Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το απλούστερο πρόγραμμα για φώτο blur ποιό είναι?

Επίσης ο ασφαλέστερος τρόπος για να μην επανέλθει η φωτό στην πρότερη κατάσταση μέσω ειδικού προγράμματος είναι μέσω σκρίνσοτ μετά τη δημιουργία της εικόνας?

κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θελω να παρω μια βεβαιωση οτι το καρτοκινητο μου (cosmote) ανηκει σε εμενα.

 

1. Διευθυνση κατοικιας θα γραφει επανω;

2. Θα μου κοστισει τιποτα;

Σε cosmote, επειδή πήρα πριν κάνα 2 βδομάδες, γράφει διεύθυνση κατοικίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε cosmote, επειδή πήρα πριν κάνα 2 βδομάδες, γράφει διεύθυνση κατοικίας.

Τη δηλωσες προφορικά; ή είχες μαζί σου κανένα άλλο αποδεικτικό πχ λογαριασμό στο όνομα σου;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιΑ! θέλω ενα βίντεο απο το youtube να το κατεβάσω και να το ανεβάσω μετά εγω στο κανάλι μου! πως θα το κάνω?

έχω το youtube comventer to mp3 αλλά αυτό ειναι μονο να κατεβάσει τον ήχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω Αθήνα, με τι κρητήριο μπορώ να ψάξω για άτομο να μου βάλει Screen protectors σε κινητό και ρολόι; τα έχω αγορασμένα, απλά δεν υπάρχει περίπτωση να τα βάλω χωρίς φυσαλίδες και το πήρα απόφαση να το πάω σε ειδικό πριν καταγρατζουνιστεί.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

 

υ.γ: Κάνα ΠΛΑΙΣΙΟ αν βάζει, ή Media Markt, πάω σε αυτούς δεν έχω θεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω Αθήνα, με τι κρητήριο μπορώ να ψάξω για άτομο να μου βάλει Screen protectors σε κινητό και ρολόι; τα έχω αγορασμένα, απλά δεν υπάρχει περίπτωση να τα βάλω χωρίς φυσαλίδες και το πήρα απόφαση να το πάω σε ειδικό πριν καταγρατζουνιστεί.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

 

υ.γ: Κάνα ΠΛΑΙΣΙΟ αν βάζει, ή Media Markt, πάω σε αυτούς δεν έχω θεμα..

όλοι στην αρχή στην ίδια φάση ήμαστε, δες αυτό και καν' το μόνος σου.

Δεν είναι δύσκολο απλά πρέπει να είσαι σε καθαρό περιβάλλον, να το τρίψεις καλά και να τη βάλεις γρήγορα.

(τα λέει και στο vid αυτά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιΑ! θέλω ενα βίντεο απο το youtube να το κατεβάσω και να το ανεβάσω μετά εγω στο κανάλι μου! πως θα το κάνω?

έχω το youtube comventer to mp3 αλλά αυτό ειναι μονο να κατεβάσει τον ήχο

Δοκίμασε με το aTube Catcher

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη δηλωσες προφορικά; ή είχες μαζί σου κανένα άλλο αποδεικτικό πχ λογαριασμό στο όνομα σου;

Εννοείς τη διεύθυνση κατοικίας; Υπήρχε ήδη από όταν είχα φτιάξει τα χαρτιά. Για να πάρω τη βεβαίωση, μόνο ταυτότητα μου ζήτησαν. Τώρα, λογικά, για να δηλώσεις κατοικία, ε, θα ζητάνε κάποιο χαρτί.

 

Για σίγουρη απάντηση, ρώτησε τι απαιτείται εδώ. Έχουν live chat (πάνω-πάνω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κανω αρνητικη αξιολογηση εναν εδω μεσα που εξαπατηθηκα

μπορω να βαλω φωτο συνομιλιας  στην αξιολογηση η δεν μπορουν να ανεβουν εκει περα?

γιατι εκανα αναφορα αλλα δυστυχως ουτε απαντηση πηρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένας τύπος που έχει πάρει τον source code του firefox και τον έχει κάνει compile με τους intel και amd compilers ώστε να γίνουν optimized σε intel και amd επεξεργαστές αντίστοιχα. Στον υπολογιστή μου με intel επεξεργαστή, έχω παρατηρήσει μια μικρή αλλά εμφανή διαφορά στην ταχύτητα του firefox. Ξέρεις κανείς αν έχουν κάνει κάτι αντίστοιχο και για τον Chrome;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://m.aliexpress.com/item/32612957052.html

 

Αυτό το ασύρματο πληκτρολόγιο για kodi που το θελω στο tv box αξίζει; Μ αρέσει και εμφανισιακά.

 

Το έχουν βάλει σε προσφορά για μερικές ωρες ακομα σε πολύ καλή τιμή πιστεύω.

 

Αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει να προτεινει καποιος καποιο προγραμμα για drivers οπως ηταν παλιοτερα τα driver genius & driver magician?

 

Αλλα να υποστηριζεται ποιο αμεσα και να μην το εχουν παρατησει οι δημιουργοι του.

 

Σας ευχαριστω πολυ προκαταβολικά.

Αν και δεν θα απαντησω στο ερωτημα σου, τα προγραμματα για drivers κανουν περισσοτερο κακο παρα καλο.

Θεωρητικα μετα το installation των windows, αν δεν βρουν ολους τους drivers τα windows θα χρειαστει να κατεβασεις απο τον επισημο κατασκευαστη της motherboard/laptop 2-3 (ethernet,wifi, sound).

Απο εκει και περα οι μονοι που ανανεωνονται συχνα ειναι οι drivers της καρτας γραφικων και πιο αραια οι drivers του ηχου.

Οι υπολοιποι ανανεωνονται απο 1-2χρονια μεχρι και ποτε.

Οτι λειτουργει δεν το χαλαμε απλα να μην ειναι πανω απο 3 χρονια ανενημερωτοι γιατι ιιιισως πεταξει κανα bluescreen λογω ασυμβατοτητας.

Αρα αυτα τα προγραμματα μονο βαραινουν και ενιοτε καθυστερουν την ταχυτητα του pc, ειτε δημιουργουν προβληματα απο λαθος drivers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...