Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eπειδή δεν έχω πολυ επαφή με τα οικονομικά της χώρας . Εννοώ τα περι ιδιωτικοποιήσεων , κλείσιμο - "υποτίμιση" κλπ εταιρειών .

 

Θελω να ρωτήσω , τι φάση παίζει ΣΗΜΕΡΑ με το Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο ; 

Αξίζει να ανοίξω λογαριασμό ;

 

Αν οχι , για ποιόν λόγο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή δεν έχω πολυ επαφή με τα οικονομικά της χώρας . Εννοώ τα περι ιδιωτικοποιήσεων , κλείσιμο - "υποτίμιση" κλπ εταιρειών .

 

Θελω να ρωτήσω , τι φάση παίζει ΣΗΜΕΡΑ με το Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο ; 

Αξίζει να ανοίξω λογαριασμό ;

 

Αν οχι , για ποιόν λόγο ;

 

ανοιξε. Δεν στα παιρνουν ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey guys!

Για να ταξιδέψω με την Easyjet ποιό χαρτί που θα εκτυπώσω απ'το site τους πρέπει νά'χω μαζί μου στο αεροδρόμιο;

Το boarding pass; (είναι ταυτόχρονα και ticket ή χρειάζομαι κι άλλο χαρτί; )

Sorry, αλλά δεν έχω ιδέα τί ακριβώς εκτυπώνω και μ'έχει πιάσει λίγος πανικός μην φτάσω στο αεροδρόμιο και γίνει καμιά στραβή.

 

 

 

Anyone? :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το boarding pass είναι, δεν έχει κάτι άλλο.

Πριν κανα μήνα που πέταξε η sis, της εκτύπωσα όλες τις αναγκαίες χαρτούρες του ταξιδιού και ήταν το μοναδικό που αφορούσε το αεροδρόμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε sms στο κινητό από "Google" και λέει "Ο δικός σας κωδικός επαλήθευσης Google είναι ######"

 

Τι σκατά είναι αυτό; Έχει σχέση με το gmail; Δεν βλέπω να μου έχει έρθει κάτι σχετικό ενώ δεν έχω δώσει τον αριθμό μου πουθενά στο ίντερνετ όποτε έχει ζητηθεί από τα μαιλ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε sms στο κινητό από "Google" και λέει "Ο δικός σας κωδικός επαλήθευσης Google είναι ######"

 

Τι σκατά είναι αυτό; Έχει σχέση με το gmail; Δεν βλέπω να μου έχει έρθει κάτι σχετικό ενώ δεν έχω δώσει τον αριθμό μου πουθενά στο ίντερνετ όποτε έχει ζητηθεί από τα μαιλ κλπ

για σπαμ μου κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε sms στο κινητό από "Google" και λέει "Ο δικός σας κωδικός επαλήθευσης Google είναι ######"

 

Τι σκατά είναι αυτό; Έχει σχέση με το gmail; Δεν βλέπω να μου έχει έρθει κάτι σχετικό ενώ δεν έχω δώσει τον αριθμό μου πουθενά στο ίντερνετ όποτε έχει ζητηθεί από τα μαιλ κλπ

Eμενα μου εχουν ερθει sms απο την Microsoft..Και ουτε εγω εχω δωσει πουθενα το τηλεφωνο μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα? Για ξαναελέγξτε τις ρυθμίσεις σας, συνήθως χρησιμοποιούν τέτοιες διαδικασίες για password recovery ή εάν προσπαθείτε να έχετε πρόσβαση από τερματικό που δεν αναγνωρίζει η εκάστοτε υπηρεσία... εάν όντως δεν έχετε εισάγει πουθενά το τηλ σας στείλτε τους email επεξήγησης για να είστε σίγουροι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ειναι ο νομος στην ελλαδα σχετικα με τα μαχαιρια? Υπαρχει κατι αντιστοιχο σαν αυτο της αγγλιας που παει αναλογα τα εκατοστα του μαχαιριου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...