Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, μου είπε αθλίατρος να πάρω 2 συμπληρώματα της Solgar OMEGA-3 700 & Q10 200mg αλλά είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.

Υπάρχει κάποιο site να τα προμηθευτώ σε πιο λογικές τιμές?

Δες κι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Σοβαρά τώρα: Είναι ο αριθμός των post ενός μέλους στο site, μη λαμβάνοντας υπ' όψιν αυτά της ενότητας "ψυχαγωγία".

κριμα εκει πονταραμε...

 

ιν αδερ νιουζ ξερει κανεις εαν το ACCA παρακολουθεις και το δινεις σε συγκεκριμενα πανεπιστημια...?

ας πουμε και στην Ελλαδα? γιατι απο το site δεν εβγαλα ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου πει εαν στα jumbo υπαρχουν θηκες παγουριου για ποδηλατο για να μην τρεχω τσαμπα αυριο;Αυτες που μπαινουν στο σκελετο.Θα επερνα απο ποδηλαταδικο αλλα τα θεωρω ακριβα για κατι που ισα ισα κραταει το παγουρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου πει εαν στα jumbo υπαρχουν θηκες παγουριου για ποδηλατο για να μην τρεχω τσαμπα αυριο;Αυτες που μπαινουν στο σκελετο.Θα επερνα απο ποδηλαταδικο αλλα τα θεωρω ακριβα για κατι που ισα ισα κραταει το παγουρι.

Nαι.

Βασικα πριν 3 χρονια θυμαμαι πως ειχε,αλλα ηταν μαζι με παγουρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα θα πεταχτω αν ειναι και βλεπουμε.Αν καποιος αλλος γνωριζει με μεγαλυτερη σιγουρια ας πει.

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαντηστε μεχρι τα μεσανυχτα,, επειδη αυριο θα λειπω[πολυ ψηλα]

 

να παραγγειλω το κυριακατικο βημα που εχει λεει

 

εκπτωση 70% σε χρονο ομολιας σε κινητη?

 

εχω καρτ/κιντο κοσμοτε , χαλαω μια δεκαρα το μηνα περιπου

 

 

ευχαριστω,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάται κανείς από ποιά ταινία του χάρυ κλυν ειναι το σκετσάκι που κάνει τον ιησου στον γολγοθά με την θεϊκή ατάκα

 

"του χρόνου να πάμε στη Θάλασσα" ?

 

(αν παίζει και link youtube ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα!

 

που μπορω να βρω marshmellow εδω στην Αθηνα?

 

γιατι εψαξα παντου(supermarket,περιπτερα,Carefour-ΑΒ-μαρινοπουλος αλλα τιποτα :o )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάται κανείς από ποιά ταινία του χάρυ κλυν ειναι το σκετσάκι που κάνει τον ιησου στον γολγοθά με την θεϊκή ατάκα

 

"του χρόνου να πάμε στη Θάλασσα" ?

 

(αν παίζει και link youtube ...)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ty1-G5tCC6Y

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, μου είπε αθλίατρος να πάρω 2 συμπληρώματα της Solgar OMEGA-3 700 & Q10 200mg αλλά είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.

Υπάρχει κάποιο site να τα προμηθευτώ σε πιο λογικές τιμές?

Συμπλήρωμα Ω3. Σωστόόόόός, προσωπικά τα θεωρώ από τα ελάχιστα συμπληρώματα που αξίζουν. Αλήθεια, πώς και στο πρότεινε, τί συζητούσατε; Γενικά μία καλή ισορροπία από Ω3-6 και 9 βοηθάνε στη μυική ανάπλαση.

Βλέπω στο λινκ κλασσικές τιμές-γδάρσιμο :-( .

Έχω ιντερνετομάγαζο ( νομίζω από αμερική) bookmarked στο desktop στο οποίο θα έχω πρόσβαση ίσως αύριο, αν θες περίμενε. Για το πρώτο, θα σε καλύψει ( άλλη μάρκα όμως, αλλά πολύ γνωστή και με το ίδιο ή και υψηλότερο ποσοστό epa/dha, δες εδώ), το δεύτερο δεν ξέρω τί είναι.

Ω3;Μουρουνόλαδο,σαρδέλλα,σολωμό.

Το μουρουνέλαιο περιέχει αστείες ποσότητες Ω3, το παίρνουμε για τη βιταμίνη Α και D ( ενδεικτικά αυτό της Seven Seas, έχει 0.166gr Ω3/ 1gr μουρουνέλαιο και δεν μπορείς να πάρεις πολλά γιατί θα ήδη από το 1gr είσαι έχεις διπλασιάσει τη ΣΗΠ της Α), ενώ αυτό που του πρότεινε ο γιατρός 0.75.

Για τα ψάρια συμφωνώ, είναι η κύρια πηγή Ω3, αν είναι στη διατροφή σου, δε χρειάζεσαι συμπλήρωμα.

 

Όχι και πολύ σύντομη απάντηση :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συζητάγαμε για τις ορμονοθεραπείες που κάνω και για τα προβλήματα στις αρθρώσεις/οσφυϊκή χώρα που έχω και τα πρότεινε.

Φίλος μου πρότεινε αυτά, για το Q10 δεν μπόρεσα να βρω παρόμοια.

 

 

Εδώ και καιρό παίρνω

31NbvajG%2BjL._SL500_AA300_.jpg

και

 

943449b.jpg

 

Γεράματα, μην σας τύχουν πριν τα 30.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως λενε αυτον τον τυπο που κανει τη φωνη του μπατμαν στιλ παρωδια?

απο εκπομπη ηταν το βιντεακι φοραγε μια στολη αποκριες-παιχνιδια μουστακας μπατμαν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...