Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Blue πέρα από κρασί... κρασί, αν δεν την έχεις δοκιμάσει και τα πας τα γλυκά...

2_11702015_3.jpg48AACC19CB05F3057E59295ADA7965BFABDFDC.j

... και ξερό ψωμί. Με τα πάντα ή ξεροσφύρι. Στον Βασιλόπουλο παίζει πάντα. Προτείνεται το μεγάλο :wub:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάποια/ες σελίδες για online αγορές ρούχων, για γυναίκες κατα προτίμηση, θα ήθελα να μου προτείνετε.

 

@ Gtr34

Για δωρεάν, εκτός της μαμάς εταιρίας, δύσκολο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος θέλει να προμηθευτεί heat shrink tubing απο κατάστημα ηλεκτρολογικών/ηλεκτρονικών,πώς τα ζητάει ελληνιστί;Δέν μιλάω για kit,άλλα για μερικά κομμάτια.

 

solder10.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια/ες σελίδες για online αγορές ρούχων, για γυναίκες κατα προτίμηση, θα ήθελα να μου προτείνετε.

 

Πρώτο στην κατηγορία του το ASOS ( χωρίς έξοδα αποστολής και γρήγορη παράδοση) ,dress for less , Dorothy Perkins , forever21 , yoox (είναι λίγο ακριβό αλλά μπορείς να πετύχεις και καλές προσφορές) .

 

Από ελληνικά : style icon , buldoza , zmall , melinamay & brandsgalaxy (έχουν πολύ καλές προσφορές για λίγες μέρες κάθε βδομάδα αλλά θέλουν εγγραφή πρώτα) , και myshoe.gr  αν ενδιαφέρεσαι και για παπούτσια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα το ασυρματο πληκτρολογιο της anker το ultra thin bluetooth keybord http://www.amazon.de/Bluetooth-Wireless-Deutsche-Tastatur-Keyboard/dp/B00ALS3H5Q και ενω συνδεεται κανονικα με το samsung galaxy note 3 και το lg gpad, δεν μπορω να το συνδεσω με το pc! Η μητρικη μου ειναι Gigabyte GA-H87N-WIFI http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=4601#ov η οποια εχει κανονικα bluetooth.
Πιστευω το προβλημα το δημιουργει καποια ρυθμιση απο τα windows, εχω τα 8.1 pro. Μαλλον καποια ρυθμιση μου διαφευγει, διοτι και με το κινητο ενω βρισκω τον υπολογιστη, δεν μπορω να κανω ζευξη!
Εχει καποιος καποια λυση στο προβλημα αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο στην κατηγορία του το ASOS ( χωρίς έξοδα αποστολής και γρήγορη παράδοση) ,dress for less , Dorothy Perkins , forever21 , yoox (είναι λίγο ακριβό αλλά μπορείς να πετύχεις και καλές προσφορές) .

 

Από ελληνικά : style icon , buldoza , zmall , melinamay & brandsgalaxy (έχουν πολύ καλές προσφορές για λίγες μέρες κάθε βδομάδα αλλά θέλουν εγγραφή πρώτα) , και myshoe.gr  αν ενδιαφέρεσαι και για παπούτσια.

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Αμέσως μετά το ποστ μου βρήκα την ASOS και είναι αλήθεια πως με εντυπωσίασε. Φάγαμε πόση ώρα να χαζεύουμε :D

Επίσης τυχαίνει σήμερα & αύριο το aliexpress να έχει shopping festival με εξευτελιστικές τιμές αλλά φαντάζομαι & την αντίστοιχη ποιότητα. Πάντως για κάνα 8ευρο αξίζει να δοκιμάσεις κάτι θαρρώ...

Έχετε να μου προτείνετε κάποιο δωρεάν πρόγραμμα που να απομονώνει bad sectors ;

 

Ευχαριστώ !

 

@ Gtr34

Για δωρεάν, εκτός της μαμάς εταιρίας, δύσκολο...

 

Φαντάζομαι τις μη δωρεάν εναλλακτικές τις γνωρίζεις;

Αλλιώς να σου προτείνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες κάποιος που να είναι gamer : To G.T.A 4 ( Grand Theft Auto ) είναι αυτό που λεέι στο εξώφυλλο ''Liberty City''  ?  γιατί εδώ είναι 2 έχουν διαφορετική τιμή? 

https://www.skroutz.gr/c/93/pc_games.html?from=catspan&keyphrase=Grand+Theft+Auto+Liberty+City

 

δεν είμαι μέσα στα πράγματα με τα παιχνίδια sorry όποιος μπορεί ας πει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση αυτη την αναζήτηση, μπορείς κάποιος να πεις ποια γαλλική λέξη είναι το ντος (ή ντοσε, νομίζω βάζει ενα "ε" στο τελος) και ποια το βολ;

Derniere danse - indila

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...