Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα δοκιμασα αλλά και τα 2 θέλουν 1)το πακετο με τις υπηρεσιες της google, που εχω ξαποστειλει με το τιτανιουμ 2) εγγραφή σε σάιτ κλπ κλπ και 3) ανοιγμα του gps.

 

Θελω κατι τελείως απλό. Ουτε πολλά πολλά να εχει και με θερμιδες δε με ενδιαφέρει...

 

 

Θα το δοκιμασω αλλά δε θελω και πολλά πραγματα να εχει επάνω. Τα δυο βασικά: αποσταση σε χλμ και χρόνο διαδρομής.

δοκιμασε το endomondo ! υπαρχει free υπαρχει και «αγοραστή» αλλα δε ξερω να σου πω διαφορές γτ ειχα παρει την αγοραστη σε προσφορα 1 ευρω χεχε! δυο τρεις φορες το χω δοκιμασει και δειχνει διαδρομη χιλιομετρα κλπ! λεει και θερμιδες αλλα ποιος νοιαζεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ σωστό και αυτό. Γαμωτο...

Τεσπα, κανένα πιο απλό app χωρίς εγγραφές και τέτοια....

 

Για αυτό που θες, εδώ είσαι. Application που να μετράει απόσταση χωρίς να είναι ανοικτό το GPS δεν υπάρχει.

 

Εγώ πήρα πριν κανένα τρίμηνο αυτό με 6 ευρώ. Δεν ξερω αν υπάρχει ακόμα, αλλά αν το βρεις πάρτο με κλειστά τα μάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε το endomondo ! υπαρχει free υπαρχει και «αγοραστή» αλλα δε ξερω να σου πω διαφορές γτ ειχα παρει την αγοραστη σε προσφορα 1 ευρω χεχε! δυο τρεις φορες το χω δοκιμασει και δειχνει διαδρομη χιλιομετρα κλπ! λεει και θερμιδες αλλα ποιος νοιαζεται :P

ΟΚ θα το κατεβασω και το δοκιμαζω!

 

Για αυτό που θες, εδώ είσαι. Application που να μετράει απόσταση χωρίς να είναι ανοικτό το GPS δεν υπάρχει.

 

Εγώ πήρα πριν κανένα τρίμηνο αυτό με 6 ευρώ. Δεν ξερω αν υπάρχει ακόμα, αλλά αν το βρεις πάρτο με κλειστά τα μάτια.

 Ευχαριστωω! Θα τα εχω στα υποψιν αν δω πουθενα παρομοια. Αυτο του Lidl ειδικά, αν το πετυχω το παίρνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάω σε μια σχολή χορού για να μάθω κρητικούς χορούς. Έχω όμως δύο ερωτήσεις.

Μπορώ να αρχίσω αυτόν τον καιρό σε κάποιο τμήμα ενηλίκων (είμαι 18) ή θα έχει δημιουργηθεί τμήμα, οπότε δεν θα μπορώ να συμμετέχω;

Ποιες είναι οι καλές σχολές χορού στο Ηράκλειο Κρήτης (αν θεωρείται διαφήμιση η απάντηση στο ερώτημα αυτό, στείλτε μου pm);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κατι χρονια αμα ρωτουσες θα σου απαντουσα με λεπτομερειες,τωρα ειλικρινα δεν ξερω γιατι αρκετοι εχουν κλεισει.Δεν ξερω αμα βρεις τμημα,αλλα εγω παλια που πηγαινα καλοκαιρι θυμαμαι πως πλακωναν αρκετοι αρχαριοι και πολλες φορες ζευγαρια που θα παντρευοντουσαν μεσα στο καλοκαιρι,οποτε ολο και κατι θα βρεις.Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να κανεις μια βολτα στο Ηρακλειο,να περασεις απο 4-5 σχολες και να ρωτησεις,αν και ισως δυσκολευτεις γιατι τωρα αν και υπαρχουν δεκαδες σχολες χορου,στις περισσοτερες διδασκονται οτιδηποτε μπορεις φανταστεις εκτος απο παραδοσιακους χορους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κατι χρονια αμα ρωτουσες θα σου απαντουσα με λεπτομερειες,τωρα ειλικρινα δεν ξερω γιατι αρκετοι εχουν κλεισει.Δεν ξερω αμα βρεις τμημα,αλλα εγω παλια που πηγαινα καλοκαιρι θυμαμαι πως πλακωναν αρκετοι αρχαριοι και πολλες φορες ζευγαρια που θα παντρευοντουσαν μεσα στο καλοκαιρι,οποτε ολο και κατι θα βρεις.Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να κανεις μια βολτα στο Ηρακλειο,να περασεις απο 4-5 σχολες και να ρωτησεις,αν και ισως δυσκολευτεις γιατι τωρα αν και υπαρχουν δεκαδες σχολες χορου,στις περισσοτερες διδασκονται οτιδηποτε μπορεις φανταστεις εκτος απο παραδοσιακους χορους...

Έχω βρει από τον χρυσό οδηγό του διαδικτύου σχολές χορού. Θα ρωτήσω. Δεν πιστεύω πάντως να μην βρω παραδοσιακούς χορούς, μιας και υπάρχει ο λόγος που είπες, ότι δηλαδή λόγω γάμων υπάρχει ζήτηση για παραδοσιακούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...