Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Ματζεντα που προταθηκε προηγουμενος για αγγλοελληνικο λεξικο σε εφαρμογη στο desktop δεν με ικανοποιησε. Θελω κατι πιο απλο, χωρις πολλα φρου φρου και αρωματα. Οσο πιο κοντα στο Gword αν ξερετε για τα Windows 7.

 

Δοκίμασε το Lingoes. Έχει απλό interface και μπορείς να προσθέσεις αρκετά λεξικά απο το library που έχει. Το κακό είναι ότι έχει μόνο ένα Αγγλο-ελληνικό και ενα Ελληνο-αγγλικό λεξικό αντίστοιχα.

 

Απο εδώ μπορείς να κατεβάσεις τα λεξικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα λεξικό που χρησιμοποιούσα κάποτε είναι αυτό: http://www.freelang.net/dictionary/index.php
Το interface του δε λέει και πολλά, αλλά είναι πολύ minimal και με βόλευε.
Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, αλλά τη δουλειά του την έκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις τι ωρα ξεκιναει αυριο η παρελαση?

Έχεις πρόσκληση για να δεις το παιδί σου? Εμένα δε μου έδωσαν να δω την ανιψιά μου :-P

11.00 αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις πρόσκληση για να δεις το παιδί σου? Εμένα δε μου έδωσαν να δω την ανιψιά μου :-P

11.00 αυριο.

γιατι?θελω προσκληση για να δω? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να μου προτεινετε ενα μπουκαλακι κοκκινο κρασι.Μεχρι 10-12 Ε μαξ , κατι που να βρισκεται στο σουπερμαρκετ, αντε ευκολα σε καμμια καβα.Για κανα κοψιδι,αντε και κανα ξεροσφυρι που και που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια στα e-bay τα μεταχειρισμενα περνανε καποιο ελεγχο? η πουλανε χυμα στο κυμα?

μπορουμε να εμπιστευτουμε πχ αυτο: http://www.ebay.com/itm/AMD-FX-6300-X4-PROCESSOR-SOCKET-AM3-6-CORES-CPU-/360884948361?pt=UK_Computing_CPUs_Processors&hash=item54066b4d89

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...