Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν κανω παραγγελια στο eastbay  102 ευρω..(επειδη δεν εχω παρακολουθησει τις συζητησεις,και δεν εχω ενημερωθει) υπαρχει περιπτωση να κολλησουν στο τελωνειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κανω παραγγελια στο eastbay  102 ευρω..(επειδη δεν εχω παρακολουθησει τις συζητησεις,και δεν εχω ενημερωθει) υπαρχει περιπτωση να κολλησουν στο τελωνειο?

Δες εδώ

 

Έχε υπόψιν σου το εξής. Κάπου κατά τον Σεπτέμβριο-Οκτώβριο ήθελα να κάνω μια παραγγελία από το eastbay και δεν μπορούσα γιατί δεν έστελναν στην Ελλάδα. Απ' ότι βλέπω τώρα, λέει ότι στέλνει Ελλάδα. Κάν' τους μια ερωτησούλα καλού-κακού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδώ

 

Έχε υπόψιν σου το εξής. Κάπου κατά τον Σεπτέμβριο-Οκτώβριο ήθελα να κάνω μια παραγγελία από το eastbay και δεν μπορούσα γιατί δεν έστελναν στην Ελλάδα. Απ' ότι βλέπω τώρα, λέει ότι στέλνει Ελλάδα. Κάν' τους μια ερωτησούλα καλού-κακού.

οκ ευχαριστω,θα το τσεκαρω :) δηλαδη απο οτι καταλαβα μεχρι 150 ευρω μπορω να κανω απο το eastbay και να μην παει εκτελωνονισμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Σεπτέμβρη πρόκειται να ταξιδέψω UK.Ποια αεροπορική μου προτείνετε από πλευράς service/κόστους?Σκέφτομαι να κλείσω aegean.Επίσης, έχω ακούσει ότι δίνουν παραπάνω χώρο σε φοιτητές που φεύγουν στο εξωτερικό...ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ανταπόκριση έχω βρει μόνο..Anyway όταν λέω service εννοώ από πλευράς αποσκευών...πόσοι χαλαροί είναι με το μέγεθος,βάρος αποσκευών και αν είναι εξυπηρετικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Χαλαρος δεν ειναι κανένας, ισως αν τυχεις σε υπάλληλο Ελληνικης εταιρίας που είναι στις καλές του να σε αφήσει να περάσεις εξτρα βάρος χωρις να πληρώσεις παραπανω. Στις οικονομικές τυπου easy αυτό το ξεχνάς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι είπε ο Chrisxxx.

 

Επίσης αν με πιστεύεις (ή τέλος πάντων αν είσαι τόσο κωλόφαρδος όπως εγώ), αγαπάμε Aegean. Βγάλε και miles & bonus. Εύκολα τα πιο χαλαρά κριτήρια για χρυσή κάρτα από όλα τα μέλη της Star Alliance.

Δυστυχώς εγώ την ανακάλυψα πολύ αργά (προηγούμενο μήνα), αλλιώς με τόσα ταξίδια άνετα θα είχα ανέβει χρυσή κατηγορία όπου θα 'χα μια βαλίτσα δώρο έξτρα, κάθε φορά που ταξιδεύεις για τις αποσκευές σου (20 κιλά έξτρα δεν είναι αστεία). Ακόμα όμως και χωρίς miles & bonus 10 στις 10 φορές που έχω κατέβει τα φτηνότερα εισιτήρια τα είχα βρει με Aegean στο airtickets/scyscanner. Μπορεί και να έτυχε, κάνε μερικές δοκιμές.

 

Επίσης άμα σε δούνε ταλαιπωρημένο φοιτητή συνήθως δεν είναι πολύ μαλάκες με τα υπέρβαρα, αλλά μην πας και συ με 12 τόμους βιβλία, χαλαρά πράγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω scyscanner έψαξα πρώτα , όντως η aegean είναι η πιο οικονομική, με μικρές αναμονές και από ότι μου λες φαίνεται ξηγημένη οπότε πάω για κλείσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε παει στο fasion outlet στην θεσσαλονικη?

 

 

τι τιμες παιζουν? (περιπου) και φυσικα τι ρουχα εχει... Δεν θελω κουστουμια, ουτε καγκουριες με στρας...

  Κανενας απο Θεσσαλονικη δεν το εχει επισκευτει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...