Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι γίνεται, αρκεί να βιαστείς σχετικά.

 

Διάβασε το πως: http://gr.pcmag.com/windows-10-anniversary-update/21732/news/khasate-te-dorean-anabathmise-se-windows-10-uparkhei-luse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν τα πολυφωτα δεν ειναι στην κουζινα, και ειναι στο σαλονι πχ, μπορεις να κατεβασεις μονο τη συγκεκριμενη ασφαλεια και οχι ολο το γενικο. Αρκει να σιγουρευτεις με ενα δοκιμαστικο κατσαβιδι οτι οντως δεν περναει ρευμα.

Εχω να περασω και στην κουζίνα γι αυτο ρωταω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις οδηγίες χρήσής του δικού μου ψυγείου που το πήρα φέτος λέει πως αν πρέπει για τον οποιοδήποτε λόγο να το βγάλετε εκτός ρεύματος το αφήνετε για 5 λετπά και το ξανασυνδέετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις οδηγίες χρήσής του δικού μου ψυγείου που το πήρα φέτος λέει πως αν πρέπει για τον οποιοδήποτε λόγο να το βγάλετε εκτός ρεύματος το αφήνετε για 5 λετπά και το ξανασυνδέετε.

Αυτο που θελω να κανω θα μου παρει πανω απο δεκα λεπτα, αρα θα μαι οκ... θα πιασω και το στοιχειο αν δεν ειναι ζεστο θα σημαινει οτι ειναι σταματημενο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν ηχεία ή ακουστικά που να συνδέονται σε υπολογιστή και να παίζουν ήχο με usb? και όταν λέω usb εννοώ μόνο με usb να μη χρειάζεται καθόλου το καρφί ( jack ) γιατι βλεπω στα διαφορα μαγαζιά να λένε σύνδεση/τροφοδοσία με usb . Εγώ θέλω να τα συνδέσω σε υπολογιστή με usb και να παίζουν, υπάρχει κάτι τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quiz : πως λέγεται με μια λέξη όταν μια παρέα που έχει πάει για φαΐ, στο τέλος πληρώσει ο καθένας τα δικά του. Στα αγγλικά το βρήκα ότι είναι "going Dutch". αλλά στα ελληνικά???  κάπου το είχα ξανακούσει άλλα δε θυμάμαι.....
το ξέρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quiz : πως λέγεται με μια λέξη όταν μια παρέα που έχει πάει για φαΐ, στο τέλος πληρώσει ο καθένας τα δικά του. Στα αγγλικά το βρήκα ότι είναι "going Dutch". αλλά στα ελληνικά???  κάπου το είχα ξανακούσει άλλα δε θυμάμαι.....

το ξέρει κανείς?

Ρεφενές

αλλά δεν είναι ελληνική λέξη.

https://el.wiktionary.org/wiki/%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B5%CE%BD%CE%AD%CF%82

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρεφενες νομίζω ότι είναι όταν έρχεται ο λογαριασμός και η παρέα τον διαιρεί ισοποσα για τον κάθε ένα άσχετα με το τι έχει φάει ο καθένας. Ο φίλος ρωτάει πως λέγεται να πληρώσει ο καθένας το τι ακριβώς παραγγειλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...