Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείτε να μου προτείνετε ένα δωρεάν Android app για μέτρηση απόστασης, ταχύτητας κλπ;

 

Το θέλω για να μετράω κυρίως την απόσταση όταν είμαι με το ποδήλατο

Για ποδηλατο πολυ καλο ειναι το strava cycling
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην υπηρεσια taxinet για να κανω εγραφη μου ζηταει ΑΦΜ εχω αλλα ακομα δηλωση δεν κανω γιατι ειμαι προστατευομενο μελος. Μπορω ξεκινησω την εγγραφη ή θα κανω καμια πατατα που θα βαλω το ΑΦΜ μου;

 

Μπορω με τα την εγγραφη(αν γινει) να κανω μια αιτηση που χρειαζεται η μανα μου για το αρθρο 21 (επιδομα πολυτεκνων) ή πρεπει να μπω με τα δικα της στοιχεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να μου προτείνετε ένα δωρεάν Android app για μέτρηση απόστασης, ταχύτητας κλπ;

Το θέλω για να μετράω κυρίως την απόσταση όταν είμαι με το ποδήλατο

 

Εγώ χρησιμοποιώ αυτό.

 

Εκτός από αυτά που ζητάς, κάνει και άλλα, όπως π.χ. υπολογισμός θερμίδων που έκαψες, εμφάνιση διαδρομής στο χάρτη κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποδηλατο πολυ καλο ειναι το strava cycling

Τα δοκιμασα αλλά και τα 2 θέλουν 1)το πακετο με τις υπηρεσιες της google, που εχω ξαποστειλει με το τιτανιουμ 2) εγγραφή σε σάιτ κλπ κλπ και 3) ανοιγμα του gps.

 

Θελω κατι τελείως απλό. Ουτε πολλά πολλά να εχει και με θερμιδες δε με ενδιαφέρει...

 

Εγώ χρησιμοποιώ αυτό.

 

Εκτός από αυτά που ζητάς, κάνει και άλλα, όπως π.χ. υπολογισμός θερμίδων που έκαψες, εμφάνιση διαδρομής στο χάρτη κλπ.

Θα το δοκιμασω αλλά δε θελω και πολλά πραγματα να εχει επάνω. Τα δυο βασικά: αποσταση σε χλμ και χρόνο διαδρομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ένα λαμπάκι λεντ που παίρνει ρεύμα από μπαταρία αυτοκινήτου, 12 βολτ. Θέλω να το κάνω να φωτίζει λιγότερο, τι πρέπει να κάνω, να το βάλω σε σειρά με καμιά αντιστασούλα ασπούμε; Σαν τι αντιστασούλα; Ή τι άλλο ξερωγώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...