Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε οσους δουλευουν το steam να κανω καποιες ερωτησεις.

 

01. Τα save files σας αποθηκευονται και στο λογαριασμο steam ωστε ακομα και format να κανουμε να μπορουμε να τα επαναφερουμε οπως το παιχνιδι απο το ιντερνετ/steam account?

 

02. Το προγραμμα steam πρεπει να τρεχει παντα σε οποιοδηποτε παιχνιδι εχεις κατεβασει απο εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχετικά με το steam σε μένα προσωπικά μετά από φορματ υπήρχαν τα παιχνίδια κανονικά απλα ξανά έβαλα κωδικούς κλπ και τα εγκατέστησα. Και ναι έπρεπε πάντα να τρέχει πίσω σε οτι κατέβασα από εκει ή αγόρασα. Δεν ξέρω αν υπάρχει ρυθμίσει για να μη συμβαίνει αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οσους δουλευουν το steam να κανω καποιες ερωτησεις.

 

01. Τα save files σας αποθηκευονται και στο λογαριασμο steam ωστε ακομα και format να κανουμε να μπορουμε να τα επαναφερουμε οπως το παιχνιδι απο το ιντερνετ/steam account?

 

Όχι. Αυτό συμβαίνει μόνο σε παιχνίδια που υποστηρίζουν το cloud sync του Steam. Τα υπόλοιπα saves απλά αποθηκεύονται στο δίσκο και πρέπει να τα μαζέψεις για να τα σώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το steam σε μένα προσωπικά μετά από φορματ υπήρχαν τα παιχνίδια κανονικά απλα ξανά έβαλα κωδικούς κλπ και τα εγκατέστησα. Και ναι έπρεπε πάντα να τρέχει πίσω σε οτι κατέβασα από εκει ή αγόρασα. Δεν ξέρω αν υπάρχει ρυθμίσει για να μη συμβαίνει αυτό

Ναι αλλα δεν ρωτησα αυτο.

Εννοειτε η λιστα των παιχνιδιων που εχεις αγορασει δεν χανονται και μπορεις να τα κατεβασεις απο το steam οσες φορες θελεις.

 

Εγω ρωτησα για τα save files με το progress σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δεν ρωτησα αυτο.

Εννοειτε η λιστα των παιχνιδιων που εχεις αγορασει δεν χανονται και μπορεις να τα κατεβασεις απο το steam οσες φορες θελεις.

 

Εγω ρωτησα για τα save files με το progress σου.

Ωπ ναι έχεις δικιο λαθος δικο μου απο κεκτημένη που διαβασα το μήνυμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www1.gsis.gr/taxisnet/pist

 

Δεν κάνει όμως για όλες τις χρήσεις.

 

Κάνει για όλες τις χρήσεις... διαλέγεις ανάλογα με αυτό που θες...

Το 2ο είναι για όλες τις χρήσεις εκτός είσπραξη και μεταβίβαση ακινήτου

 

7PgoSkYL.png

.

.

.

.

.

ΕΡΩΤΗΣΗ

Ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα φτηνά εισητήρια της ΤΡΑΙΝΟΣΕ για τα Intercity για το μήνα Δεκέμβριο;

πχ Αθήνα - Θεσσαλονίκη με 19€ ή 29€ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν δει κανείς την ερώτηση μου και έχει καμία ιδέα ας την ρίξει παρακαλώ γιατί το γοογλι ακόμα να μας φωτίσει

Την έχουμε δει την ερώτησή σου αλλά τί να απαντήσουμε; Δεν έχουμε ιδέα... :-)

 

Το μόνο που μου έρχεται προσωπικά είναι να επικοινωνήσεις με το Υπουργείο υγείας, πιστεύω θα βρείς άκρη θεωρώντας πως έχουν λίστα των γιατρών εδώ ή που έχουν φύγει στο εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν δει κανείς την ερώτηση μου και έχει καμία ιδέα ας την ρίξει παρακαλώ γιατί το γοογλι ακόμα να μας φωτίσει

 

 

Κάνει για όλες τις χρήσεις... διαλέγεις ανάλογα με αυτό που θες...

