις να εξυπηρετήσει αν χρειάζεται κάποιος κάτι άλλο, αλλά χτυπαγα σε τοιχο. Υπάρχει άλλος τρόπος να κόψω το ρευμα από ένα σπίτι και να αλλάξω το ονομα σε άλλο διοτι θέλω να μετακομίσω; Ένα τηλέφωνο που υπάρχει δεν απαντάει ποτέ.

Update: Και τον Οτέ για μια απλή μεταφορά τους παιρνω 2 μέρες τωρα. Αναμονή πάνω από μισή ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω παραγγελία ένα σαν μαγνητικό που πιάνει στην πλάτη του κινητου που κρατάει το κινητό στο αμαξι σταθερό. (Είναι με ισχυρό μαγνήτη)

 

Αυτό παίζει να μ επηρεάσει το κινητό η την μπαταρία του κινητού με κάποιον τρόπο;

Μπορεις να βαλεις ενα λινκ για τη βαση;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια  εχει ασχοληθει κανεις με το παρακατω  project ?

Συλλογη και επεξεργασια δεδομενων απο αισθητηρες με την χρηση του RASPBERRRY PI 3 και του λογισμικου MATLAB

 

https://www.youtube.com/watch?v=H2RsU_V6RqE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια βρύση που έχει βουλώσει, έβγαλα το σπιράλ που πάει στη σωλήνα, το καθάρισα, αλλά το πρόβλημα είναι πιο μέσα μάλλον. Να ρίξω αποφρακτικό απευθείας μέσα στη σωλήνα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω που βρισκεται η συζητηση σας αλλα εχω μια απορια τεχλολογικη..

 

Που μπορω να παω να μου κοψουν την Sim απο κανονικη που την εχω σε micro? Και τζαμπα αν γινεται ..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω που βρισκεται η συζητηση σας αλλα εχω μια απορια τεχλολογικη..

 

Που μπορω να παω να μου κοψουν την Sim απο κανονικη που την εχω σε micro? Και τζαμπα αν γινεται ..;

Για τζάμπα δοκίμασε στην εταιρεία που είσαι. Δεν είναι και στάνταρ όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως τώρα τίποτα που δεν έβρισκα και αλλού, αλλά σε πρόσφατο ταξίδι μου επάνω δοκίμασα μια βότκα φουντούκι που είναι από τα ωραιότερα πράγματα που έχω πιει. Είναι αυτή εδώ και την προτείνω ανεπιφύλακτα:

 

 

 

 

soplica-hazlenut-70cl-temp.jpg

 

 

 

Βγαίνει και σε άλλες γεύσεις, μία καλύτερη απ' την άλλη, αλλά αυτή κρύα είναι πραγματικά ο γρηγορότερος δρόμος προς τον αλκοολισμό.

Στο αεροδρόμιο την βρήκα κάτι λιγότερο από 10 ευρώ, αλλά όποιο eshop κι αν έχω βρει είτε δε θα στέλνει Ελλάδα, είτε θα τη δίνει 20ρικο +60 ευρώ μεταφορικά.

 

 

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, θα τις αξιοποιήσω!

Ρίξε μια ματιά και  εδώ και  εδώ και εδώ  ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μπεκροκανάτες όλοι.

Ρωτάει ο ένας για router, o άλλος για cpu, o παράλλος για το σπιράλ της βρύσης, 0 απαντήσεις.

Ρωτάει κάποιος για βότκα, 3 σελίδες απαντήσεις σε μια μέρα.

:P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...