Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω κάνει λογαριασμό στο youtube εδώ και χρόνια (στην ουσία Google Account), και περιστασιακά κάνω και κάνα σχόλιο στα διάφορα βίντεο. Μπορώ να δω συγκεντρωτικά όλα τα σχόλια που έχω γράψει μέσα σε αυτά τα χρόνια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Τα μέλη παρακαλούνται να περιοριστούν σε ερωτήσεις γενικού ενδιαφέροντος, ήτοι ερωτήσεις-απορίες που ΔΕΝ καλύπτονται από τις υπόλοιπες θεματικές ενότητες του insomnia.gr. Ιδίως θα πρέπει να αποφεύγονται ερωτήσεις τεχνολογικού περιεχομένου που χρειάζονται ιδιαίτερη ανάπτυξη και πολλαπλές απαντήσεις. 
Επίσης τα μέλη παρακαλούνται να περιοριστούν στην απάντηση του ερωτήματος χωρίς σχολιασμό. Εάν κάποιο μέλος δεν γνωρίζει απάντηση σε συγκεκριμένο ερώτημα, καλύτερα να μην απαντήσει. 

 

Διαβάστε παρακαλώ το πλαίσιο του νήματος. Εφόσον η απορία σας καλύπτεται από υφιστάμενη ενότητα του insomnia, ευχαρίστως να ανοίξετε νήμα εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω ενα καρτοαριθμο wind που ουσιαστικα δεν τον χρησιμοποιω αλλα θελω να υπαρχει.Δεν θελω να βαζω 10ευρες καρτες αλλα μικροτερα ποσα απλα για να μην χαθει ο αριθμος.Ξερω οτι στον (cosm)ote πας στο ταμειο και βαζεις οτι θελεις.H wind εχει κατι παρομοιο ? Μηπως το payzone στα πρακτορεια οπαπ κανει αυτο το πραγμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω ενα καρτοαριθμο wind που ουσιαστικα δεν τον χρησιμοποιω αλλα θελω να υπαρχει.Δεν θελω να βαζω 10ευρες καρτες αλλα μικροτερα ποσα απλα για να μην χαθει ο αριθμος.Ξερω οτι στον (cosm)ote πας στο ταμειο και βαζεις οτι θελεις.H wind εχει κατι παρομοιο ? Μηπως το payzone στα πρακτορεια οπαπ κανει αυτο το πραγμα ?

 

Ναι, και στα καταστήματα wind, και online με πιστωτική/χρεωστική κάρτα, μπορείς να βάλεις από 5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βονταφον μενω στην αθηνα τρια χιλιομετρα απο το κεντρο στον δευτερο οροφο χωρις ψηλα κτιρια τριγυρω και δεν εχω 3G καλυψη.

 

Επισης το wifi του σπιτιου μου και το σταθερο ειναι απο τη βονταφον , και τις τελευταιες μερες κανει διακοπες διαρκειας.

 

Δεν μπορω να μπω στο ιντερνετ σε κανονικες ταχυτητες ουτε ενσυρματα ουτε ασυρματα. Το μυνημα που σας γραφω τωρα θα σταλει με σκετο gprs, τεχνολογια 2002< .

 

Θελω να ξεσπασω. Θελω να ρωτησω πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε ένα mail που περίμενα αλλά για κάποιο λόγο εμφανίζεται έτσι:

 

8h9BX4i.png

 

 

Λογικά κάποιο θέμα κωδικοποίησης/συμβατότητας είναι. Υπάρχει πχ κάποιο online πρόγραμμα που να κάνω κόπυ πάστε τα ιερογλυφικά και να κάνει μετάφραση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cthulhucarbide

Θα παίξεις λίγο με της ρυθμίσεις του encode του browser που χρησιμοποιείς

Chrome πάνω δεξιά στης 3 κάθετες γραμμές/More tools/encoding/Greek ISO 8859-7 η

Greek Windows 1253

Firefox  Edit/View/Text encoding/Greek Winows η Greek ISO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε ένα mail που περίμενα αλλά για κάποιο λόγο εμφανίζεται έτσι:

 

8h9BX4i.png

 

 

Λογικά κάποιο θέμα κωδικοποίησης/συμβατότητας είναι. Υπάρχει πχ κάποιο online πρόγραμμα που να κάνω κόπυ πάστε τα ιερογλυφικά και να κάνει μετάφραση?

Αν είναι από forward μάλλον έχει ήδη καταστραφεί. Ελπίζω να κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα με το encoding του ff αλλά δεν βγήκε κάτι.

 

Βέβαια όπως ξαναβλέπω το μήνυμα έχω την εντύπωση ότι το κείμενο είναι αυτό που της είχα στείλει εγώ και το έκανε παράθεση οπότε δεν πειράζει.

 

Ευχαριστώ πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο amazon (σε .co.uk, .de, .it, .fr), σε συγκεκριμένο προϊόν που κοιτάω αρκετές φορές το βρίσκω ~200 ευρώ κάτω (π.χ. από 500 στα 300). Όμως, αυτοί οι sellers, στα conditions αναφέρουν: επικοινωνήστε μαζί μας πριν προβείτε στην παραγγελία.

 

Π.χ. αυτό που κοιτάω τώρα, έχει 100% positive feedback από 226 κριτικές. Τι παίζει και θέλουν επικοινωνία πριν την αγορά; Κάτι μου λέει ότι θα θέλουν πώληση εκτός Amazon.

 

Βέβαια, το τελευταίο διάστημα δεν το βλέπω να μαζεύει και αρκετά feedbacks το συγκεκριμένο.

post-137124-0-15644600-1480554360_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...