Το 2ο είναι για όλες τις χρήσεις εκτός είσπραξη και μεταβίβαση ακινήτου

 

7PgoSkYL.png

.

.

.

.

.

ΕΡΩΤΗΣΗ

Ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα φτηνά εισητήρια της ΤΡΑΙΝΟΣΕ για τα Intercity για το μήνα Δεκέμβριο;

πχ Αθήνα - Θεσσαλονίκη με 19€ ή 29€ κλπ

Σας ευχαριστω και τους δυο. Ειχα μπει και εχθες σε αυτο το site, μπηκα και μολις τωρα (μηπως και καλα θελει να μπαινεις εργασιμες ωρες κ μερες) και μου βγαζει με κοκκινα γραμματα : δεν ειναι δυνατη η εκδοση εκκαθαριστικου. Θελω την 4η επιλογη για να πληρωθω την πρακτικη μου ! Δεν χρωσταω ουτε τιποτα (ουτε ενφια ουτε τιποτα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στο ψήσιμο να αγοράσω playstation αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει η αγορά. Ποιό συγκεκριμένα, έχω ήδη αρκετά καλό υπολογιστή και εκεί παίζω πολλά παιχνίδια. Το πόσο θα αξίζει κατά την γνώμη μου εξαρτάται από το τι αποκλειστικότητες έχει σε παιχνίδια (παιχνίδια δηλαδή που έχουν βγει μόνο σε playstation και όχι σε υπολογιστή, το Uncharted ή το The Last of Us για παράδειγμα). Ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε αναλυτική λίστα με όλα τα αποκλειστικά παιχνίδια που υπάρχουν σε PS3 και PS4;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω και τους δυο. Ειχα μπει και εχθες σε αυτο το site, μπηκα και μολις τωρα (μηπως και καλα θελει να μπαινεις εργασιμες ωρες κ μερες) και μου βγαζει με κοκκινα γραμματα : δεν ειναι δυνατη η εκδοση εκκαθαριστικου. Θελω την 4η επιλογη για να πληρωθω την πρακτικη μου ! Δεν χρωσταω ουτε τιποτα (ουτε ενφια ουτε τιποτα :P )

Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο η ωρα. Εχει τηλεφωνο εξυπηρέτησης το taxis. Κανε ενα τηλεφωνημα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στο ψήσιμο να αγοράσω playstation αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει η αγορά. Ποιό συγκεκριμένα, έχω ήδη αρκετά καλό υπολογιστή και εκεί παίζω πολλά παιχνίδια. Το πόσο θα αξίζει κατά την γνώμη μου εξαρτάται από το τι αποκλειστικότητες έχει σε παιχνίδια (παιχνίδια δηλαδή που έχουν βγει μόνο σε playstation και όχι σε υπολογιστή, το Uncharted ή το The Last of Us για παράδειγμα). Ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε αναλυτική λίστα με όλα τα αποκλειστικά παιχνίδια που υπάρχουν σε PS3 και PS4;

Στο παρακάτω link θα μάθεις τα πάντα για το PS4 απο την πρώτη μέρα της κυκλοφορίας του.

 

http://www.insomnia.gr/topic/432456-the-official-playstation-4-topic-ps4/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο η ωρα. Εχει τηλεφωνο εξυπηρέτησης το taxis. Κανε ενα τηλεφωνημα

Πηγα στη Δου και το βγαλα το χαρτι , δεν απεργουσαν στο συγκεκριμενο τμημα.. μου ειπε ο υπάλληλος οτι ουσιαστικα το χουν καταργησει να βγαζεις μεσω ταξις. Ισως στο μελλον ποιος ξερει :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...