Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι ακριβώς είναι αυτό;

Μπόμπος ή μπάμπουρας ή χαζοσβουρος... είδος αγριας μέλισσας με ,αν και σπάνια, επώδυνο τσίμπημα... κάποιοι το λένε χαζό ξαδερφάκι του μαύρου σβούρου Επεξ/σία από soik85
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως πολύ ωραίο για έντομο.

Αφρατο,χοντρουλικο σαν να φοραει γουνακι στα χρωματα τις μελισσας. Ακινδυνο αν δεν το πειραξεις....ναι ειναι ομορφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω android και οταν στελνω μηνυμα σε ενα ατομο συγκεκριμενα βλεπω αν το εχει διαβασει (μου βγαζει 2 μπλε τσεκ μαρκς, ενα γκρι αν δε το χει διαβασει). Με κανεναν αλλον δε γινετε αυτο. Πως και ετσι; εχω κανει κατι στα σεττινκς και δε θυμαμαι;

Μιλάς για whatsapp ή για απλό μήνυμα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υποβολή αιτήσεων για το επίδομα θέρμανσης έχει ξεκινήσει; Μπαίνω στο gsis και συγκεκριμένα εκεί που κάνουμε αίτηση, βάζω τους κωδικούς μου, στο πεδίο "Αίτηση ένταξης στο Μητρώο Δικαιούχων του Επιδόματος Πετρελαίου Θέρμανσης Έτους" επιλέγω το έτος 2016-2017 (μου το βγάζει σαν επιλογή) και όταν πατάω υποβολή/διαχείριση αίτησης μου βγάζει Error 500--Internal Server Error. Έχω δοκιμάσει με Firefox και Internet Explorer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Νομίζω από τις 12 Δεκεμβρίου, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Επίσης καλή τύχη για το πότε θα το δώσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω android και οταν στελνω μηνυμα σε ενα ατομο συγκεκριμενα βλεπω αν το εχει διαβασει (μου βγαζει 2 μπλε τσεκ μαρκς, ενα γκρι αν δε το χει διαβασει). Με κανεναν αλλον δε γινετε αυτο. Πως και ετσι; εχω κανει κατι στα σεττινκς και δε θυμαμαι;

αν μιλαμε για το γουατς-αππ έχουν βάλει επιλογή αυτοί οι άλλοι ώστε να μη φαίνεται πότε τα διαβάζουν και πότε όχι.

Μπορείς κι εσύ να το κάνεις, με τίμημα να μην μπορείς να δεις κι εσύ τι κάνουν οι άλλοι ως προς αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...