Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άλλαξα πριν λίγες μέρες τον κωδικό στο yahoo. Έκτοτε όποτε μπαίνω και πατάω "επόμενο" μου λέει ότι ο κωδικός είναι λάθος.

 

Απότι φαίνεται για κάποιον γελοίο λόγο είναι ακόμα αποθηκευμένος ο παλιός κωδικός, παρότι έχω μπει με τον καινούριο κάμποσες φορές.

 

λύθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κάνας καλός πορτοκαλοστιφτης με εύκολο καθάρισμα?

http://www.buldoza.gr/ProductImages/xlarge/1819704.JPG

 

Κάνεις και γυμανστικούλα!

 

(πλάκα-πλάκα, αυτόν έχω κι εγώ)

Επεξ/σία από CheOnWeb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να κατεβασω το γενικο να περασω κατι πολυφωτα, ποτε ειναι η καταλληλη στιγμη για να μην κανω ζημια στο ψυγειο

Γενικα δεν θελει βαλε βγαλε γρηγορο.Δηλαδη εαν το βγαλεις απ την πριζα ξαναβαλτο σε κανενα μισαωρο.Εαν γινετε να μη δουλευει κ το μοτερ εκεινη την ωρα ακομα καλυτερα.Εμας ειχε καψει πλακετα προσφατα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.buldoza.gr/ProductImages/xlarge/1819704.JPG

 

Κάνεις και γυμνστικούλα!

 

(πλάκα-πλάκα, αυτόν έχω κι εγώ)

 

με τέτοια τιμή καλύτερα να τα στύβω με τα χέρια  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τροπος σε καποιο απο τα προγραμματα print-to-pdf (bulzip, pdf creator, κτλπ), το παραγομενο pdf να εχει σαν φοντο σε ολη τη σελιδα ενα jpg αρχειο? Στα 2 προγραμματα που ανεφερα στο watermark δινει επιλογη μονο σε text.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπαν ότι υπάρχει site για να κάνεις εικονικό pc configuration στο οποίο σου λέει ποιες μητρικές επεξεργαστές κλπ είναι συμβατά.

 

Ισχύει και αν ναι πιο είναι αυτό το site ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπαν ότι υπάρχει site για να κάνεις εικονικό pc configuration στο οποίο σου λέει ποιες μητρικές επεξεργαστές κλπ είναι συμβατά.

 

Ισχύει και αν ναι πιο είναι αυτό το site ?

 

https://pcpartpicker.com/

 

πιθανον να υπαρχουν και αλλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπαν ότι υπάρχει site για να κάνεις εικονικό pc configuration στο οποίο σου λέει ποιες μητρικές επεξεργαστές κλπ είναι συμβατά.

 

Ισχύει και αν ναι πιο είναι αυτό το site ?

Το insomnia :P

 

Σοβαρά, εμείς δεν σε καλύπτουμε?  :unsure:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να παω για ΣΚ να φαω καλη μακαροναδα. Σκεφτομουν La pasteria αλλα θα φαω τιποτα η θα μου στολισουν το πιατο με γκουρμεδιες και θα μεινω νηστικος και αφραγκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμαστε στο καινούριο σπίτι αντί για ΔΕΗ να βάλουμε elpedison. Έχει κάνει κανένας σύνδεση για να πει εντυπώσεις από διαδικασία-ταχύτητα σύνδεσης, τιμές, εξυπηρέτηση κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να κατεβασω το γενικο να περασω κατι πολυφωτα, ποτε ειναι η καταλληλη στιγμη για να μην κανω ζημια στο ψυγειο

Αν τα πολυφωτα δεν ειναι στην κουζινα, και ειναι στο σαλονι πχ, μπορεις να κατεβασεις μονο τη συγκεκριμενη ασφαλεια και οχι ολο το γενικο. Αρκει να σιγουρευτεις με ενα δοκιμαστικο κατσαβιδι οτι οντως δεν περναει ρευμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...